Dumankaya Sancaktepe teslimleri

Dumankaya Sancaktepe teslimleri

DKY İnşaat, geçtiğimiz hafta tanıttığı 331 konutluk Kartal projesinin yüzde 40'ını bir haftada Dumankaya İnşaat da Sancaktepe'deki Dumankaya Adres'in ilk etabını lansmandan önce sattığını duyurdu.

Dumankaya Sancaktepe satış ofisi nerede?

Konut fiyatlarında lansmana özel yüzde 20 indirim uygulanan Dumankaya Sancaktepe satış ofisi nerede sorusuna İstanbul Maltepe cevabı veriliyor. Projede konut sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor...

Dumankaya Sancaktepe fiyat listesi!

Dumankaya Sancaktepe fiyat listesi 153 bin liradan başlangıç gösteriliyor. 502 konuttan meydana gelen Dumankaya Sancaktepe projesinde daireler 2017 yılı Nisan ayında sahiplerine teslim ediliyor...

Dumankaya Sancaktepe ön talep topluyor! 5 bin TL indirim avantajı ile!

Dumankaya İnşaat, Sancaktepe’ye Avrupa kentleri ve bahçeleri konseptini taşıyacağı yeni projesinin ön talep döneminde başvuru yapanları ön satış fiyat avantajlarının yanı sıra 5.000 TL değerinde indirim avantajı ile taçlandıracak.

Muhit Sancaktepe teslimleri ne zaman?

Muhit Sancaktepe Evleri yedi blok olarak Sur Yapı tarafından hayata geçirildi. 1+1'den 4+1'e kadar konut seçeneklerine yer verilen Muhit Sancaktepe projesi 16 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor...

Bizimtepe Aydos Sancaktepe teslimleri!

Halk GYO - Vakıf GYO Ortaklığıyla yükselen proje 1.037 adet daire ve ticari birimlerden oluşuyor. Bizimtepe Aydos Sancaktepe teslimleri Kasım 2017 yılında yapıması planlanıyor.

Dumankaya Flex teslimleri ne zaman?

32 kat tek blok şeklinde inşa edilen projede toplam 321 adet ünite yer alıyor. Projede 120 aya kadar vade imkanı sağlanıyor.Peki Dumankaya Flex teslimleri ne zaman?

Aydos Country Sancaktepe teslimleri ne zaman?

Daire alanlarının 68 metrekareden başladığı proje İstanbul İl'i Sancaktepe'de inşa ediliyor. Proje toplam 50 dönüm alan üzerinde yükseliyor. Peki Aydos Country Sancaktepe teslimleri ne zaman?

Resim İstanbul Sancaktepe teslimleri ne zaman?

Aylık taksitlerin 1.700 TL'den başlangıç gösterdiği proje konum bilgisi kapsamında Taksim'e 44 dakika kadar uzaklıkta yer alıyor. Peki Resim İstanbul Sancaktepe teslimleri ne zaman?

Dumankaya Mozaik Sancaktepe Evleri fiyatları!

Dumankaya Mozaik Sancaktepe Evleri fiyatları dairelerin konum ve büyüklüklerine bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Dumankaya Mozaik Sancaktepe Evleri 1+1'den 4+1'e farklı daire seçeneklerinden oluşuyor.

Dumankaya Mozaik Sancaktepe kampanyası!

Dumankaya Mozaik Sancaktepe kampanyası kapsamında 60 aya varan vade imkanı sağlanıyor. Teslim tarihi Nisan 2017 olarak belirlenen proje TEM Otoyolu'na 8 dakika uzaklıkta bulunuyor.

Aydos Country Sancaktepe teslimleri!

Daire tiplerinin 1+1'den 4+1 'e kadar farklılık gösterdiği proje Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı imzası taşıyor. Aydos Country Sancaktepe teslimleri 2016 yılı Ağustos ayında gerçekleşmesi planlanıyor.

Dumankaya Sancaktepe projesi nerede?

Dumankaya tarafından hayata geçirilen Adres Sancaktepe projesi 'nde 1+0'dan 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri yer alıyor. Peki Dumankaya Sancaktepe projesi nerede?

Adres Sancaktepe Dumankaya fiyat listesi!

Toplam 300 daireden meydana gelen Adres Sancaktepe projesi Dumankaya tarafından hayata geçiriliyor. Adres Sancaktepe Dumankaya fiyat listesi haberimizin içinde yer alıyor.

Adres Sancaktepe Dumankaya Evleri fiyatları!

Adres Sancaktepe Dumankaya Evleri fiyatları metrekare büyüklüklerine bağlı olarak değişiyor. Ödeme koşulları kapsamında 18 ay vade farksız taksit imkanı sunan projede 300 adet konut yer alıyor.

Dumankaya Adres Sancaktepe iletişim!

Dumankaya Adres Sancaktepe iletişim için 0216 561 0 123 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Teslimlerin 2017 yılında yapılması öngörülen projede peşin alımlarda yüzde 12 indirim fırsatı sunuluyor.

Dumankaya Adres Sancaktepe satılık konut!

Dumankaya Adres Sancaktepe satılık konut tipleri 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlandı. Teslimlerin 2017 yılında gerçekleşmesi öngörülen projede banka kredisiyle ödeme yapılabiliyor.

Dumankaya Sancaktepe teslimleri

Dumankaya Sancaktepe teslimleri Dumankaya Sancaktepe teslimleri

Markalı konut üreticileri, Türkiye'de haziran ayında genel seçimlerin yapılacak olmasına rağmen geçen yılların aksine "Seçim döneminde konut satışları azalıyor" görüşünü 'lansmanlarla' aştı. önceki hafta lansmanı yapılan DKY İnşaat'ın metrekaresi 3900 liradan satışa çıkardığı 331 konutluk Kartal projesinde bir haftada projenin yüzde 40'ını sattığını duyurmasının ardından bir haber de İstanbul Sancaktepe'de proje geliştiren Dumankaya İnşaat'tan geldi. Geçen yıl vitrine koyduğu Dumankaya Mozaik projesinin ardından Sancaktepe'deki ikinci projesi 300 konutluk Dumankaya Adres'i görücüye çıkartan şirket, resmi lansmanı yapmadan projenin 150 daireden oluşan birinci etap satışlarını tamamladığını duyurdu. Metrekaresi 2750 liradan satılan projede genişlikleri 44 ile 211 metrekare arasında değişen 1+0 stüdyo ile 4+1 dubleks daire tipleri bulunuyor. 'GELECEGİ OLAN BİR YER HALİNE GELDİ' 

Adres Sancaktepe projesine gösterilen ilginin bölgenin geleceğine işaret ettiğini anlatan Dumankaya İnşaat...