düzce yatırımları

düzce yatırımları

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş yaptığı açıklamada 16 Nisan’da ‘evet’ diyen Düzcelilerin bu sadakat vefakarlığının karşılığını fazlasıyla alacağını dile getirdi.

Düzce'ye 8 milyar TL'lik yatırım!

Başbakan Binali Yıldırım Düzce’deki “Referandum Mitingi”nde konuştu. Başbakan Yıldırım Düzce’ye 8 Milyar TL’lik yatırım yapıldığını dile getirdi.

Mehmet Keleş'ten katı atık tesisi açıklaması!

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, merkeze bağlı Esençam Köyü sınırları içinde yapılan “Katı Atık Düzenli Depolama Tesisi”nin işletilmesinde ve yatırımın niteliği konusunda yapılan eleştirilerle ilgili açıklama yaptı.

Mehmet Keleş: Düzce'nin her yerine yatırım yapıyoruz!

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, belediyenin faaliyetlerini ve projelerini anlattı. Başkan Mehmet Keleş, 2017 yılı için Düzce’nin her bölgesine yatırım yapmayı hedeflediklerini açıkladı.

Düzce Belediyesi'nden koordinasyon toplantısı!

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş başkanlığında, her hafta düzenli olarak gerçekleştirilen koordinasyon toplantısında belediyenin sahadaki çalışmaları ile yatırımlara yönelik projeler değerlendirildi.

Faruk Özlü: Düzce’yi şahlandıracağız!

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, "Yıkılan evleri, şehirleri yeniden inşa edeceğiz. Bölgede yaşayan halkımızın her türlü sorununa da çözüm üreteceğiz" dedi

Düzce'de inşaat sektörü canlandı!

Düzce Postası Gazetesi köşe yazarı olan Metin Köseer bugünkü yazısında bölgedeki inşaat sektörünü ve yatırımları değerlendirdi. İnşaat sektörünün canlandığını belirten Köseer, ''Düzce'ye yeni bir arena yapılmalı'' dedi.

Murat Caymaz Düzce yatırımlarını anlattı!

AK Parti İl Danışma Meclisi toplantısında konuşan Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Murat Caymaz, Düzce’nin hızlı bir gelişim süreci içinde bulunduğunu belirterek ‘ Düzce kimlik değiştiriyor’ dedi.

Mehmet Keleş: Düzce artık modern bir kent!

Düzce’nin 9 Aralık 1999 tarihinde, Türkiye’nin 81’inci ili olmasının 16’ıncı yılı nedeniyle Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş bir mesaj yayımladı. İşte Başkan Keleş tarafından yayınlanan o mesaj...

Düzce Belediyesi 2016 bütçesinin yüzde 55'i kamu hizmetlerine!

Düzce Belediyesi’nin 2016 yılı içinde yapmayı planladığı hizmetlerin fonksiyonel sınıflandırmasında ‘Genel Kamu Hizmetleri’ ilk sırada yer aldı. 214 Milyon liralık bütçenin yüzde 55’i olan 118 Milyon lira bu bölümde kullanılacak.

Düzce Kalıcı Konutlar'daki işyerleri için proje hazırlanıyor!

Düzce Belediyesi tarafından merkez ve kalıcı konutlardaki atıl iş merkezlerindeki işyerlerine yönelik çalışma yapılıyor. Bunun için atıl iş merkezlerinde bulunan işyerlerinin envanteri de hazırlandı.

Akçakoca, sanayi yatırımları için avantajlı konumda bulunuyor!

Düzce Milletvekili Osman Çakır, Düzce konumu ve çalışmalarını ele aldı; Akçakoca, turizm alanında ülkemize ismini 1950'li yıllarda duyurmuş Düzce ilimizin Karadeniz'e açılan kapısıdır açıklamasında bulundu.

Mehmet Keleş: Düzce'ye yeni bir çehre kazandıracağız!

Düzce'yi 30 Mart seçimlerinin ardından hummalı bir çalışma aldı. Ara sokaklarda dahi baş gösteren bu titiz çalışma gün geçtikçe büyüyor, Düzceliler her geçen gün farklı bir çalışmaya seyirci oluyor. Peki ya Düzce'yi hangi yenilikler bekliyor?

Derviş Gayrimenkul Yatırımları Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Derviş Gayrimenkul Yatırımları Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 20 bin TL sermaye bedeli ile Camal Hassan Derviş tarafından kuruldu.

Vesta Global, yurt dışında gayrimenkul yatırımları için danışmalık veriyor!

Teuta Narazan ve Armağan Akyüz tarafından 2017'de kurulan Vesta Global, yurt dışı yatırımlar ve oturma izni konularında danışmanlık hizmeti sağlıyor. Vesta Global, yaklaşık 10 ülke için hizmet veren tek danışmanlık şirketi olma özelliğine sahip.

Katar’ın yurt dışı gayrimenkul yatırımları hız kesmiyor!

LNG zengini Katar, 40'dan fazla ülkede 400 milyar dolardan fazla yatırım gerçekleştirirken; özellikle Avrupa'da gayrimenkul yatırımlarıyla dikkat çekiyor.

Sabancı Holding yurt dışı çimento yatırımlarını Hollanda'da tek çatıda topluyor!

Sabancı Topluluğu, yurt dışındaki beyaz çimento yatırımlarını Hollanda'da kuracağı yeni şirket CSC BV çatısında altında toplayacak.

Altais Gayrimenkul Yatırımları Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Altais Gayrimenkul Yatırımları Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Camal Ibrahım tarafından kuruldu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Sağlık yatırımlarımızın kıymeti salgın döneminde çok iyi anlaşılmıştır!

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yaptığı açıklamada, "Muhalefetin sürekli eleştirdiği, 'gereksiz' dediği sağlık yatırımlarımızın kıymeti salgın döneminde çok iyi anlaşılmıştır." diye konuştu.

Koçarse Yapı Taahhüt Dekorasyon Turizm Yatırımları Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Koçarse Yapı Taahhüt Dekorasyon Turizm Yatırımları Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Eyüpsultan'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Gökhan Koç tarafından kuruldu.

Frédéric Biousse otel yatırımlarına devam edecek!

Fransız perakendesinin ağır toplarından Frédéric Biousse otel yatırımlarına devam edecek...

Say Ticari Yatırımlar ve İnşaat Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Say Ticari Yatırımlar ve İnşaat Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Bahçelievler'de 300 bin TL sermaye bedeli ile Atilla Yılmaz tarafından kuruldu. 

Düzce'de planlanan ve yarım kalan yatırımlar mecliste!

2019 yılı için Düzce iline yönelik planlanan ve yarım kalan yatırımlar meclis gündemine taşındı. CHP'li Bakan, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Düzce OSB yatırımlarıyla dikkat çekiyor!

İç Anadolu’yu Marmara Bölgesi’ne bağlayan ana aks üzerinde yer alan Düzce büyük bir atılım içinde. Doğası, spor turizmi ve OSB yatırımları ile dikkat çekiyor. Düzce yatırımcıların ve turistlerin yeni gözdesi...

Şanlıurfa Büyükşehir 2020 yatırımları için düğmeye bastı!

Yeni projeler hayata geçirmeyi sürdüren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, 2020 yatırımları için düğmeye bastı.

Mushkara Turizm Yatırımları Sanayi ve Dış Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Mushkara Turizm Yatırımları Sanayi ve Dış Ticaret Anonim Şirketi Fatih'te 100 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Serdar Körükcü ve Halil Uluer tarafından tarafından kuruldu.

düzce yatırımları Haberi

düzce yatırımları


Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş 16 Nisan’da rekor oy oranıyla yeni anayasa ve cumhurbaşkanlığı sistemine ‘evet’ diyen Düzcelilerin bu sadakat vefakarlığının karşılığını alacağını belirtti.


Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş 16 Nisan referandumu sonrasında Düzce için yapılacak projeleri görüşmek üzere Ankara’ya gitti. Devlet Su İşleri (DSİ) Kentsel Dönüşüm Genel Müdürlüğü ve çeşitli kurumlarla görüşmeler yapacak olan Başkan Keleş “Düzce 16 Nisan Referandumunda AK Parti’ye, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a olan inancını açık ara farkla ortaya koydu. Şimdi karşılığını alma zamanıdır. Düzce Belediyesi olarak daha yaşanabilir bir kent ortaya çıkarmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ankara’da çeşitli kurum ve kuruluşlarla da görüşerek orada Düzcemizi Düzce için hazırladığımız projelerimizi anlatıyor, destek istiyoruz. Ben inanıyorum ki bu süreçten sonra Düzce hak ettiği hizmete, yatırımlara ve tüm ayrıcalıklara...