14 / 08 / 2022

efe bezci İnşaat sektörü açıklaması

efe bezci İnşaat sektörü açıklaması

İstihdam kapasitesi her geçen yıl artan inşaat sektöründe 2023’e kadar 114 bin yeni çalışanın işe alınması bekleniyor. BESA Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci,"Biz sektörde dünyanın da lider ülkelerindeyiz." dedi.

Efe Aydar Güzel Sanatlar Hizmetleri Mimarlık Ve İnşaat Taahhüt Anonim Şirketi kuruldu!

Efe Aydar Güzel Sanatlar Hizmetleri Mimarlık Ve İnşaat Taahhüt Anonim Şirketi Beyoğlu'nda Efe Aydar tarafından kuruldu.

Efe Birlik İnşaat Emlak Otomotiv Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi’nin merkez nakli yapıldı!

Efe Birlik İnşaat Emlak Otomotiv Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi’nin merkez nakli yapıldı. Efe Birlik İnşaat Emlak Otomotiv Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi’nin merkez nakli Esenyurt’ta yapıldı.

Efe Auto İnşaat Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Efe Auto İnşaat Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 1 milyon TL sermaye bedeli ile İbrahim Efe tarafından kuruldu.

Besa İnşaat proje geliştirmek için Zorlu Center'den ofis tuttu!

Besa İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Efe Bezci, İstanbul'un en prestijli projelerinden biri olan Zorlu Center'de büyük bir ofis tuttu. Yakın zamanda işleri İstanbul'daki ofisinden yönetecek.

Efe Bezci ve Reyhan Çağla Bezci arasında sular durulmuyor!

ATO eski başkanı Salih Bezci'nin oğlu ve BJK yöneticisi Efe Bezci'nin iki yıllık eşi Reyhan Çağla Bezci, Efe Bezci'nin kendisine şiddet uyguladığını belirterek uzaklaştırma kararı istemişti. Suların durulmadığı şiddet iddiasında Efe Bezci'nin avukatından açıklama geldi...

Ünlü isimler mimar Efe Kesgün'ün doğum gününe katıldı!

Mimar Efe Kesgün, doğum gününü arkadaşı Oğulcan Engin’in mekanı Emily’s Garden’da verdiği parti ile kutladı. Doğum günü partisine birçok ünlü isim katıldı...

Ali Efe Bezci, Beşiktaş Fulya Kompleksi ve Fulya AVM sorumlusu oldu!

Besa Grup Yönetim Kurulu Üyesi Ali Efe Bezci, Beşiktaş Fulya Kompleksi ve Fulya AVM sorumlusu oldu...

Öztaş Yalitim Emlak Inşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Öztaş Yalıtım Emlak İnşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beşiktaş'ta 20 bin TL sermaye bedeli ile Vedat  Taş tarafından kuruldu.

Efe Bezci ile Çağla Baykam evlendi!

İş dünyasının gözde çifti KAM A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Çağla Baykam ve BESA Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci, Çırağan Sarayı’nda düzenlenen rüya gibi bir düğün töreni ile evlendiler.

Efe Bezci ile Çağla Baykam nişanlandı!

İş dünyasının gözde çifti KAM A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Çağla Baykam ve BESA Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci evliliğe ilk adımlarını görkemli bir nişan töreni ile attılar. 

Efe İskele Kalıp Sistemleri İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Efe İskele Kalıp Sistemleri İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Tuzla'da 500 bin TL sermaye bedeli ile Onur Fazloğlu tarafından kuruldu. 

Efe Bezci ile Çağla Baykam sözlendi!

BESA Grup’un Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci, sektör lideri Kam Ankara Beton Sanayi’nin kurucusu Mahir Baykam’ın kızı Çağla Baykam ile evlilik yolunda ilk adımı atıp sözlendi.  

Vefa Efe Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Vefa Efe Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Gaziosmanpaşa'da 500 bin TL sermaye bedeli ile Erkan Çakar tarafından kuruldu. 

efe bezci İnşaat sektörü açıklaması Haberi

efe bezci İnşaat sektörü açıklaması

Gayrisafi yurtiçi hasılayı oluşturan kalemler incelendiğinde 2017'de inşaat sektörünün katma değeri yüzde 18,7 oranında arttı. Sektörün istihdam kapasitesi her geçen yıl daha da artıyor. İnşaat sektöründe 2023’e kadar 114 bin yeni çalışanın istihdam edilmesi bekleniyor.

"Sektörde dünyanın lider ülkelerindeyiz" 

BESA Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci, "100’ün üzerinde sektörün ana müşterisi olan inşaat sektörü bizim gibi gelişmekte olan ülkelerin temelini oluşturur. Ama Türkiye’de durum biraz daha farklı. Biz sektörde dünyanın da lider ülkelerindeyiz. Dolayısıyla geçtiğimiz yıl, ekonomide ve siyasette yaşanan belirsizlikler durgunluk yaratsa da, büyüme yüzdesinde sektörün pastadan aldığı pay bu görüşü destekliyor"dedi.


2023 yılına kadar 114 bin kişiye istihdam 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın TOBB üyelerine artı 2 istihdam çağrısını değerlendiren Bezci, ek istihdama verilecek teşvikler sayesinde sektörde nitelikli istihdam sıkıntısının birkaç...