Eğriçay Projesi nerede

Eğriçay Projesi nerede

TBMM Başkanvekili ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Orman ve Su İşleri Bakanlığı ile Kalkınma Bakanlığı tarafından Adıyaman’a 16 milyon TL kaynak aktarıldığını açıkladı.

100 bin sosyal konut projesi nerede yapılacak?

100 bin sosyal konut projesinin detayları açıklandı. Kampanyada fiyatlar 140 bin TL'den başlayıp, 210 bin liraya kadar çıkıyor. Peki 100 bin sosyal konut projesi nerede yapılacak?

Evora İzmir projesi nerede?

Evora İzmir projesi nerede sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. Projede  1,090 adet daire, 37 ticari birim ve 121 odalı otel bulunuyor.

Galatasaray Düşler Vadisi Riva projesi nerede?

Yılmaz İnşaat projesi Düşler Vadisi Riva bugün resmen satışa çıktı. Projede villa fiyatları 1 milyon 69 bin liradan başlıyor. Peki Galatasaray Düşler Vadisi Riva projesi nerede?

Newist Bayrampaşa Projesi nerede?

İstanbul Anıt Otelcilik A.Ş. tarafından hayata geçirilen Newist Bayrampaşa Projesi, otel ve ofisten meydana geliyor. Peki, Newist Bayrampaşa Projesi nerede?

Ant Yapı Bodrum projesi nerede?

Denize sıfır konumda inşa edilecek olan Ant Yapı Bodrum projesi ön talep topluyor. Peki Ant Yapı Bodrum projesi nerede?

Hava Kent konut projesi nerede?

1 milyar dolara yatırım bedeline sahip Hava Kent projesi karma konsepte dizayn ediliyor. Hava Kent projesi 240 dönüm alanda hayata geçirilecek. Peki Hava Kent konut projesi nerede?

Ağaoğlu Çekmeköy projesi nerede? İşte açık adresi!

Ağaoğlu İnşaat tarafından 3 milyar dolar yatıırm bedeliyle hayata geçirilecek olan Ağaoğlu Çekmeköy projesi konut ve ticari alanlardan meydana geliyor. Peki Ağaoğlu Çekmeköy projesi nerede? İşte açık adresi..

Dap Yapı İzmir Konak projesi nerede? İşte lokasyonu!

Toplam 700 adet konuttan oluşacak Dap Yapı İzmir Evleri'nde ön talep toplanıyor. Peki Dap Yapı İzmir Konak projesi nerede? İşte lokasyonu...

Rönesans Gayrimenkul Konak projesi nerede?

36 ay sonra inşaat çalışmaların tamamlanacağı Rönesans Gayrimenkul Konak projesi 625 milyon 174 bin 183 TL yatırımla hayata geçiriliyor. Peki Rönesans Gayrimenkul Konak projesi nerede?

Esta İnşaat Beyoğlu projesi nerede?

Esta İnşaat, Beyoğlu projesinde 245 daire, 14 ofis ve 20 ticari birim inşa edecek. Peki, Esta İnşaat Beyoğlu projesi nerede? İşte detaylar...

Emlak Konut Kayabaşı Bölge Parkı Ticarileri projesi nerede?

Ön taleplerin devam ettiği Kayabaşı Bölge Parkı Ticarileri projesi dükkan ve ofislerden meydana geliyor. Peki Emlak Konut Kayabaşı Bölge Parkı Ticarileri projesi nerede?

E5 Meydan Sefaköy projesi nerede?

"Şehrin Kalbine Dokun" sloganıyla basına tanıtılan E5 Meydan Sefaköy projesi Torkam İnşaat ve Nar iş ortaklığı tarafından hayata geçirilecek. Peki E5 Meydan Sefaköy projesi nerede?

Kartal Yücel Sitesi projesi nerede? İşte lokasyon!

Bu ay içerisinde satışa sunulacak olan Yücel Sitesi projesi kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçiriliyor. Peki Kartal Yücel Sitesi projesi nerede? İşte lokasyon!

Eğriçay Projesi nerede

Eğriçay Projesi nerede Eğriçay Projesi nerede

Aydın, Ak Parti Hükümetinin Adıyaman’ın hakettiği ve şehre yakışan proje, hizmet ve her türlü yatırım için süratle icraatlarına devam ettiğini belirtti.


On dört yıldır olduğu gibi AK Parti Hükümeti’nin yine Adıyaman’ın yanında olmaya devam ettiğini kaydeden Ahmet Aydın, “Milletvekili arkadaşlarımızla, Valimizle, Belediye Başkanımızla ve teşkilatlarımızla beraber yapmış olduğumuz takiplerimiz neticesinde, Orman ve Su İşleri Bakanlığı ile Kalkınma Bakanlığı tarafından ilimize 16 Milyon TL kaynak aktarılmıştır.


Orman ve Su İşleri Bakanlığı tarafından 11 Milyon TL ödenek tahsis edilmiştir.


Bu ödeneğin 4 Milyon TL’si, Vadiyaman olarak nitelendirdiğimiz vizyon projelerimizden biri olan Beşpınar Rekreasyon Projesi 4. etap çalışmaları kapsamında yapılacak olan 800 metre pere kanal, 2 adet tersip bendi korkuluk, 1 adet köprü yapımında kullanılacaktır.


Yine aynı ödeneğin 7 Milyon TL’si, Adıyamanımızın doğu yakasında yer alan...