ekinoks rezidans nerede

ekinoks rezidans nerede

Ekinoks Beylikdüzü Rezidans'tan daire alacaklar fiyatın % 30'unu peşin, geri kalanını teslimden sonra ödüyor.

Başakşehir Sakura Rezidans nerede? Lokasyon bilgisi!

Başakşehir Sakura Rezidans nerede? Lokasyon bilgisi haberimizde yer alıyor. İşte Başakşehir Sakura Rezidans nerede sorusunun yanıtı ve projeyle ilgili merak edilen detaylar...

Sakura Rezidans nerede?

Sakura Rezidans nerede sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. İşte Sakura Rezidans nerede sorusunun yanıtı ve proje detayları...

Maltepe Kayım Rezidans nerede?

"Bir konum, her konuma ne kadar yakın olabilir?" sloganıyla basına tanıtılan Maltepe Kayım Rezidans'ta fiyatlar 289 bin TL'den başlıyor. Peki Maltepe Kayım Rezidans nerede?

Petra Yapı Petra Blan Rezidans nerede?

Kişiye özel ödeme imkanı sunulan Petra Blan Seyrantepe  projesinde daire fiyatları 295 bin TL’den başlıyor. Peki Petra Yapı Petra Blan Rezidans nerede?

3. İstanbul Grand Rezidans nerede? İşte lokasyon!

Peşinde yüzde 15 indirim sağlanan 3. İstanbul Grand Rezidans projesinde daire fiyatları 299 bin liradan başlıyor. Peki 3. İstanbul Grand Rezidans nerede? İşte lokasyon!

Bostancı Deluxe Rezidans nerede?

Yapıen İnşaat imzasıyla inşa edilen Bostancı Deluxe projesi 61 adet daireden meydana geliyor.Proje tek blok şeklinde yükseliyor. Peki Bostancı Deluxe Rezidans nerede?

Ncadde Hayat Rezidans nerede?

Tek blok şeklinde yükselen Ncadde Hayat Rezidans projesi 214 adet daireden meydana geliyor. Peki Ncadde Hayat Rezidans nerede?

14 soruda Sur Yapı Mirage Rezidans projesi!

Sur Yapı Mirage Rezidans nerede yükseliyor? kime ait? alanı kaç metrekare? teslimler ne zaman yapılacak? İşte 14 soruda Sur Yapı Mirage Rezidans projesi...

Atiye Rezidans nerede?

Atiye Rezidans'ta toplamda 108 adet konut yer alıyor. Tek blok şeklinde tasarlanan projede vade farksız 24 ay taksit yapılıyor. Peki Atiye Rezidans nerede?

DKY İnşaat DKY Ada Rezidans nerede?

DKY Ada Kartal'da 740 adet konut bulunuyor. 2018 yılı Aralık ayında teslim edilecek proje 4 blok halinde inşa ediliyor. Peki DKY İnşaat DKY Ada Rezidans nerede?

Babacan Prime Palace Rezidans nerede?

Prime Palace Residence'de teslimlerin 2016 yılı Eylül ayında yapılması planlanıyor. Projede peşin ödemelerde yüzde 10 indirim fırsatı sağlanıyor. Peki Babacan Prime Palace Rezidans nerede?

Gültaş Meydan Halkalı Rezidans nerede?

Meydan Halkalı'da teslimlerin 2017 yılı sonunda gerçekleşmesi öngörülüyor. Proje 287 daire ve 56 ticari birimden oluşuyor. Peki Gültaş Meydan Halkalı Rezidans nerede?

Bornova Folkart Life Rezidans nerede?

Dairelerin 1+1'den 4+1'e kadar farklılık göstererek tasarlandığı projenin yüzde 18 bin metrekaresi yeşil alanı bulunuyor. Projede fiyatlar kata ve daire tiplerine göre değişiyor. Peki Bornova Folkart Life Rezidans nerede?

ekinoks rezidans nerede Haberi

ekinoks rezidans nerede

Ekinciler İnşaat, Beylikdüzü'ndeki projesi Ekinoks için yeni bir kampanya başlattı. Kampanyaya göre, Ekinoks Beylikdüzü Rezidans'tan alınan evlerin bedelinin yüzde 30'u peşin, geri kalanı ise daireler teslim edildikten sonra ödeniyor. İnşaat sektöründe 40 yıldır faaliyet gösteren bir şirket olan Ekinciler İnşaat'ın son projesi Ekinoks Beylikdüzü Rezidans'taki dairelerin yüzde 75'i satılmış durumda. Tüm dairelerin teslim edilmesine kısa bir süre kalan Ekinoks Beylikdüzü Rezidans'ın girişinde güvenlik, terasında havuz, zemin katlarında butik bir alışveriş merkezi bulunuyor. 2 bin 100 metrekarelik Tansaş'ın da yer aldığı Ekinoks Beylikdüzü Rezidans'ta her daireye özel kapalı otopark ve spor merkezi de mevcut.


Standart hizmetler var
Projenin içinde ayrıca kafe ve restoranlara da yer veriliyor. Kuaför ve güzellik salonları da projede...