Ödemenin yüzde 70'i teslimden sonra

Ödemenin yüzde 70'i teslimden sonraEkinoks Beylikdüzü Rezidans'tan daire alacaklar fiyatın % 30'unu peşin, geri kalanını teslimden sonra ödüyor.


Ekinciler İnşaat, Beylikdüzü'ndeki projesi Ekinoks için yeni bir kampanya başlattı. Kampanyaya göre, Ekinoks Beylikdüzü Rezidans'tan alınan evlerin bedelinin yüzde 30'u peşin, geri kalanı ise daireler teslim edildikten sonra ödeniyor. İnşaat sektöründe 40 yıldır faaliyet gösteren bir şirket olan Ekinciler İnşaat'ın son projesi Ekinoks Beylikdüzü Rezidans'taki dairelerin yüzde 75'i satılmış durumda. Tüm dairelerin teslim edilmesine kısa bir süre kalan Ekinoks Beylikdüzü Rezidans'ın girişinde güvenlik, terasında havuz, zemin katlarında butik bir alışveriş merkezi bulunuyor. 2 bin 100 metrekarelik Tansaş'ın da yer aldığı Ekinoks Beylikdüzü Rezidans'ta her daireye özel kapalı otopark ve spor merkezi de mevcut.


Standart hizmetler var
Projenin içinde ayrıca kafe ve restoranlara da yer veriliyor. Kuaför ve güzellik salonları da projede yer alan diğer hizmet alanlarından. Projenin içindeki dairelerde ise çift banyo ve yere kadar açılan salon camları gibi pek çok özellik standart olarak sunuluyor.
(Sabah)