Ekrem Gören

Ekrem Gören

Yapı Port Mühendislik Anonim Şirketi, Hasan Batumak Yönetim Kurulu Başkanlığı, Selahhatin Oba ve Ekrem Gören Yönetim Kurulu Üyeliği'nde 100 bin TL sermaye ile 27 Ekim'de Ataşehir'de kuruldu.

Ekrem İmamoğlu'nun babası gayrimenkul zengini çıktı!

Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun babası Hasan İmamoğlu'nun Kaz Dağları'nda 60'ın üzerinde 128 dönüm arazi, 24 daire, 6 kerpiç ile 2 köy evi satın aldığı belli oldu.

Yeni Gimat GYO'dan borsada işlem gören pay açıklaması!

Yeni Gimat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın payları borsada işlem gören Panora Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın  25 Mayıs 2018 tarihi itibariyle yüzde 5,08'ine sahip oldu...             

Samsat depreminde hasar gören binalar yerinde dönüşecek!

Adıyaman’ın Samsat ilçesinde pazartesi gecesi meydana gelen 5.1 büyüklüğündeki depremde geçen yılki depremde hasar gören neredeyse bütün binaların yıkımı yapıldı. 

Sur'da zarar gören 3 bin iş yeri yeniden açılıyor!

Terörden zarar gören Diyarbakır'ın Sur ilçesinde inşaatı tamamlanan 3 bin iş yerinin açılışı ile bin 500 geleneksel Diyarbakır evinin temel atma töreni gerçekleştiriliyor.

Şırnak'ta terörden hasar gören konutlar yenileniyor!

Şırnak’ta terör örgütünce tuzaklanan patlayıcılar yüzünden hasar gören binaların yerine yapılan 6 bin 500 konuttan 5 bin 730’u tamamlanma aşamasına geldi. 

Yüksek Mimar Ali Ekrem Olguner'in oğlu Doğan Olguner vefat etti!

Yüksek Mimar Ali Ekrem Olguner'in müzisyen oğlu Doğan Olguner, dün gece hayatını kaybetti.  

Ekrem Koca İnşaat Tekstil Gıda Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ekrem Koca İnşaat Tekstil Gıda Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi Ekrem Koca tarafından 500 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Belediyelerdeki en az işlem gören dosyalar 'imar değişikliği' olmalı!

Başbakan Binali Yıldırım, "Şehrin nefes alanlarını, ortak yaşam alanlarını yok etmeyelim. Belediyelerdeki en fazla işlem gören iş, imar değişikliği işi olmamalı, en az işlem gören dosyalar bunlar olmalı" dedi.

Terörden hasar gören evler için 2.6 milyar liralık harcama yapıldı!

Çevre Bakanı Özhaseki, terörden zarar gören yerlerde yapılan çalışmalarda az hasarlı, ağır hasarlı binaların yapımı, altyapı ve yeni konutlar için 2.6 milyar liralık harcama yapıldığını söyledi

Ekrem Demirtaş: İnşaat sektörü desteklenmeli!

Türkiye’nin yüzde 90’ının deprem kuşağında olduğunu hatırlatan İzmir Ticaret Odası (İTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş, "İnşaat sektörünün önünün açılması, finansman ve vergi konuları ile destek olunması gerekiyor" dedi.

Ceyhan'da depremde hasar gören evlerin paraları isteniyor!

1998 yılında Adana'nın Ceyhan ilçesinde meydana gelen deprem sonrası evi zarar gören vatandaşlar devletin kendilerine o tarihte yaptığını iddia ettiği maddi yardım AFAD tarafından geri istendi.

Ekrem Demirtaş İtokent 2 Bademler iletişim!

Ekrem Demirtaş İnşaat imzası taşıyan Urla İTOKENT 2 projesi İzmir Konak'a 30 kilometre mesafede yer alıyor. İşte Ekrem Demirtaş İtokent 2 Bademler iletişim bilgileri...

Ekrem İmamoğlu: İmar planı için kimse kapımızı çalamaz!

Artan konut satışlarında ulaşım problemi nasıl çözülecek? Yıllardır bekleyen metro projesinde son durum ne? Emlak projeleriyle birlikte sosyal hayatı hareketlendirmek atılıyor mu? İşte tüm bu soruları Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu yanıtladı...

Ekrem Gören Haberi

Ekrem Gören

Yapı Port Mühendislik Anonim Şirketi, Hasan Batumak Yönetim Kurulu Başkanlığı, Selahhatin Oba ve Ekrem Gören Yönetim Kurulu Üyeliği'nde 100 bin TL sermaye ile 27 Ekim'de Ataşehir'de kuruldu. 


Yapı Port Mühendislik Anonim Şirketi iş konusu; İNŞAAT 1) İnşaat taahhüt ve müteahhitlik işleri yapmak, resmi ve özel inşaatlar yapmak. 2) Resmi ve özel kamu kurum ve kuruluşların inşaat işleri, tüneller, limanlar, fabrikalar, yollar, köprüler, bentler, barajlar, lojmanlar,idare binaları gibi yapılar, resmi kurum ve hizmet binaları, beton, asfalt, karayolu, liman binaları, iş hanları, ticari yapılar, atölyeler, imalathaneler ile her türlü toplu konut, kooperatif meskenleri, kara ve demir yolları, hava meydanları, istasyonlar, otogarlar, otoparklar, garajlar, çarşı mağaza, pazar işyeri, otel, motel, villa, pansiyon, hastane, cami, dispanser, sağlık merkezleri, ilk yardım tesisleri ve benzeri devlet...