ekşioğlu kurtköy mira konutları

ekşioğlu kurtköy mira konutları

Mira Kurtköy ne zaman teslim sorusunun yanıtı haberimizin içerisinde yer alıyor. Projedeki konutların fiyatları 205 bin TL'den başlıyor

Ekşioğlu Ekar İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ekşioğlu Ekar İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Kadıköy’de   500 bin TL sermaye bedeli ile Eray Ekşioğlu, Erdem Ekşioğlu Ve Mehmet Erhan Ekşioğlu tarafından kuruldu.

Ekşioğlu Ahe İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ekşioğlu Ahe İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Kadıköy’de   500 bin TL sermaye bedeli ile Ali Sait Ekşioğlu, Esra Ekşioğlu, Yasemin Ekşi Ve Yunus Emre Ekşioğlu tarafından kuruldu.

Ekşioğlu 5k İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ekşioğlu 5k İnşaat Sanayi Ve Ticaret Ticaret Kadıköy’de 500 bin TL sermaye bedeli İle  Adem Ekşioğlu, Ali Kemal Ekşioğlu tarafından kuruldu.

Cihan Ekşioğlu kimdir?

EKBA Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Ekşioğlu kimdir? Cihan Ekşioğlu daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Cihan Ekşioğlu'nun biyografisi...

Çekmeköy Ekşioğlu Mahallesi 1/5000 ölçekli imar planı askıya çıktı!

Çekmeköy ilçesi, Ekşioğlu Mahallesi, kısmen park alanı ve kadastral yol alanına ilişkin 1/5000 ölçekli 22.12.2020 tasdik tarihli plan tadilatı askıya çıktı.

Çekmeköy Alemdağ-Ekşioğlu Mahallesi 1/5000 ölçekli imar planı askıya çıktı!

Çekmeköy ilçesi, Alemdağ - Ekşioğlu Mahallesi, kısmen 525 parsel ve bir kısım kadastral boşluğa ilişkin itiraz 1/5000 ölçekli 25.09.2020 tasdik tarihli plan askıya çıktı.

Sarp İnşaat'ın acı günü! Sarpay Ekşioğlu vefat etti!

Sarp İnşaat Mobilya San. ve Tic. A.Ş.'nin kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Sarpay Ekşioğlu hayatını kaybetti. Sarp İnşaat taziye ilanı yayınladı. 

Sarpay Ekşioğlu kimdir?

Sarp İnşaat Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sarpay Ekşioğlu kimdir? Sarpay Ekşioğlu daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Sarpay Ekşioğlu'nun biyografisi...

HDE Ekşioğlu İnşaat Taahhüt Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

HDE Ekşioğlu İnşaat Taahhüt Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Çekmeköy'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Dursun Ekşi ve Halil İbrahim Ekşi ortaklığında kuruldu. 

EKŞ Ekşioğlu'ndan Antalya'ya 2 yeni proje!

EKŞ Ekşioğlu, Antalya'nın Kepez ilçesinde şehir içerisindeki yerleşime açık en yüksek tepe noktası olan Masa Dağı bölgesinde 2 yeni proje hayata geçiriyor. 

Ekş Ekşioğlu Gold Residence Masa nerede?

Peşin alımlarda yüzde 10 indirim yapılan Gold Residence Masa projesinde 99 bin TL peşinatla daire sahibi olunabiliyor. Peki Ekş Ekşioğlu Gold Residence Masa nerede?

Ekşioğlu Tria Kartal nerede?

Toplam 174 konuttan meydana gelen Ekşioğlu Tria Kartal projesi 3 blok halinde yükseliyor. Peki Ekşioğlu Tria Kartal nerede?

Yıldız Ekşioğlu İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

Yıldız Ekşioğlu İnşaat Anonim Şirketi 100 bin TL sermaye ile bugün Türker Karahasan, Yusuf Eren Yıldız ve Hızır Onur Ekşioğlu imzasıyla kuruldu.

ekşioğlu kurtköy mira konutları Haberi

ekşioğlu kurtköy mira konutları

Beşyıldız Ekşioğlu İnşaat'ın hayata geçirdiği Mira Kurtköy projesi, İstanbul'un Anadolu Yakası'nda Kurtköy'de yer alıyor. Toplamda 25 bin 829 metrekarelik arsa alanı üzerinde yükselen Mira Kurtköy ne zaman teslim sorusunun yanıtı haberimizin içerisinde yer alıyor. 


Mira Kurtköy Evleri'nde toplam 303 adet daire ve 32 adet villa bulunuyor. 1+1, 2+1, 3+1 konut seçeneklerinden meydana gelen projede yüzde 1 oranında KDV uygulanıyor. 


Mira Kurtköy Evleri fiyat listesi:

68 - 105 metrekare 1+1 daireler 205 bin TL ile 315 bin TL,

110 - 136 metrekare 2+1 daireler 295 bin TL ile 370 bin TL,

153 - 173 metrekare 3+1 daireler 495 bin TL ile 660 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor. 


Mira Kurtköy ne zaman teslim

Mira Kurtköy ne zaman teslim sorusunun yanıtı 2014 yılı olarak belirlendi. Beşyıldız Ekşioğlu...