17 / 08 / 2022

Ekşioğlu Sena Evleri iletişim

Ekşioğlu Sena Evleri iletişim

Ekşioğlu Sena Evleri Yapı Ticaret Anonim Şirketi Üsküdar'da 12 milyon TL sermaye bedeli ile Mahmut Ekşi ve Harun Emirhan Ekşi ortaklığında kuruldu.

Ekşioğlu Sena Evleri Yapı Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Ekşioğlu Sena Evleri Yapı Ticaret Anonim Şirketi Üsküdar'da 12 milyon TL sermaye bedeli ile Mahmut Ekşi ve Harun Emirhan Ekşi ortaklığında kuruldu.

Ekşioğlu Kartal Tria Evleri!

İstanbul Anadolu Yakası Kartal'da hayata geçirilen Ekşioğlu Kartal Tria Evleri 7 bin 300 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Ekşioğlu Kartal Tria Evleri toplam 174 daireden meydana geliyor.

Ekşioğlu City'nin satışları devam ediyor!

İstanbulluları’ın uğrak merkezi, turizm cenneti Karasu’da hayata geçirilen Ekşioğlu City projesi kalite ve lüksü bir araya getirdi Denize sıfır konumda bulunan projenin kendine ait plajı, botanik bahçeleri, sineması bulunuyor.

Ekşioğlu Taş Konak Yapı İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

Ekşioğlu Taş Konak Yapı İnşaat Limited Şirketi, Mustafa Kemal Ekşi tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 21 Nisan'da Çekmeköy, Mimarsinan Mahallesi, Çavuşbaşı Caddesi'nde kuruldu.

Ekşioğlu İnşaat Yeni Mahalle projesinde 36 ay taksit imkanı!

Ekşioğlu İnşaat Karasu'da proje botanik bahçeleri ve kendi plajı da geliştirmeye devam ediyor. Şirketin bulunuyor. Proje, aynı zamanda imzasını taşıyan Ekşioğlu City'de sona Ekşioğlu İnşaat'ın süresiz değerinde takas gelindi.

Ekşioğlu Teksen İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ekşioğlu Teksen İnşaat Ticaret Limited Şirketi 11 Mart 2015'te, 400 bin TL sermaye bedeli ile Kadıköy'de Talip Ekşioğlu, Halit Ekşioğlu, Mehmet Naci Ekşioğlu ortaklığında kuruldu.

Ekşioğlu City'de satışlar devam ediyor!

Ekşioğlu inşaat Karasu'da geliştirdiği Ekşioğlu City projesinde sona geldi. 400 daireden oluşan ve denize sıfır inşa edilen projede 3 + 1, 2 + 1, 1 + 1 daire ve dükkan seçenekleri bulunuyor.

Ekşioğlu City Evleri nerede?

Toplam 400 adet daireden oluşan Ekşioğlu City Evleri projesinde daireler 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon salon şeklinde dizayn edildi.

Karasu Ekşioğlu City iletişim!

Karasu Ekşioğlu City iletişim bilgilerinin detaylarını öğrenmek için 0(212) 521 10 40 telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Karasu Ekşioğlu City projesinde toplam 400 adet daire yer alıyor.

Karasu Ekşioğlu City ulaşım!

Karasu Ekşioğlu City ulaşım bilgileri kapsamında proje Sakarya İl'i Karasu İlçe' sinde ormanın bittiği yerde, Sakarya Nehri’nin Karadeniz’le buluştuğu noktada yer alıyor. Projede toplam 400 adet daire bulunuyor.

Karasu Ekşioğlu City satış ofisi telefon!

Karasu Ekşioğlu City satış ofisi telefon numarası 0(212) 521 10 40 olarak belirlendi. Toplam 400 adet daireden oluşan projede daireler 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon salon şeklinde tasarlandı.

Karasu Ekşioğlu City satılık!

Karasu Ekşioğlu City satılık daireler Ekşioğlu İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Toplam 400 adet dairenin yer aldığı proje 17 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Proje Sakarya İl'i Karasu İlçe' sinde yer alıyor.

Sakarya Ekşioğlu City adres bilgileri!

Toplam 400 adet daireden oluşan Sakarya Ekşioğlu City projesi 17 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Proje 17 blok şeklinde yükseliyor. İşte Sakarya Ekşioğlu City adres bilgileri...

Ekşioğlu Sena Evleri iletişim Haberi

Ekşioğlu Sena Evleri iletişim


Ekşioğlu Sena Evleri Yapı Ticaret Anonim Şirketi Üsküdar'da 12 milyon TL sermaye bedeli ile Mahmut Ekşi ve Harun Emirhan Ekşi ortaklığında kuruldu.

Ekşioğlu Sena Evleri Yapı Ticaret Anonim Şirketi konusu:
a. Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. b. Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işleri yapmak ve müstakil konut, iş hanları, fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek ve kiraya vermek. c. Türkiye sınırları içinde veya yabancı ülkelerde, resmi ve özel kurum ve kuruluşları tarafından kapalı...