Elazığ Misland 2016 çalışmaları

Elazığ Misland 2016 çalışmaları

Mis Holding Yönetim Kurulu başkanı Nihat Demirbağ, Vartaş’ın MİSLAND’ı almaktan vazgeçmesi üzerine kolları sıvadıklarını belirterek, kaldıkları yerden yola devam edeceklerini söyledi.

Elazığ'da 2016-2017'de kaç tane okul, cami ve ev yapıldı?

CHP İstanbul Milletvekili Mustafa Sezgin Tanrıkulu, Elazığ'da 2016-2017 arasında yapılan okul, cami, cem evi ve köy evi sayısını sordu..

Elazığ Misland 360 Rezidans teslime hazırlanıyor!

Elazığ deyince akla ilk gelenlerden biri olan MİSLAND, yeni projesi Misland360 Rezidans projesi teslime hazırlanıyor.

Elazığ Misland 360 Rezidans projesi ile yeni bir yaşam başlıyor!

Elazığ Misland 360 Rezidans projesi ile bölgeye 2+1'den 5+1 'e kadar 7 farklı alternatifte akıllı evler, 90 mağazalı alışveriş merkezi, cadde dükkanları ve ofisler inşa edilecek.

Elazığ Misland'da çalışmalar başlıyor!

Misland Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Demirbağ, Elazığ Misland projesinin yakın zamanda başlayacağını müjdeledi. Elazığ Misland projesi toplam 360 akıllı daireden oluşuyor.

Elazığ Sürsürü İmar Hak-Sen Konutları'nda teslimler sona eriyor!

Elazığ Sürsürü İmar Hak-Sen 484 konut Konut Projesi kapsamındaki 484 adet konutun teslim işlemleri, 23 Aralık 2016 – 02 Ocak 2017 tarihleri arasında gerçekleşiyor.

Elazığ'da 40,5 milyon TL'ye satılık 11 arsa!

Elazığ Belediye Başkanlığı Elazığ'da bulunan 11 arsayı satışa çıkardı. İhaleleri 21 Aralık 2016 tarihinde gerçekleşecek arsaların toplam satış bedeli 40 milyon 565 bin 447 TL olarak belirlendi.

Elazığ Hilton 6 Aralık'ta açılıyor!

Elazığ'ın marka yatırımlarından biri olan Elazığ Hilton Otelin açılışı 06 Aralık 2016 tarihinde yapılıyor. Otel Müdürü Şeyda Ahlatoğlu Elazığ TSO Başkanı Alan'ı ziyaret ederek açılışla ilgili bililer verdi.

Elazığ Misland'da çalışmalar başladı!

Mis Holding Yönetim Kurulu başkanı Nihat Demirbağ, Vartaş’ın MİSLAND’ı almaktan vazgeçmesi üzerine kolları sıvadıklarını belirterek, kaldıkları yerden yola devam edeceklerini söyledi.

Elazığ Belediyesi revizyon imar planı çalışmalarını tamamladı!

Elazığ Belediyesi Revizyon İmar Planı çalışmalarını tamamlayarak, 27 Mayıs 2016 tarihi itibariyle askıya çıkardı. İmar planı Elazığ Belediyesi Etüt Proje Müdürlüğü Harita Planlama Servisinde 30 gün süreyle incelenebilecek.

Elazığ İl Özel İdaresi 2015 Yılı Faaliyet Raporu kabul edildi!

Elazığ İl Genel Meclisi, 2016 Mart ayı olağan toplantısının son gündeminde “Elazığ İl Özel İdaresi 2015 Yılı Faaliyet Raporu” değerlendirildi ve kabul edildi.

2016 TOKİ Elazığ Merkez Zafran kura sonuç listesi!

2016 TOKİ Elazığ Merkez Zafran kura sonuç listesi açıklandı. Dairelerin 2+1 olarak dizayn edildiği projede 280 adet konut için hak sahipleri belli oldu.

Elazığ Zafran TOKİ Emekli Evleri kura!

Elazığ Zafran TOKİ Emekli Evleri kura çekimi 5 Şubat 2016 tarihinde gerçekleşecek. Dairelerin 87 bin 500 TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıkarıldığı proje 2+1 konutlardan oluşuyor.

TOKİ Elazığ Zafran emekli kura 2016!

TOKİ Elazığ Zafran Mahallesi Konutları için 240 ay vade imkanı sağlanıyor. Projede taksitler teslimden sonra ödenmeye başlıyor. TOKİ Elazığ Zafran emekli kura 2016 detayları...

Elazığ Misland 2016 çalışmaları Haberi

Elazığ Misland 2016 çalışmaları

27 yıldır Mis Tüketim Kooperatifi, Mis Holding A.Ş. ve Misaş A.Ş.'nin yönetim kurulu başkanlığını yapan ve tüm genel kurul ve yönetim kurulu kararlarını da 27 yıldır oybirliği ile aldıklarını belirten Nihat DEMİRBAĞ 3 yıllığına yeniden oybirliği ile yönetim kurulu başkanlığına seçilerek yola devam kararı aldıklarını açıkladı.


Demirbağ; "Vartaş A.Ş.'nin Misland'ı almaktan vazgeçmesi sebebiyle 3 yıllığına yeniden güven tazeleyerek kolları sıvadık. Hayırlısı ile inşaAllah otuzuncu yılımızı tamamlarken emaneti de sahiplerine teslim ederek ayrılırız." dedi.


ELAZIĞ İMAR REVİZYONU İÇİN YANILMAZ'A TEŞEKKÜR EDİYORUM


 Demirbağ, Yanılmaz'ın kendisine "Benim için Elazığ'daki her vatandaşa yardımcı olmak bir şereftir bir görevdir. Bu sebeple buradaki 914 ortağa da yardımcı olmak, elimizden geleni kanunlar çerçevesinde yapmak bizim görevimizdir. Misland'ın imarını ilimize ve sizlere faydalı olacak şekilde düzenledik. Hayırlı olsun.” dediğini aktardı....