emek elektrik sermayesi ne kadar

emek elektrik sermayesi ne kadar

Emek Elektrik Endüstrisi A.Ş'nin daha önce Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yapmış olduğu sermaye artırım kararının içeriğinde Sermaye Piyasası Kurulu' nun istemiş olduğu düzenlemeleri yaptığı bildirildi...

Tbsan Yapı Metal Kimya Elektrik Malzemeleri ve Mühendislik Hizmetleri Sanayi ve Tic.Ltd.Şti. kuruldu!

Tbsan Yapı Metal Kimya Elektrik Malzemeleri ve Mühendislik Hizmetleri Sanayi ve Tic.Ltd.Şti. Erkan Kıran tarafından 10 in TL sermaye ile 27 Temmuz'da Sancaktepe, Emek Mahallesi'nde kuruldu.

Dökdemir İnşaat Metal Elektrik Nakliye Kimya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Dökdemir İnşaat Metal Elektrik Nakliye Kimya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Ali Ceylan tarafından 10 bin TL sermaye ile 19 Kasım'da Sancaktepe, Emek Mahallesi, Kayalar Caddesi'nde kuruldu.

Ulusoy Elektrik halka açılıyor!

Elektrik iletim ve dağıtım alanında kullanılan ekipmanların üretimini yapan ve sermayesi 40 milyon lira olan Ulusoy Elektrik İmalat ve Taahhüt ve Ticaret AŞ'nin yüzde 30'luk kısmı ortak satışı yöntemiyle halka arz edilecek.

Ulusoy Elektrik'in yüzde 30'u halka açılıyor!

Elektrik iletim ve dağıtım alanında kullanılan ekipmanların üretimini yapan ve sermayesi 40 milyon lira olan Ulusoy Elektrik İmalat ve Taahhüt ve Ticaret AŞ'nin yüzde 30'luk kısmı ortak satışı yöntemiyle halka arz edilecek.

Emek Elektrik Endüstrisi A.Ş. aylık bildirimini yayınladı!

Emek Elektrik Endüstrisi A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yapılan yazılı açıklamaya göre Emek Elektrik Endüstrisi A.Ş aylık bildirimi raporunu yayınladı.

Emek Elektrik yönetim kurulunu yayınladı!

Emek Elektrik Endüstrisi A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu' nda yapılan yazılı açıklamaya göre Emek Elektrik Endüstrisi A.Ş. yönetim ve denetim kurulunu yayınladı.

Emek Elektrik aylık bildirimini yayınladı!

Emek Elektrik Endüstrisi A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Emek Elektrik 1/ 06/ 2014 - 30/ 06/ 2014 dönemine ilişkin aylık bildirimini yayınladı.

Emek Elektrik kar dağıtım politikası hakkında bilgi verdi!

Emek Elektrik Endüstrisi A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Emek Elektrik 14 Temmuz 2014 tarihli toplantısında kar dağıtım politikası hakkında bilgi verdi.

Emek Elektrik 12 Ağustos'ta genel kurul toplantısı yapacak!

Emek Elektrik Endüstrisi A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Emek Elektrik 12 Ağustos'ta genel kurul toplantısı yapacak. Firma, gündem maddelerini yayınladı.

Emek, Emek Elektrik USA,Inc'ye iştirak edecek!

Emek Elektrik Endüstrisi A.Ş., yönetim kurulu toplantısında alınan karar doğrultusunda Emek Elektrik USA, Inc'ye iştirak edileceğini bildirildi. Konu ile ilgili Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yapılan yazılı açıklama şöyle...

Emek Elektrik Amerika'da pazarlama şirketi kuruyor!

Emek Elektrik Endüstrisi A.Ş., finansal kazanımları değerlendirerek Amerika'da bir pazarlama şirketi kurulmasına, 5 yılda 8,5 milyon dolar ciro hedefine ulaşılması durumunda üretim faaliyetine geçilmesine karar verdi...

Emek Elektrik Endüstri A.Ş. gayrimenkul değer tespiti yayınlandı!

Emek Elektrik Endüstri A.Ş. TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş. firmasına, sabit kıymeti Balıkhisar Mahallesi Köy İçi Kümeevleri No:574/A Akyurt/ ANKARA adresinde bulunan gayrimenkulünün, SPK mevzuatına gore, piyasa değer tespiti yapıldı...

Emek Elektrik Endüstri A.Ş. arsa satın aldı!

Emek Elektrik Endüstri A.Ş. şirket ortağı Barış Elektrik Endüstrisi A.Ş.'den Ankara İli Akyurt İlçesinde yer alan 26.826m2 yüzölçüme sahip gayrimenkulün 1.875m2'lik kısmını satın aldı...

emek elektrik sermayesi ne kadar

emek elektrik sermayesi ne kadar emek elektrik sermayesi ne kadar


Emek Elektrik tarafından yapılan açıklama şöyle:


Şirketin Kamuyu Aydınlatma Platformunda 05.12.2013 tarih 14:13:59 saat'te yapmış olduğu Sermaye Artırmına İlişkin Yönetim Kurulu Kararı açıklamasında alınan Yönetim Kurulu Kararının içeriğinde Sermaye Piyasası Kurulu tarafından istenmiş olan düzeltmeler yapılmıştır.


Artırılacak olan sermayenin şirket ana sözleşmesi gereği nominal değeri ve adet pay rakamlarında değişiklik ve  payların Borsa İstanbul A.Ş. Toptan Satış Pazarı ve/veya ilgili pazarı ya da piyasasında gerçekleştirileceği hususları eklenerek gerekli düzeltmeler yapılmıştır. Kararın düzeltilmiş hali aşağıdaki gibidir. Sermaye artırım sürecimiz normal olarak devam etmektedir.


GÜNDEM


1- Şirket Yönetim Kurulu'nun 05.12.2013 tarihli toplantısında alınan; çıkarılmış sermayesinin tahsisli olarak 4.500.000,00.-TL artırılarak 24.300.000,00.-TL'ye yükseltilmesi kararının düzeltilmesi hususunun görüşülmesi, 


2-Dilek ve Temenniler,


MÜZAKERE VE KARARLAR


1- 05.12.2013 tarihli yönetim kurulu kararının aşağıdaki şekilde düzeltilerek yinelenmesine,


2- Şirketin 60.000.000,00.-TL'lik kayıtlı sermaye tavanı içinde kalmak...