28 / 05 / 2022

emlak konut sultanbeyli 2022 projesi

emlak konut sultanbeyli 2022 projesi

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Sultanbeyli projesi için düğmeye bastı.

Emlak Konut GYO Sultanbeyli projesi 15 soruda tüm detaylarıyla!

Yeni konut yatırımlarına son sürat devam eden Emlak Konut GYO Sultanbeyli projesi için çalışmalarına başladı. Peki Emlak Konut GYO Sultanbeyli projesi nerede yükselecek? İşte Emlak Konut GYO Sultanbeyli projesi 15 soruda tüm detaylarıyla...

Emlak Konut GYO'dan Sultanbeyli'ye 288 konutluk yeni proje!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Sultanbeyli projesi için düğmeye bastı.

Sultanbeyli Emlak Konut kura sonuçları listesi!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından hayata geçirilen Sultanbeyli Emlak Konut projesinde 436 konut arasından 7 dairenin kura çekilişi dün gerçekleşti. Sultanbeyli Emlak Konut kura sonuçları listesi şöyle...

Sultanbeyli Emlak Konut iletişim bilgileri!

Sultanbeyli Emlak Konutları'nın ödeme planı kapsamında 120 aya varan vade yapılabiliyor. Kuralı satışları bugün gerçekleşen projede 436 adet daire bulunuyor. İşte Sultanbeyli Emlak Konut iletişim bilgileri...

Emlak Konut Sultanbeyli Konutları satılık daire!

Emlak Konut Sultanbeyli Konutları satılık daire fiyatları minimum 244 bin TL olarak belirlendi. Projedeki dairelerin alanları 97 - 157 metrekare arasında değişiyor.

Emlak Konut Sultanbeyli Konutları başvuru!

Emlak Konut Sultanbeyli Konutları başvuru süreci bugün bitiyor. 7 tane dairenin kura yöntemiyle satışa sunulduğu projede fiyatlar 244 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Emlak Konut Sultanbeyli Konutları telefon numarası!

Emlak Konut Sultanbeyli Konutları fiyatları minimum 244 bin TL, maksimum ise 348 bin TL olarak belirlendi. Emlak Konut Sultanbeyli Konutları telefon numarası 0216 579 15 15.

Emlak Konut Sultanbeyli Konutları telefon!

Emlak Konut Sultanbeyli Konutları telefon numarası 0216 579 15 15 olarak belirlendi. Emlak Konut GYO imzası ile yükselen projenin kura satışları için başvuru süresi bugün sona eriyor.

Emlak Konut Sultanbeyli Konutları ödeme koşulları!

Daire tipleri 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak dizayn edilen Sultanbeyli Emlak Konutları'nda daire fiyatları 244 bin TL'den başlangıç gösteriyor. İşte Emlak Konut Sultanbeyli Konutları ödeme koşulları...

Sultanbeyli Emlak Konut fiyat listesi!

Sultanbeyli Emlak Konutları 'nda yer alan dairelerin alanları minimum 97 metrekare, maksimum ise 157 metrekare olarak dizayn edildi. İşte Sultanbeyli Emlak Konut fiyat listesi...

Sultanbeyli Emlak Konut telefon!

Sultanbeyli Emlak Konut kura başvuruları için bugün son gün. Kurada 7 konutun satışı 244 bin TL'den başlayan fiyatlarla yapılacak. Sultanbeyli Emlak Konut telefon numarası haberimizde yer alıyor.

Sultanbeyli Emlak Konut kura başvurusu için bugün son!

Emlak Konut tarafından hayata geçirilen Sultanbeyli Konutları 10 katlı 10 blok ve 9 katlı 1 blok halinde inşa ediliyor. Projede kura sistemiyle satışa sunulacak 7 dairelik kura başvuruları için bugün son.

Emlak Konut Sultanbeyli Konutları fiyatlar!

Sultanbeyli Emlak Konutları'nda yüzde 25, yüzde 30, yüzde 35 peşinatla ve 96 ayü, 108 ay ve 120 ay vade ile ödeme yapılabiliyor. İşte Emlak Konut Sultanbeyli Konutları fiyatlar...

emlak konut sultanbeyli 2022 projesi Haberi

emlak konut sultanbeyli 2022 projesi

Emlak Konut GYO Sultanbeyli projesinde 288 adet konut ve 1 adet ticari ünite yer alacak. Proje İstanbul ili, Sultanbeyli ilçesi, Mimarsinan Mahallesi 106 ada 105 parsel adresinde hayata geçirilecek.

Proje sahasının 18 bin 58 metrekare olarak belirlendiği proje 122 milyon 480 bin 317 TL'ye mal olacak.

Emlak Konut GYO Sultanbeyli projesi için Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na başvuruda bulunuldu ve Çevresel Etki Değerlendirmesi (ÇED) süreci başladı. 

Merakla beklenen Emlak Konut GYO projesi 12 blok şeklinde yükselecek. Projedeki blokların oturum alanı 6 bin 293 metrekare olarak belirlendi.

Sultanbeyli Emlak Konut projesinde yer alan konut tipleri 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konut tipleri yer alıyor.

Emlak Konut GYO Sultanbeyli projesinde 215 kapalı, 5 açık olmak üzere toplamda 220 araçlık...