Emlak Konut tarihi kampanya detayları

Emlak Konut tarihi kampanya detayları

Emlak Konut GYO'nun konut satışlarını canlandırmak için Ağustos ayında başlattığı tarihi kampanya 31 Aralık tarihinde sona erecek.

Emlak Konut tarihi kampanya detayları!

Emlak Konut, tarihinde görülmemiş büyük kampanyaya imza atıyor. Büyük ödeme kampanyasında Emlak Konut'un 30 projesi yer alıyor...

Emlak Konut GYO Niğde Emlak Konutları'ndaki 7 konut ve 1 iş yerini satıyor!

Emlak Konut GYO tarafından, Niğde Emlak Konutları projesinde yer alan 7 konut ve 1 ticari ünite satışa çıkarıldı. E-ihale ile satışa sunulan gayrimenkuller için son teklif verme tarihi 4 Mayıs olarak belirlendi. 

Emlak Konut GYO Florya Evleri'nin ihalesi ertelendi!

Emlak Konut GYO'nun İstanbul Bakırköy Şevketiye Florya Konut ve Ticaret İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İnşaatı İşi ihalesi ertelendi. Peki dev projede yeni ihale tarihi ne zaman?

Emlak konut GYO'dan 2 haftada 5.6 milyar TL'lik satış!

Emlak Konut GYO’nun tarihi kampanyasına ilgi her geçen gün artarak devam ediyor. 2 haftada 5.65 milyar değerinde 4 bin 710 konutun satıldığı kampanyaya yeni projeler de dahil edildi. 

Emlak Konut GYO'dan 9 günde 4.2 milyar TL'lik satış!

Emlak Konut’un tarihi kampanyasında 9 günde 4.2 milyar TL'lik konut satışı gerçekleşti. Toplam 3 bin 750 konut satıldı...

Emlak Konut erken ödeme kampanyası bitiş tarihi!

Emlak Konut erken ödeme kampanyası bitiş tarihi haberimizde yer alıyor. Kampanyada toplam 65 adet proje yer alıyor.

Emlak Konut erken ödeme kampanyası 2018 nedir?

Emlak Konut erken ödeme kampanyası 2018 nedir sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. Kampanyadan yararlanabilmek için son başvuru tarihi 7 Aralık 2018 olarak belirlendi.

Emlak Konut kampanyalı projeler 2018!

Emlak Konut kampanyalı projeler 2018 detayları haberimizde yer alıyor. Emlak Konut erken ödeme kampanyası için son başvuru tarihi 7 Aralık 2018 olarak belirlendi.

Bizim Mahalle Emlak Konut ihale tarihi!

Bizim Mahalle Emlak Konut ihale tarihi bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz. Toplam 7 bin konuta yer verilecek olan proje altı etap olarak planlanıyor...

Emlak Konut Kuzey Yakası Ticarileri teslim tarihi!

Ofis ve dükkan alanlarından meydana gelen Kuzey Yakası Ticarileri Başakşehir projesi Emlak Konut imzasıyla hayata geçiriliyor. İşte Emlak Konut Kuzey Yakası Ticarileri teslim tarihi...

Emlak Konut İzmir Konak 2.Etap ihalesi 14 Haziran'da!

Emlak Konut GYO'nun İzmir Konak 2.Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesinin tarihi 14 Haziran olarak belirlendi.

Gedizler Yapı'dan Emlak Konut tarihi kampanyasına destek!

Gedizler Yapı da Emlak Konut’un ve GYODER’in tarihi kampanyasını destekliyor. İkinci Evre projesinde 20 yıl vadede yüzde 0,79 vade farkı uygulanıyor.

İşte Emlak Konut kampanyasında daire tiplerine göre en düşük fiyatlar!

Emlak Konut GYO, 30 projede 15 bin bağımsız bölümde geçerli ve 'tarihi' fırsatlar sunan 'Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti' isimli konut satış kampanyasını başlattı.

Emlak Konut 240 ay vade kampanyası hangi projelerde geçerli?

Emlak Konut GYO, 30 projede 15 bin bağımsız bölümde geçerli ve "tarihi" fırsatlar sunan "Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti" olarak başlayacak olan kampanya sektörde heyecan yarattı.

Emlak Konut tarihi kampanya detayları Haberi

Emlak Konut tarihi kampanya detayları


Emlak Konut GYO'nun konut satışlarını canlandırmak için Ağustos ayında başlattığı tarihi kampanya 31 Aralık tarihinde sona erecek.


Emlak Konut GYO'nun Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) hain darbe girişiminin ekonomiye ve konut satışlarına etkisini azaltmak için başlattığı tarihi kampanya 31 Aralık'ta sona erecek. 


Kampanyaya şu projeler dahil: 

Ağaoğlu Maslak 1453, Avrupa Konutları Başakşehir, Avrupark, Bahçekent Emlak Konutları dükkânlar, Bahçekent Emlak Konutları Ofisler, Bahçekent Flora, Başakşehir Emlak Konutları dükkânlar, Başakşehir Merkez Çarşı, Bulvar İstanbul, Emlak Konut Körfezkent dükkânlar, Esenler Emlak Konutları, Evora Denizli, Evora Tuzla 1. Bölge, Evvel İstanbul, Göl Panoroma Evleri, İstmarina, Karat 34, Koordinat Çayyolu, Metropol İstanbul, Nevşehir Emlak Konutları, Nidakule Ataşehir dükkânlar, Nidakule Kayaşehir, Park Mavera 1-2, Sofa Loca, Tema Şehir Konya, Tual Adalar, Tual Bahçekent.


Emlak Konut'un başlattığı kampanyaya Türkiye'nin dev inşaat...