Enes Halef

Enes Halef

Halef Gayrimenkul Danışmanlık Turizm Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Enes Halef ve Ahmet Halef ortaklığıyla 10 bin TL sermaye ile 5 Şubat'ta Beyoğlu, Kocatepe Mahallesi, Abdülhak Hamit Caddesi'nde kuruldu.

Dessan Geri Dönüşüm Demir Çelik İnşaat Nakliyat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!  

Dessan Geri Dönüşüm Demir Çelik İnşaat Nakliyat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bayrampaşa'da 500 bin TL sermaye bedeli ile Enes Dikici tarafından kuruldu.

Bilgen Hırdavat İnşaat ve Makina Ekipmanları Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bilgen Hırdavat İnşaat ve Makina Ekipmanları Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Sancaktepe'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Enes Serkan Yetişkin tarafından kuruldu.

Meskenevim Gayrimenkul Yatırım Organizasyon Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Meskenevim Gayrimenkul Yatırım Organizasyon Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Üsküdar'da 50 milyon TL sermaye bedeli ile Duran Ateş, Enes Malik Ay, Muhammed Musab Tok, Ömer Burkay ve Serdar Turhan tarafından kuruldu.

Enes Ceyhan Mimarlık Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Enes Ceyhan Mimarlık Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Avcılar'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Enes Ceyhan tarafından kuruldu.

Faen İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Faen İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Kartal'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Enes Yıldırım tarafından kuruldu. 

One Source Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

One Source Danışmanlık Limited Şirketi bugün Bağcılar'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Enes Karabaş tarafından kuruldu.

Visal Gayrimenkul ve Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

Visal Gayrimenkul ve Danışmanlık Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Enes Demirtaş tarafından kuruldu.

Onel Telekomünasyon Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Onel Telekomünasyon Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Beşir Kemal Şahin, Enes Demirtaş, Furkan Demirtaş, Ömer Ünal ve Uğur Çelik ortaklığıyla kuruldu. 

Enes Batur Alya Villaları'nı tercih etti!

Ünlü Youtuber Enes Batur Bodrum’da arkadaşları ile Alya villalarında tatilin keyfini çıkardı. Batur, Bodrum’un en güzide tatil mekanlarından biri olan Alya Sierra Villaları'nda konakladı...

Pusula Outdoor Turizm Seyahat Organizasyon Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Pusula Outdoor Turizm Seyahat Organizasyon Ticaret Limited Şirketi bugün Bakırköy'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Enes Uğur ve Mehmet Taşdemir ortaklığıyla kuruldu.

Halefoğlu Gayrimenkul Danışmanlık İnşaat Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Halefoğlu Gayrimenkul Danışmanlık İnşaat Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi  bugün Kartal'da 10 bin TL sermaye bedeli ile Halef Yılmaz tarafından kuruldu. 

Hande Enes, Engin Group’un gayrimenkul işinin kaptanlığını üstleniyor!

Hande Enes, internet yatırımlarına ek olarak aile şirketi Engin Group’un yeni girdiği gayrimenkul işinin “takım kaptanlığını üstleniyor.

LS Gökray Demiryolu İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

LS Gökray Demiryolu İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 5 milyon TL sermaye bedeli ile Cengiz Göksel, Enes Oğuzhan Ay, Melih Ünal ve Sadık Haldun Öncüloğlu ortaklığında kuruldu..

Enes Halef

Enes Halef Enes Halef

Halef Gayrimenkul Danışmanlık Turizm Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Enes Halef ve Ahmet Halef ortaklığıyla 10 bin TL sermaye ile 5 Şubat'ta Beyoğlu, Kocatepe Mahallesi, Abdülhak Hamit Caddesi'nde kuruldu. 


Halef Gayrimenkul Danışmanlık Turizm Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi iş konusu; 1- Her türlü gayrimenkullerin alımına, satımına ve kiralanmasına aracılık etmek, danışmanlık ve pazarlama işlerini  yapmak.  2- Gayrimenkul konusunda her türlü danışmanlık hizmetleri vermek, piyasa araştırmaları ve karlılık analizleri yapmak, yaptırmak. 3- Her türlü gayrimenkul projelerinin satışına ve devrine aracılık etmek, danışmanlık ve pazarlama işlerini yapmak. 4- Yabancıların mal edinme yasalarından faydalanarak edinecekleri gayri menkuller üzerinde gerekli araştırmalar yapmak ve bunları satın almaları sonucunda gerekli ve kamu kurum ve kuruluşlarındaki işlemleri takip etmek. 5- Her türlü gayrimenkul değerleme raporları...