era Gayrimenkulde Girişimcilik Buluşmaları

era Gayrimenkulde Girişimcilik Buluşmaları

ERA Türkiye Franchise Geliştirme ve Satış Direktörü Kadir Tümen, Antalyalı girişimcilere 'Gayrimenkulde Girişimcilik Buluşmaları' başlıklı bir seminer verdi. Seminer Antalyalılar tarafından büyük ilgi gördü..

Gayrimenkul sektöründe girişimcilik kavramı!

Altın Emlak Bursa İhsaniye Temsilcisi Münür Şenay, ''gayrimenkulde Girişimcilik kavramını ve bir girişimcide olması gereken özellikler''i Emlakkulisi.com okurları için kaleme aldı...

Gayrimenkulde Franchise Sisteminin Avantajları Semineri düzenlendi!

“Gayrimenkulde Franchise Sisteminin Avantajları” konulu, ERA Türkiye Genel Müdürü Can Özatay tarafından sunulan seminer gerçekleşti.

ERA Gayrimenkul, gayrimenkulde girişimciliğin şifrelerini paylaştı!

ERA Gayrimenkul Türkiye, İstanbul, Ankara ve İzmir’de girişimcilerle bir araya geldi. ERA Gayrimenkul, gayrimenkulde girişimciliğin şifrelerini paylaştı.

ERA Türkiye, QNB Finansbank’ın gayrimenkul yatırım danışmanı oldu!

Gayrimenkulde dünya devi olan ERA Türkiye, QNB Finansbank’ın gayrimenkul yatırım danışmanı oldu.

ERA Türkiye girişimcilik semineri düzenleyecek!

35 ülkede hizmet veren global bir gayrimenkul markası olan ERA 26 Ağustos 15 Çarşamba günü ERA Akademide düzenleyeceği seminer ile nitelikli ofis ağını büyütecek.

ERA Türkiye en büyük ofisini Kuşadası'nda kuracak!

Uluslararası gayrimenkul uzmanı ERA, ekonomiye olan güveninin göstergesi olarak Türkiye’deki yatırımlarına aralıksız devam ediyor. ERA Türkiye, şimdi de Kuşadası’nda Türkiye’nin en büyük ofisini kurmak üzere anlaşma imzaladı.

ERA Gayrimenkul Türkiye, Gebze ofisini açtı!

Türkiye’deki büyüme stratejisini aralıksız sürdüren ERA Gayrimenkul Türkiye, ofislerine bir yenisini daha ekledi. Gebze Enbir ofisi, Adapazarı ve Gebze bölgesine nitelikli gayrimenkul danışmanlığı hizmeti verecek.

Gayrimenkulde yatırımın ekseni değişiyor!

Türkiye'nin de aralarında bulunduğu Avrupa şehirlerindeki gayrimenkul trendlerini ortaya koyan Gayrimenkulde Gelişen Trendler Avrupa 2015 Raporu'na göre, öğrenci evleri ve yaşlı bakım evleri en çok yatırım yapılan alanlar olacak.

ERA İzmir'deki 4.ofisinin açılışını gerçekleştirdi!

ABD'li gayrimenkul danışmanlık devi ERA, Türkiye'deki büyüme stratejisini ara vermeden sürdürüyor. İki yılda 37 ofise ulaşan ERA Gayrimenkul Türkiye, ERA Ses ofisiyle İzmir Karşıyaka-Yeni Girne'lilere de hizmet vermeye başladı.

ERA Gayrimenkul, İzmir’deki dördüncü ofisini açtı!

ERA Ses Ofisi, İzmir-Karşıyaka bölgesinde ERA Türkiye’nin nitelikli gayrimenkul danışmanlığı felsefesine uygun olarak kapılarını açtı. Böylece ERA’nın ofis sayısı 37’ye ulaştı.

ERA Gayrimenkul'den emlak ve reklam kursu!

Eğitimleri sonunda Milli Eğitim Bakanlığı'ndan gayrimenkul danışmanlığı sertifikası vermeye hak kazanan ERA Gayrimenkul, start verdiği 'Emlak Reklam ve Araştırma Kursuna ilgi yoğun.

ERA'nın Emlak Reklam ve Araştırma Kursu'na yoğun ilgi!

ERA Gayrimenkul, start verdiği ‘Emlak Reklam ve Araştırma Kursu’na ilgi yoğun. MEB onaylı sertifikalarını alan kursiyerler gayrimenkul sektöründe kurumsal marka çatısı altında çalışma imkanına da kavuşacak.

Era Gayrimenkul ve Selimoğlu İnşaat'tan işbirliği!

İki yıl içinde 35 ofis açan ABD merkezli Era Gayrimenkul Türkiye, Selimoğlu İnşaat projelerinin tek yetkili satıcısı konumunda bulunan Hasan Selimoğlu ile işbirliği anlaşması imzaladı.

era Gayrimenkulde Girişimcilik Buluşmaları

era Gayrimenkulde Girişimcilik Buluşmaları era Gayrimenkulde Girişimcilik Buluşmaları

ERA Türkiye Franchise Geliştirme ve Satış Direktörü Kadir Tümen, Antalyalı girişimcilere 'Gayrimenkulde Girişimcilik Buluşmaları' başlıklı bir seminer verdi. Yoğun katılımla gerçekleşen seminerde sektörün tüm yönleri ERA Türkiye profesyonellerinin ağzından, birebir iletişimde aktarıldı. 

2012 yılında girdiği Türkiye pazarında, nitelikli gayrimenkul danışmanlığı prensibiyle franchise ağını günden güne genişleten ERA Türkiye, Türkiye'nin farklı illerinde girişimcilerle buluşarak sektör tecrübelerini aktarıyor. ERA Türkiye Franchise Geliştirme ve Satış Direktörü Kadir Tümen, Antalya'da, 'Gayrimenkulün Dünü, Bugünü ve Yarını' başlıklı bir seminer verdi. 


Turizmin başkenti seminere yoğun ilgi gösterdi Seminerde, Antalya'nın turizm potansiyeline vurgu yapan Kadir Tümen, " Antalya'ya 2014'ün ilk 8 ayında 8,7 milyon turist geldi. 

Gelen turistlerin bir kısmı, Türkiye'de taşınmaz sahibi olmak için sektör profesyonellerini arıyor. Yabancıya mülk satışı açısından Antalya sektör için kritik öneme sahip. Biz...