Erim Grup Emlak İnşaat Otomotiv Ve Ticaret Limited Şirketi

Erim Grup Emlak İnşaat Otomotiv Ve Ticaret Limited Şirketi

Erim Grup Emlak İnşaat Otomotiv Ve Ticaret Limited Şirketi Kazım Erim tarafından 800 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Surhan Grup İnşaat Emlak Otomotiv Gıda Restoran Petrol Dekorasyon Tekstil İthalat İhr.Limited Şirketi kuruldu!

Surhan Grup İnşaat Emlak Otomotiv Gıda Restoran Petrol Dekorasyon Tekstil İthalat İhr.Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 2 milyon TL sermaye bedeli ile Yalçın Yalçın tarafından kuruldu.

Aydın Grup Gayrimenkul İnşaat Emlak Kuyumculuk Ve Oto Kiralama Limited Şirketi kuruldu!

Aydın Grup Gayrimenkul İnşaat Emlak Kuyumculuk Ve Oto Kiralama Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 12 bin 500 TL sermaye bedeli ile Bayram Bal tarafından kuruldu.

Sistem Grup Proje Mimarlık İnşaat Taahhüt Emlak Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sistem Grup Proje Mimarlık İnşaat Taahhüt Emlak Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Maltepe'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Vedat Başkapan tarafından kuruldu.

Megi Grup İnşaat Emlak İhracat İthalat Limited Şirketi kuruldu!

Megi Grup İnşaat Emlak İhracat İthalat Limited Şirketi bugün Çekmeköy'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Gökhan Boztoprak tarafından kuruldu.

Kuzu Grup'tan Emlak Konut'un kampanyasına destek!

Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO’su Özen Kuzu, Emlak Konut GYO tarafından başlatılan 26 projede geçerli kampanya ile ilgili açıklamalarda bulundu. 

Yaşar Neslihanoğlu'ndan emlak vergisi açıklaması!

CHP Grup Başkanvekili Yaşar Neslihanoğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Meclisinin olağanüstü toplantısında konuştu. Neslihanoğlu, "Tüm belediyelerin bu ay yüzde 50 kesintisi var. Bu ay emlak vergisi ayı. Şu ana kadar kaç kişi gelip emlak vergisi yatırdı? Hiç kimse. İnsanlar zor durumda" diye konuştu..

Toco Grup Emlak İnşaat Gıda Tarım Turizm Sanayi Ticaret İthalat Ve İhracat Anonim Şirketi kuruldu!

Toco Grup Emlak İnşaat Gıda Tarım Turizm Sanayi Ticaret İthalat Ve İhracat Anonim Şirketi bugün Beşiktaş'ta 50 bin TL sermaye bedeli ile Oktay Öter tarafından kuruldu.

Artan Lux Grup Emlak Oto Kiralama Ve Genel Ticaret Limited Şirketi kuruldu! 

Artan Lux Grup Emlak Oto Kiralama Ve Genel Ticaret Limited Şirketi bugün Sarıyer'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Hamidreza Seyedi Ekrami ve Kambız Nourikolori ortaklığında kuruldu.

Emlak Konut GYO Başakşehir Kayabaşı 7. Etap arsası Fuzul Grup'un!

Emlak Konut GYO güvencesiyle Fuzul Grup imzasıyla inşa edilecek Başakşehir Kayabaşı 7. Etap projesi için imzalar atıldı.

Captain Grup Araç Kiralama Emlak ve Turizm Limited Şirketi kuruldu!

Captain Grup Araç Kiralama Emlak ve Turizm Limited Şirketi Avcılar'da 300 bin TL sermaye bedeli ile M.A. Abdelrahman tarafından kuruldu.

Hayat Grup Emlak Danışmanlık İnşaat Yatırım İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Hayat Grup Emlak Danışmanlık İnşaat Yatırım İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 20 bin TL sermaye bedeli ile Cüneyt Tuncer tarafından kuruldu. 

Napoli Grup Danışmanlık Turizm Emlak Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Napoli Grup Danışmanlık Turizm Emlak Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 500 bin TL sermaye bedeli ile Hamid Ahmadi Joughı tarafından kuruldu.

Emin Üstün: Eminevim kendini emlak sektöründe kabul ettirdi!

Emin Grup Yönetim Kurulu Başkanı Üstün: "Emlak sektöründe Eminevim sınav verdi ve kendini kabul ettirdi. Faizlerin yüksek döneminde inşaat sektörünü harekete geçirdik" dedi...

Erim Grup Emlak İnşaat Otomotiv Ve Ticaret Limited Şirketi

Erim Grup Emlak İnşaat Otomotiv Ve Ticaret Limited Şirketi Erim Grup Emlak İnşaat Otomotiv Ve Ticaret Limited Şirketi


Erim Grup Emlak İnşaat Otomotiv Ve Ticaret Limited Şirketi 800 bin TL sermaye ile bugün Kazım Erim tarafından kuruldu. 


Erim Grup Emlak İnşaat Otomotiv Ve Ticaret Limited Şirketi iş konusu; Her türlü emlak, her türlü gayrimenkul ve özellikle siteler, plazalar, marketler, depolar, soğuk hava depoları, villa tatil köyleri, devre mülk, apart otel, motel, kamping gibi turistik tesisler, organize sanayi bölgeleri, spor kompleksleri, mesken, ev, apartman, işyeri, arsa, arazi gibi gayrimenkulleri almak, satmak, satın almak, kiralamak, kirayavermek; bahçe, tarla ve arsalar üzerinde parselasyon ve imar durumlarını çıkarmak, gerektiğinde projelendirmek. Gayrimenkuller üzerineirtifak, intifa, sükna, kat mülkiyeti, kat irtifakı, şufa hakları ve vefa hakları, gayrimenkul mükellefiyeti tesis etmek ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler,Erim Grup Emlak İnşaat Otomotiv Ve Ticaret Limited Şirketi...