Erol Bayraktar düzce

Erol Bayraktar düzce

Kaynaşlı Belediye Başkanı Erol Bayraktar kimdir? Erol Bayraktar, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Erol Bayraktar, ne zamandan beri belediye başkanı olarak hizmet veriyor? İşte Erol Bayraktar...

TOKİ Düzce Beyköy Konutları başvuruları bugün başlıyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Düzce – Beyköy toplu konut uygulaması kapsamında 3 adet konut satışa sunuluyor. Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca ihale edilen TOKİ Düzce Beyköy Konutları başvuruları bugün başlıyor.

Düzce'de ev yangını çıktı!

Beyciler Mahallesi Prestij Konutları A2 Blok'ta Sevda Atak'a ait olan apartman dairesinde henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı.Düzce'de apartman dairesi yanarak kullanılamaz hale geldi.

TOKİ Düzce Beyköy Konutları başvuruları! 11 Ağustos'ta!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Düzce – Beyköy toplu konut uygulaması kapsamında 3 adet konut satışa sunuluyor. TOKİ Düzce Beyköy Konutları başvuruları 11 Ağustos 2014'te başlıyor.

Düzce'de icradan 1 milyon 200 bin TL'ye satılık arsa!

Düzce İli Akçakoca İlçesi'nde 2.282.55 metrekare yüzölçümüne sahip olan tarla Akçakoca İcra Dairesi tarafından 9 Eylül 2014 tarihinde saat 10:00 ile 10:05 arasında ihaleye çıkıyor..

TOKİ Düzce Kaynaşlı'da 95 adet konut inşa edecek!

Düzce İli Kaynaşlı İlçesi 95 Adet Konut Ve 1 Adet Büfe İnşaatı İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek...

Deniz Gayrimenkul Düzce Kaynaşlı'daki 2 villanın değerleme raporunu yayınladı!

Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Deniz Gayrimenkul Düzce Kaynaşlı' daki 2 villanın değerleme raporunu yayınladı.

Düzce'de 5 adet satılık arsa: 1 milyon 69 bin TL!

Düzce İli Gölyaka İlçesi'nde yer alan arsaların toplam bedeli 1 milyon 69 bin TL olarak belirlendi. Arsaların satışı 19 Ağustos 2014 günü saat 14:30'da yapılacak.

Düzce Teknopark Girişimci Merkezi hayata geçirildi!

Girişim Fabrikası, çalışmalarına bir yenisini daha ekleyerek, 6 Mayıs 2014 tarihinde Düzce Üniversitesi ile bir protokole imza attı ve Düzce Teknopark Girişimci Merkezi’ni hayata geçirdi.

Düzce'de satılık dükkan: 2 milyon 744 bin 160 TL!

Düzce İli Merkez İlçesi'nde yer alan dükkanın toplam bedeli 2 milyon 744 bin 610 TL olarak belirlendi. Dükkanın satışı Düzce 3.İcra Dairesi tarafından yapılacak.

Düzce'de 3 milyon 957 bin 590 TL'ye satılık tesis!

Düzce İli Merkez İlçes'nde yer alan tesisin toplam bedeli 3 milyon 957 bin 590 TL olarak belirlendi. Tesisin satışı Düzce 3.İcra Dairesi tarafından yapılacak.

Düzce Camikebir Mahallesi Kentsel dönüşüm projesi 2015 sonunda tamamlanacak!

Kentsel dönüşüm kapsamında Düzce Camikebir Mahallesi 'nde çalışmalar başladı. Kentsel dönüşüm alanının çevresini kapatan ekipler çevrede önlem aldılar. Ekipler enkazı kaldırdıktan sonra kazı işlemlerine başlayacak.

Mehmet Keleş: Düzce'ye yeni bir çehre kazandıracağız!

Düzce'yi 30 Mart seçimlerinin ardından hummalı bir çalışma aldı. Ara sokaklarda dahi baş gösteren bu titiz çalışma gün geçtikçe büyüyor, Düzceliler her geçen gün farklı bir çalışmaya seyirci oluyor. Peki ya Düzce'yi hangi yenilikler bekliyor?

Düzce'de kazı yapan iş makinesi, doğalgaz hattını deldi!

Düzce Aziziye Mahallesi Çayır Sokağı'nda Nihat Yıldız'a ait arazide kazı yapan iş makinesi, yer altından geçen doğalgaz hattına zarar verdi. Delinen boru yarım saatlik çalışma ile onarıldı.

Erol Bayraktar düzce Haberi

Erol Bayraktar düzce

Erol Bayraktar kimdir?

1971 yılında Kaynaşlı Darıyeri Hasanbey Köyünde doğdu. İlkokulu aynı köyde orta okul ve liseyi Düzce İmam Hatip Lisesi’nde tamamladı. Lisans öğrenimini Mısır / Kahire EL – EZHER ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT FAÜLTESİ’ nde tamamladı. Lisans eğitimi boyunca Kahire Milli Türk Talebe Birliği (MTTB)’ de Düzceliler Başkanı olarak hizmet etti. Ardından Milli Eğitim Bakanlığı İstanbul Özel Çamlıca Lisesi ve Akçakoca Yurtlarında eğitmenlik ve psikolojik danışmanlık görevlerinde bulundu.


Vatani görevini Tekirdağ/Çerkezköy’ de kısa dönem olarak tamamlayıp Milli Eğitim Bakanlığının ataması ile Batman/Bağlar İlköğretim Okulunda sınıf ve meslek dersi öğretmenliği yaptı.


28 Şubat sürecinin keyfi uygulamaları nedeniyle kazanılmış eğitim/öğretim haklarının elinden alınmasından dolayı yüksek lisans (master) eğitimi için Almanya’ ya gitti.  Freiburg-Goethe Enstitüsü dil kursunu tamamlayıp ERLANGEN ÜNİVERSİTESİ’ nde Yüksek Lisans yapmaya hak kazandı....