ethem can izmit belediyesi yapı kontrol müdürlüğü

ethem can izmit belediyesi yapı kontrol müdürlüğü

İzmit Belediyesi’nde Yapı Kontrol Müdürlüğü görevinde bulunan Mehmet Öğretmen görevinden ayrıldı, yerine 19 Ethem Can atandı. 

Ethem Can İzmit Belediyesi Yapı Kontrol Müdürü oldu!

İzmit Belediyesi’nde Yapı Kontrol Müdürlüğü görevinde bulunan Mehmet Öğretmen görevinden ayrıldı, yerine 19 Ethem Can atandı. 

İzmit'te metruk yapılar yıkılıyor!

Kocaeli İzmit'te can ve mal güvenliği açısından tehdit oluşturan tüm metruk binalar yıkılıyor. Belediye ekipleri çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. 

İzmit Doğan Mahallesi'ndeki inşaat tehlike saçıyor!

İzmit Doğan Mahallesi 8’inci ve 10’uncu Sokak sakinleri, yaklaşık 4 ay önce başlatılan inşaatın can güvenliklerini tehdit ettiğini ileri sürüyor. İnşaattan düşen parçaların evlerinin çatılarından içeri girdiğini söyleyen mahalle sakinleri, konuyu yetkililerin araştırmasını istiyor.

İzmit, asansör güvenliğinde ortalamanın üstünde!

İzmit Belediyesi, vatandaşların can ve mal güvenliği açısından çok önemli olan asansör kontrollerine büyük önem veriyor. Belediyenin hedefi bütün asansörlerin tamamının güvenli hale getirmek.

İzmit Belediyesi’nden asansör uyarısı yapıldı!

İzmit Belediyesi 'nin İmar Müdürlüğü ’nden yapılan açıklamada asansör bakımlarının can ve mal güvenliği açısından zorunluluk oluşturduğu kaydedildi.

Modoko yönetiminden Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’a ziyaret!

Modoko yönetimi, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can'a konuk oldu. Ümraniye MODOKO Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Çelik ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ı makamında ziyaret etti.

İzmit'teki asansörler geçer not alamadı!

İzmit'teki asansörler geçer not alamadı. İzmit Belediyesi tarafından lisanslı bir firmaya yaptırılan denetimlerde, 2 bin 63 asansörden bin 750'sinin can güvenliği açısından kullanılamaz durumda olduğu tespit edildi

Can Reşit Özçiçek kim?

Propa İnşaat’ın genel müdürü Can Reşit Özçiçek kimdir?Can Reşit Özçiçek inşaat sektörüne ne zaman ve nasıl girdi? Can Reşit Özçiçek Propa İnşaat ile bugüne kadar hangi projeleri hayata geçirdi?

İzmit İsmetpaşa Stadı yerine konut ve AVM yapılacak!

İzmit İsmetpaşa Stadı'nın arazisi TOKİ'ye devrdildi. İsmetpaşa Stadı'nın yerine toplu konut ve iş merkezi yapılması için ihaleye çıktı. İhale 22 Ekim Salı günü Ankara'da yapılacak..

Sibel Can yatırımlarını gayrimenkule yapıyor!

Sibel Can 2000'de Miami- William's Adası'ndan 3 oda bir salon daire almıştı. 2008'de yakın dostlarının da ısrarıyla Londra'dan stüdyo daire sahibi olan Sibel Can kısa süre önce yine Avrupa'ya yatırım yaptı....

İstanbul -İzmit 15 dakikaya iniyor!

KOCAELİ Büyükşehir Belediyesi, İzmit- İstanbul arasında deniz uçağı ile hava taksisi seferleri için ilk adımı attı. Bu uçakla İzmit’ten 15- 20 dakikada İstanbul Haliç’e gidilebileceği belirtildi...

Karacadağ Can İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Karacadağ Can İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Mustafa Can tarafından 20 bin TL'lik sermaye ile 1 Ekim'de Küçükçekmece, Cennet Mahallesi, Yavuz Selim Caddesi'nde kuruldu

Sibel Can Cote d’Azur’daki evinin kapılarını InStyle Home'a açtı!

Klasik Fransız mimarisinin 1950’lerde yapılmış güzel bir örneği olan bu apartman dairesini, ikinci kez birlikte çalıştığı iç mimar Necibe ve Birol Darcan çiftiyle yapmaya karar vermiş Sibel Can...

ethem can izmit belediyesi yapı kontrol müdürlüğü Haberi

ethem can izmit belediyesi yapı kontrol müdürlüğü

İzmit Belediyesi Yapı Kontrol Müdürü olarak görev yapan Mehmet Öğretmen görevinden ayrıldı. İzmit Belediyesi'nde yer alan habere göre, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, görev değişikliği nedeniyle Mehmet Öğretmen’in bundan sonra çevre denetim koordinatörü olarak görev yapacağını kaydetti.

İzmit Belediye Başkanı Hürriyet, Mehmet Öğretmen’den boşalan Yapı Kontrol Müdürlüğü görevine de 19 seneden beri belediyeci olan ve İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nde çalışan inşaat mühendisi Ethem Can’ı...