29 / 06 / 2022

Etiyopya ray

Etiyopya ray

Türk şirket, Yapı Merkezi Etiyopya'nın demir yolu projesine imza atıyor. Bölgedeki rayları inşa eden firma tarafından projenin 2020 yılında tamamlanacağı aktarıldı.

Arzum şarjlı mutfak ürünleri satışta! Blender seti ve doğrayıcı fiyatları kaç TL? 3 Haziran 2022 fiyat listesi...

Arzum şarjlı mutfak ürünleri satışa çıktı. Arzum Freestick Şarjlı El Blender Seti ve Freechopp Cam Hazneli Şarjlı Doğrayıcı fiyatları kaç Türk Lirası? İşte 3 Haziran 2022 fiyat listesi...

Ray Teknik Yapı İnşaat Mimarlık Mühendislik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ray Teknik Yapı İnşaat Mimarlık Mühendislik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Küçükçekmece'de Berkant Akalın tarafından kuruldu.

Mutfakta Zaman Kazanın! İşte Tefal doğrayıcı, öğütücü, smoothie blender modelleri ve Mart 2022 fiyat listesi…

Yiyecekleri hazırlarken en çok rendeleme, doğrama gibi işlemler vakit harcar. Ancak buna en güzel çözüm, pratik mutfak aletleriyle sağlanır. Tefal doğrayıcı, öğütücü, smoothie blender modelleri ve fiyatlarını yazımızda bulabilirsiniz…

Güray Gayrimenkul Geliştirme İnşaat Anonim Şirketi Esenyurt Nidya Tower Şubesi açıldı!

Güray Gayrimenkul Geliştirme İnşaat Anonim Şirketi Esenyurt Nidya Tower Şubesi Esenyurt'ta Ersin Durgun ve Özdoğan Karagedik ortaklığında kuruldu.

Saldıray Sökmen kimdir?

Atakule GYO Genel Müdürlüğü görevine atanan Saldıray Sökmen kimdir? Saldıray Gökmen daha önce hangi görevlerde bulundu? İşte Saldıray Sökmen'in biyografisi...

Saldıray Sökmen, Atakule GYO Genel Müdürü oldu!

Atakule GYO Genel Müdürü Mehmet Arpacı'nın Genel Müdürlük görevinin 31 Aralık 2021 tarihi itibariyle sona ermesine ve Saldıray Sökmen'in Genel Müdürlük görevine atanmasına karar verildi. 

Ray Sigorta konut sigortası oranını artırmayı hedefliyor!

Ray Sigorta Genel Müdürü Koray Erdoğan yaptığı açıklamada, "Ray Sigorta olarak müşterilerin ihtiyaçlarına dokunan çözümlerle bu ürünle ilk tanışma oranını artırmayı hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

Başakşehir-Kayaşehir Metro Hattı'nın ilk ray kaynağı yapıldı!

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, Twitter hesabından gerçekleştirdiği paylaşımda Başakşehir-Kayaşehir Metro Hattı'nın ilk ray kaynağının yapıldığını belirtti.

Urza Ray Mühendislik Müşavirlik Limited Şirketi kuruldu!

Urza Ray Mühendislik Müşavirlik Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Abdullah Erdoğan tarafından kuruldu.

Ray Dalio Bitcoin satın aldığını açıkladı!

Dünyanın en büyük hedge fonu Bridgewater Associates'in sahibi Ray Dalio, Bitcoin satın aldığını duyurdu. 

Sabiha Gökçen Havalimanı Metro Hattı'nda ilk ray kaynağı yarın yapılacak!

Sabiha Gökçen Havalimanı ile Kadıköy-Kartal-Kaynarca Metro Hattı arasında raylı sistem bağlantısını sağlayacak projede ilk ray kaynağı yapılacak.

Etiyopya'nın Ankara'daki yeni Büyükelçilik binası açıldı!

Etiyopya'nın Ankara'daki yeni Büyükelçilik binasının açılışı gerçekleştirildi. Açılışa Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu katıldı...

Ray Group İthalat İhracat Ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ray Group İthalat İhracat Ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Kağıthane'de 250 bin TL sermaye bedeli ile Koray Mahmut Sağlam ve Yıldıray Çakmak ortaklığında kuruldu.

Etiyopya ray Haberi

Etiyopya ray

Yapı Merkezi isimli Türk şirket, Etiyopya'nın kuzeyinde yapımına devam ettiği demir yolu projesiyle Afrika kıtasını demir ağlarla örüyor.


Yapı Merkezi Proje Müdür Yardımcısı Sönmez, "Projemiz, Awash Waldia ve Hara Gabaya şehirleri arasında toplamda 391 kilometrelik bir mesafeyi kapsıyor" diye konuştu.


Yapı Merkezi Proje Müdür Yardımcısı Bahadır Sönmez, Etiyopya'da yaklaşık üç yıldır devam eden demir yolu projesiyle ilgili kendisine sorulan soruları yanıtladı.


Projenin 2020 yılında tamamlanacağını aktaran Sönmez, "Projemiz, Awash Waldia ve Hara Gabaya şehirleri arasında toplamda 391 kilometrelik bir mesafeyi kapsıyor." dedi.


Sönmez, projeye 10 istasyonun dahil olduğunu belirtirken iş bitimine kadar 12 tünel açmış, 48 köprü ile 8 trafo inşa etmiş olacaklarına vurgu yaptı.


Sönmez, projede 2 bin 400'ü Türk, toplam 6 binden fazla kişinin çalıştığını belirterek, "Projenin 270 kilometrelik ilk etabının yüzde...