Eyfel Kidstown Riva satılık daire

Eyfel Kidstown Riva satılık daire

Eyfel Kidstown Riva projesinde yer alan dairelerden 2 oda 1 salon villa seçeneklerinin fiyatları 249 bin TL'den başlıyor. Projede daireler 2 oda 1 salon ve de 4 oda 1 salon bahçelilerden meydana geliyor.

Kidstown Riva ve Hometown Şile projeleri kağıt üzerinde kaldı!

EYFEL Yapı’nın Beykoz Riva ve Şile’de yapmayı planladığı lüks konut projeleri kağıt üzeride kaldı. Bir milyon lirayı bulan fiyatlara satılan villaları alan mağdurlar arasında, ünlü bir holdingin ortağı ve yöneticileri ile avukat ve doktorlar da bulunuyor.

Kidstown Riva Beykoz fiyatları!

Kidstown Riva Beykoz Evleri Eyfel Yapı tarafından inşa ediliyor. Kidstown Riva Beykoz fiyatları dairelerin konum ve büyüklüklerine bağlı olarak değişiklik gösteriyor.

Beykoz Kidstown Riva teslim tarihi!

Beykoz Kidstown Riva teslim tarihi 2016 yılı Mayıs ayı olarak belirlendi. Toplamda 180 konuttan oluşan proje 11 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor.

Beykoz Riva Hills'te 36 ay faizsiz ödemelerle!

5+1 ve 7+1 odalı olarak hayata geçirilen Riva Hills projesi İstanbul Beykoz'da hayata geçiriliyor. Eyfel Yapı imzası taşıyan projede teslimlerin 2016 yılının sonunda gerçekleşmesi öngörülüyor.

Eyfel Yapı Kidstown Riva 2. Etap'ta yüzde 50 peşinatla! 0 faizle!

2016 yılının Mayıs ayında teslimlerin gerçekleşmesi planlanan projede Eyfel Yapı imzası bulunuyor. İlk etap teslimlerinin yapıldığı proje İstanbul Anadolu Yakası Beykoz'da inşa ediliyor.

Riva Hills Beykoz'da fiyatlar 849 bin TL'den başlıyor!36 ay 0 faiz!

Eyfel Yapı tarafından hayata geçirilen Riva Hills projesinde fiyatlar 849 bin TL'den başlıyor. İstanbul Beykoz'da hayata geçirilen projede 36 ay 0 faiz ile ödeme imkanı sunuluyor.

Eyfel Yapı Riva Hills Beykoz'da 36 ay 0 faizle!

Eyfel Yapı tarafından hayata geçirilen projede villalar 5+1 ve 7+1 olarak dizayn edildi. 52 bin metrekare alan üzerinde yayılan Riva Hills Beykoz'da toplamda 85 konut yer alıyor.

Beykoz Riva Kidstown'da 24 ay vadeli faizsiz ödemelerle!

Sadece 4+1 dairelerin satışları devam eden projede Eyfel Yapı imzası bulunuyor. Toplamda 2 etaptan meydana gelen Beykoz Riva Kidstown projesinde ikinci etaptaki dairelerin satışları sürüyor.

Riva Hills'de 849 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Eyfel Yapı imzası ile Beykoz'da 52 bin metrekare alan üzerinde yayılan Riva Hills vilları 5+1 ve 7+1 şeklinde dizayn edildi. Projede toplam 85 konut bulunuyor.

2. Etap Kindstown Riva'da 4+1'ler 449 TL'ye!

İstanbul Beykoz'da yükselen Kidstown Riva'da ilk etap teslimleri yapıldı. Projede ikinci etap satışları devam ediyor. Projede toplam 180 adet daire bulunuyor.

Kidstown Beykoz Riva 2. etapta 449 bin TL'ye 4+1!

İlk etap teslimlerinin yapıldığı Kidstown Beykoz Riva projesinde 2.etap satışları devam ediyor. Eyfel Yapı tarafından Anadolu Yakası Beykoz Riva'da yükselen projede sadece 4+1 daireler kaldı.

Riva Hills Beykoz'da 2016'da teslim villalar!

Villaların 5+1 ve 7+1 şeklinde dizayn edildiği Riva Hills Beykoz projesi İstanbul Anadolu Yakası Beykoz'da inşa ediliyor. Eyfel Yapı imzası taşıyan proje 52 bin metrekare alan üzerinde yayılıyor.

Beykoz Riva Hills satılık villa!

Beykoz Riva Hills satılık villa fiyatları 849 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Eyfel Yapı imzası ile hayata geçirilen projede 36 ay 0 faiz avantajı ile ödeme yapılabiliyor.

Eyfel Kidstown Riva satılık daire

Eyfel Kidstown Riva satılık daire Eyfel Kidstown Riva satılık daire

Kidstown projesi, Eyfel Yapı tarafından inşa ediliyor. Eyfel Kidstown projesi, Anadolu Yakası'nda Riva Beykoz'da yükseliyor. 


Eyfel Kidstown Riva projesi kapsamında 2 etap yer alıyor. Eyfel Kidstown Riva 2. etapta 2+1 villa konut seçeneklerinin fiyatları 249 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Teslimlerin 1. etapta gerçekleştiği Eyfel Kidstown Riva 1. etap 40.500 metrekare ve 2. etap 11 bin metrekareden meydana geliyor. 


Eyfel Kidstown Riva projesinin ilk etabı 136 ve 2. etabı ise 44 daireden meydana geliyor. 


Eyfel Kidstown Riva satılık daire seçenekleri 2 oda 1 salon ve de 4 oda 1 salon bahçelilerden oluşuyor. 


Eyfel Kidstown Riva ulaşım bilgileri:

Anadolu Caddesi, No:26 Kidstown Riva Evleri Riva-Beykoz /  İstanbul 


Eyfel Kidstown Riva iletişim bilgileri:

0212 294 04 65(pbx) - 444 6 530(pbx) – 0532 111 44 54(mobil pbx)

Web Adresi: