29 / 06 / 2022

Eyüpsultan İslambey Kentsel Dönüşüm Ofisi

Eyüpsultan İslambey Kentsel Dönüşüm Ofisi

Eyüpsultan'ın İslambey mahallesinde hayata geçirilecek kentsel dönüşüm için çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Vatandaşlar kentsel dönüşüm için ofislere gelerek çalışmalar hakkında bilgi alıyor.

Eyüpsultan İslambey'de kentsel dönüşüm başlıyor!

Eyüpsultan'ın İslambey Mahallesi'nde gerçekleşecek olan kentsel dönüşüm projesi için görüşmeler başladı. Hak sahipleri kentsel dönüşüm bilgilendirme ofisine gelerek çalışmalar hakkında bilgi alıyor.

Eyüpsultan İslambey'de Kentsel Dönüşüm Ofisi açıldı!

İslambey’de gerçekleştirilecek olan kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve Eyüpsultan Belediyesi’nin işbirliği ile İslambey’deki Kentsel Dönüşüm Ofisi'nin açılışı yapıldı.

Kiler GYO, Eyüpsultan Belediyesi'nin Kemerburgaz Mithatpaşa'daki arsasını aldı!

Kiler GYO, İstanbul ili, Eyüpsultan ilçesi, Kemerburgaz Mithatpaşa Mahallesi 558 ada 3 parseli 277 milyon TL'ye satın aldı...

Eyüpsultan Belediyesi Kemerburgaz'da gayrimenkul satıyor!

İstanbul İli Eyüpsultan Belediye Başkanlığı, Eyüpsultan ilçesi, Kemerburgaz Mahallesi'nde yer alan gayrimenkulü satışa çıkardı. İşte detaylar...

Kiler GYO'dan Eyüpsultan Belediyesi'nin Kemerburgaz Mithatpaşa'daki arsasına 227 milyon TL'lik teklif! 

Kiler GYO, Eyüpsultan Belediyesi tarafından satışa sunulan Kemerburgaz Mithatpaşa Mahallesi 558 ada 3 parseldeki arsanın satış ihalesine katıldı. Peki Kiler GYO kaç lira teklif sundu? İşte ayrıntılar...

Eyüpsultan Belediyesi Kemerburgaz'da arsa satıyor: 131.1 milyon TL'ye!

İstanbul İli Eyüpsultan Belediye Başkanlığı, Kemerburgaz Mithatpaşa Mahallesi'nde yer alan arsa için satış ihalesi düzenliyor.

Eyüpsultan Belediyesi, Kemerburgaz'da gayrimenkul satıyor!

İstanbul İli Eyüpsultan Belediye Başkanlığı, Eyüpsultan Kemerburgaz'da yer alan gayrimenkulü 12 milyon 553 bin 350 TL bedelle satışa çıkardı.

Kiler GYO Eyüpsultan Belediyesi'nin Kemerburgaz'daki arsasını aldı! 

Kiler GYO, Eyüpsultan Belediye Başkanlığı tarafından yapılan Eyüpsultan ilçesi Kemerburgaz Mithatpaşa Mahallesi 558 ada 2 parselin arsa satışı ihalesini kazandı. Satış sözleşmesi imzalandı ve satın alma işlemleri gerçekleştirildi. 

Kiler GYO'dan Eyüpsultan Belediyesi'nin Kemerburgaz'daki arsasına 341 milyon TL'lik teklif!

Kiler GYO, Eyüpsultan Belediyesi tarafından gerçekleştirilen İstanbul ili Eyüpsultan ilçesi Kemerburgaz Mithatpaşa Mahallesi 558 ada 2 parselin arsa satışı ihalesinde 341 milyon TL ile en yüksek teklif veren şirket oldu. 

Yatırımcılara büyük fırsat! Eyüpsultan'da 100 milyon TL'ye icradan satılık tarla!

T.C. İstanbul Gayrimenkul Satış İcra Dairesi, İstanbul ili, Eyüpsultan ilçesi, Pirinççi Mahallesi, Taşlıburun Mevkii, 193 parselde yer alan 130 bin yüzölçümlü tarla vasıflı gayrimenkulü 100 milyon TL'ye icradan satıyor...

Eyüpsultan’da kentsel dönüşüm başladı!

İstanbul Eyüpsultan'da kentsel dönüşüm projesi kapsamında yıkım çalışmaları başlatıldı.

Torunlar GYO Eyüpsultan parselinin değeri belli oldu!

Torunlar GYO, Eyüpsultan parseline ilişkin 2021 yıl sonu değerleme raporunu yayınladı. Peki Torunlar GYO Eyüpsultan parselinin değeri ne kadar oldu?

Eyüpsultan'da 104 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

İstanbul Gayrimenkul Satış İcra Dairesi, Eyüpsultan Pirinççi Köyü'nde yer alan arsayı 104 milyon TL bedelle satışa çıkardı.

Emlak Konut GYO Eyüpsultan parsellerinin değeri ne kadar?

Emlak Konut GYO Eyüpsultan parsellerinin değerleme raporu yayınlandı. Peki Emlak Konut GYO Eyüpsultan parsellerinin değeri ne kadar oldu?  

Sualtı Tasarım Ve İç Mimarlık Uygulama Hizmetleri Limited Şirketi Eyüpsultan Şubesi açıldı! 

Sualtı Tasarım Ve İç Mimarlık Uygulama Hizmetleri Limited Şirketi Eyüpsultan Şubesi Eyüpsultan'da 10 bin TL sermaye bedeli ile Begüm Kavruk tarafından açıldı. 

Eyüpsultan İslambey Kentsel Dönüşüm Ofisi Haberi

Eyüpsultan İslambey Kentsel Dönüşüm Ofisi

Eyüpsultan'a bağlı İslambey'de hayata geçirilecek olan kentsel dönüşüm çalışmaları dahilinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve Eyüpsultan Belediyesi ortaklığıyla İslambey'de açılan Kentsel Dönüşüm Ofisi'nde vatandaşlarla uzlaşma çalışmaları sürüyor.

Eyüpsultan Belediyesi'nde yer alan habere göre; kentsel dönüşüm çalışmalarını yakından izleyen Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken de kentsel dönüşüm ofisine ziyarette bulunarak uzlaşma için gelen vatandaşlarla görüşmeler gerçekleştirdi.

"İSLAMBEY’DE ÖRNEK BİR DÖNÜŞÜM OLACAK"

Hak sahiplerin belirlenmesi jeolojik zemin etüt raporu ve kentsel tasarım çalışmalarının bitmesi sonrasında vatandaşlarla görüşmelerin hızlı bir şekilde sürdüğünü dile getiren Başkan Deniz Köken, "Uzun zamandan beri bekleyen bir konuydu. Sağolsun Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız olaya el koydu, şu anda Kentsel Dönüşüm ofisimizde vatandaşlarla görüşmeler devam ediyor. Vatandaşlarımız da bu dönüşüm işine ilgi gösteriyorlar; görüşmelere aile boyu geliyorlar. Çok hisseli parsel...