Faruk Fatih Özer nerede

Faruk Fatih Özer nerede

Kripto para borsasının Türkiye’deki firmaları arasında yer alan Thodex’in kurucusu Faruk Fatih Özer'in Tiran'da kaldığı 4 adres belirlendi.

Thodex soruşturmasında yeni gelişme: Çember daralıyor!

Kripto para borsası Thodex'in kurucusu firari Faruk Fatih Özer'e yönelik operasyonda son dakika gelişmeleri yaşanıyor. İşte soruşturmada son durum...

Interpol’den Faruk Fatih Özer açıklaması! 

Thodex’in kurucusu Faruk Fatih Özer hakkında çıkartılan Kırmızı Bülten kararının Interpol’ün sitesinde yer almadığı ortaya çıktı. İnterpol kontuyla ilgili açıklama yaptı. 

Thodex vurgununda flaş gelişme! Yeni gözaltılar var!

Thodex vurgunu soruşturması hakkında yeni gelişmeler yaşandı. Şirketinin sahibi Faruk Fatih Özer ile ilgili olduğu belirlenen bazı şüpheliler gözaltına alındı.  

Thodex soruşturmasında tutuklanan Serap ve Güven Özer kardeşlerin ifadeleri ortaya çıktı!

Kripto para borsası Thodex soruşturması kapsamında tutuklanmalarına karar verilen Faruk Fatih Özer'in ağabeyi Güven Özer ile kardeşi Serap Özer'in de aralarında bulunduğu 6 şüphelinin ifadeleri ortaya çıktı. 

Thodex'in sahibi Fatih Özer kaçışı planlamış! Detaylar belli oldu!

Thodex'in sistemlerini kapatıp 20 Nisan'da yurt dışına kaçan Faruk Fatih Özerle ilgili ayrıntılar ortaya çıktı...

'Thodex'in sahibi Faruk Fatih Özer yakalandı' iddiası!

400 bin kişinin mağduriyetine neden olan kripto para borsası Thodex'in sahibi Faruk Fatih Özer'in yakalandığı iddia edildi.

Faruk Fatih Özer'in kaldığı ev basıldı! Özer'i saklayanlar gözaltında!

Thodex'in sahibi olduğu Faruk Fatih Özer'in sistemleri kapatarak yurt dışına çıkması hakkında yürütülen serüvende dakikalar önce flaş bir gelişme yaşandı. Faruk Fatih Özer'in saklandığı ev basıldı ve o evde Özer'i saklayanlar tutuklandı...

Arnavutluk'ta saklanan Thodex'in sahibi Faruk Fatih Özer'in evine operasyon!

400 bin kişiyi mağdur ettikten sonra Arnavutluk'a kaçtığı iddia edilen Thodex'in sahibi Faruk Fatih Özer'in evine operasyon düzenlendi. Düzenlenen operasyonda Faruk Fatih Özer yakalanmadı. 

Emniyet açıkladı! Fatih Özer'in yakalanması an meselesi!

Thodex'in sahibi Faruk Fatih Özer'in sistemleri kapatarak yurt dışına kaçmasıyla ilgili başladığı serüvende sona geliniyor. Emniyet Özer'in yakalanmasının an meselesi olduğunu ifade etti. 

Uzmanından kripto uyarısı: Resmen el bombası, uzak durun!

Thodex'in kurucusu Faruk Fatih Özer 2 milyar dolarla yurt dışına kaçtı. Özer, ülke tarihinin en büyük dolandırıcılığını gerçekleştirdi. Prof. Dr. Özgür Demirtaş, kripto para piyasasını değerlendirdi ve "Uzak durun" dedi.

Thodex vurgununda yeni gelişme!

400 bin kişiyi dolandırdığı iddiasının ardından Arnavutluk’a kaçan Faruk Fatih Özer’in ağabeyi Güven Özer’in yakalanmasının ardından kız kardeşi Serap Özer de yakalandı.

Thodex'in kurucusu Faruk Özer'in köylülerinden tepki! 

400 bine yakın kişiyi dolandırdığı iddia edilen kripto para borsasının kurucusu Ardahanlı Faruk Özer'in köylüleri Özer ve ailesi hakkında açıklamalarda bulundu. 

Thodex'in ortağı Güven Özer İstanbul’da yakalandı!

Türkiye'de 400 bine yakın kişinin dolandırılmasıyla gündeme gelen Thodex'in kurucusu Faruk Fatih Özer’in ağabeyi Güven Özer, İstanbul’da düzenlenen operasyonla yakalandı.

Faruk Fatih Özer nerede Haberi

Faruk Fatih Özer nerede

Kripto para borsasının Türkiye’deki firmaları arasında yer alanThodex’in kurucusu Faruk Fatih Özer, vurgundan sonra kayıplara karıştı.

TRT Haber'den Ceyda Muslu'nun haberine göre Faruk Fatih Özer, Arnavutluk'un başkenti olan Tiran'da toplamda 4 noktada konakladı.

İlk adresi Hotel Mondial olan Faruk Fatih Özer, 3 günlük rezervasyonun ücretini peşin şekilde ödedi ve 2'nci gün çıkışını gerçekleştirmeden otelden ayrıldı.

Türkiye’de arandığı haberlerinin ortaya çıkması ve İnterpol'ün de devreye girmesiyle panikleyen Özer, bu defa Tiran’daki Pazari Ri adı verilen bir bölgede onu havalimanından alan şoförün konutunda konakladı.

İnternet üzerinden yüz yüze görüşme uygulamasını kullanarak aramalar gerçekleştiren Faruk Fatih Özer, yeri deşifre olunca buradan da ayrıldı.

Interpol’den Faruk Fatih Özer...