Fatih Kıral Mobilya Schnadig

Fatih Kıral Mobilya Schnadig

Amerika’nın önemli mobilya markalarından Schnadig Fatih Kıral Mobilya güvencesi ile Türkiye’ye geliyor. Yerli üretimde başarısını ortaya koyan Fatih Kıral, 50’yi aşkın dünyaca ünlü markanın da temsilciliğini yapıyor.

Solıterra Dekorasyon Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Solıterra Dekorasyon Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Kağıthane’de  300 bin TL sermaye bedeli ile Belgin    Açıkalın, Fatih Kınık ve İsa Akkaya tarafından kuruldu.

Milli Emlak'tan İstanbul'da satılık 78 gayrimenkul!

İstanbul Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü Avrupa Yakası Milli Emlak Dairesi Başkanlığı, İstanbul ili, Arnavutköy, Avcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Fatih, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri ve Şişli İlçelerinde yer alan 78 gayrimenkulü satıyor...

Keçiören Fatih Köprüsü yeniden inşa edilecek!

Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş, Keçiören Fatih Köprüsü'nün inşaatının yeniden başlayacağını söyledi...

Fatih Kıvanç kimdir?

Sinpaş GYO Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Kıvanç kimdir? Fatih Kıvanç daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Fatih Kıvanç'ın biyografisi...

Fatih Köşkü'ndeki restorasyon çalışmaları Nisan'da tamamlanacak!

Topkapı Sarayı'nın en eski yapılarından Fatih Köşkü'ndeki restorasyon çalışmalar Nisan ayının sonunda tamamlanacak.

Speed Line İnternational Gayrimenkul Danışmanlık Turizm Mobilya Giyim İth.İhr.Tic.Ltd.Şti. kuruldu!

Speed Line İnternational Gayrimenkul Danışmanlık Turizm Mobilya Giyim İth.İhr.Tic.Ltd.Şti. bugün Fatih'te 200 bin TL sermaye bedeli ile İhab Mabad tarafından kuruldu.

Kıralı İnşaat Otomotiv Gıda Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kıralı İnşaat Otomotiv Gıda Ve Ticaret Limited Şirketi Fatih'te 200 bin TL sermaye bedeli ile Koray Kıralı tarafından kuruldu.

Marmara Fk Yapı Denetim Limited Şirketi kuruldu!

Marmara Fk Yapı Denetim Limited Şirketi ÇEkmeköy'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Fatih Kınık tarafından kuruldu.

Kahramanmaraş Büyükşehir'den 27.5 milyon TL'ye satılık 7 arsa!

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, ülkiyeti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi'ne ait Kahramanmaraş ili, Onikişubat ilçesi, Pınarbaşı, Fatih, Mağralı ve Kurtlar Mahallerinde yer alan arsaları 27 milyon 555 bin 179 TL'ye satıyor.

Köksalan Gayrimenkul İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Köksalan Gayrimenkul İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Maltepe'de 400 bin TL sermaye bedeli ile Barbaros Köksalan, Fatih Köksalan ve Mahmut Yavuz Köksalan ortaklığında kuruldu.

Milli Emlak'tan İstanbul'da 47.8 milyon TL'ye satılık 118 gayrimenkul!

İstanbul Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü Avrupa Yakası Milli Emlak Dairesi Başkanlığı tarafından İstanbul ili, Arnavutköy, Avcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Beyoğlu, Çatalca, Esenler, Fatih, Küçükçekmece ve Şişli ilçelerinde bulunan Hazine'ye ait taşınmazlar 47 milyon 766 bin 345 TL'ye satılıyor.

Rhodes Desing İç Mimarlık Ve Mobilya Dekorasyon Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Rhodes Desing İç Mimarlık Ve Mobilya Dekorasyon Ticaret Limited Şirketi Kartal'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Tuğcan Rodoslu tarafından kuruldu.

Topkapı Sarayı'nda bulunan Fatih Köşkü'nde beton kubbeler söküldü!

Topkapı Sarayı'nın en eski yapılarından olan Fatih Köşkü'nde restorasyon çalışmaları başlamıştı. Cumhuriyet döneminde orijinal ahşap kubbelerin yerine beton kubbeler yapılması nedeniyle yaklaşık bin 500 ton ağırlık taşıyan Fatih Köşkü'nün kubbeleri restorasyonla eski haline dönüştürülecek.

Fatih Kıral Mobilya Schnadig Haberi

Fatih Kıral Mobilya Schnadig

Fatih Kıral Mobilya’nın ev sahipliğinde Türkiye’ye gelen Caracole Light by Schnadig ‘’ Modern Artisan’’ koleksiyonu mağazalardaki yerini aldı. Keyifli yaşam alanları oluşturmayı hedefleyen koleksiyonun her parçasına sanatçı eli değdi. Koleksiyonu yakından görmek,  metal, cam ve ahşabın birbiriyle uyumunu evinizde deneyimlemek için sizi en yakın Fatih Kıral Mağazasına gidebilirsiniz.


Caracole Light by Schnadig 2015 koleksiyonuna verdiği isimle de adından söz etmeye değer. Üretilen mobilyaları sanatçı dokunuşları ile bütünleştiren Modern Artisan koleksiyonun da etkileyici formlar kullandı. Yeni koleksiyonda soft altın metaller, cam, koyu renk ahşap kullanılırken, uygulanan doğal patine cila ile de saf güzelliği temsil...