13 / 08 / 2022

Fatih Topal kimdir

Fatih Topal kimdir

Şanlıurfa Akçakale'de sınır güvenliğinin sağlanması için eylül ayı sonunda yapılması amaçlanan olası bir sınır dışı planı, başta emlak sektörü olmak üzere piyasaları olumsuz olarak etkiliyor.

Fatih Topal: Binalar depreme dayanıklı yerlere taşınsın!

Şanlıurfa Tüm Emlakçılar Esnaf Odası (ŞUTEM) Başkanı Fatih Topal, emlakçılık yasasıyla ilgili değerlendirmede bulundu. Topal, binaların depreme dayanıklı yerlere taşınmasını talep ettiklerini söyledi.

Mihmev İnşaat Turizm Organizasyon Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mihmev İnşaat Turizm Organizasyon Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi Eyüpsultan'da Fatih Topal tarafından kuruldu.

Fatih Yücelik kimdir?

Türk Çimento'nun yeni başkanı Fatih Yücelik kimdir? Fatih Yücelik daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Fatih Yücelik'in biyografisi...

Fatih Kıvanç kimdir?

Sinpaş GYO Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Kıvanç kimdir? Fatih Kıvanç daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Fatih Kıvanç'ın biyografisi...

Fatih Borhan kimdir? 

KİPTAŞ Pazarlama eski Müdürü Fatih Borhan kimdir? Fatih Borhan hangi görevlerde bulundu? 

Fatih Metin kimdir?

2019 yerel seçimlerinde AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin oldu. Peki, AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin kimdir?

Fatih Yumak kimdir?

Fatih Yumak, 2019 yerel seçimlerinde Ak Parti'nin Bayburt Belediye Başkan Adayı oldu. Peki, Fatih Yumak kimdir? Fatih Yumak, bugüne kadar hangi işlerde hizmet verdi?

Fatih Topal: Binalar depreme dayanıklı yerlere taşınsın!

Şanlıurfa Tüm Emlakçılar Esnaf Odası (ŞUTEM) Başkanı Fatih Topal, emlakçılık yasasıyla ilgili değerlendirmede bulundu. Topal, binaların depreme dayanıklı yerlere taşınmasını talep ettiklerini söyledi.

Rekabet ortamı konut sektörünü hareketlendirecek!

Şanlıurfa Tüm Emlakçılar Esnaf Odası Başkanı Mehmet Fatih Topal, "Özel bankaların da bu tür özel indirimleri gitmesi durumunda bu pasta bölünecek, rekabet ortamı oluşacak ve rekabet ortamının oluşması ile konut sektörü hareketlenecek" dedi.

Şanlıurfa'da konut satışları yüzde 30 azaldı!

Şanlıurfa Tüm Emlakçılar Esnaf Odası Başkanı Fatih Topal: 'Son 10 yılın en zor dönemini yaşıyoruz. Konut fiyatları yüzde 20 oranında düşmesine rağmen satışlar yok denecek kadar az' dedi.

Emsey İnşaat Mimarlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Emsey İnşaat Mimarlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Özlem Topal ve Fatih Topal ortaklığıyla 200 bin TL sermaye ile 23 Kasım'da Sancaktepe, Abdurrahmangazi Mahallesi, Huzurlu Sokak'ta kuruldu.

Şanlıurfa'ya 5 bin konut müjdesi!

Şanlıurfa Tüm Emlak Müşavirleri Odası (ŞUTEM) Başkanı Fatih Topal, Çalışma ve Sosyal Güvenlik eski Bakanı, Milletvekili adayı Faruk Çelik’ten TOKİ’nin ilimizde 5 konutluk projeler uygulaması için söz aldıklarını söyledi.

Fatih Küpoğlu kimdir?

Mimar Fatih Küpoğlu kimdir? Mimar Fatih Küpoğlu, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Fatih Küpoğlu, bugün hangi mimarlık firmasında çalışmalarına devam ediyor? İşte Fatih Küpoğlu...

Fatih Birol kimdir?

Fatih Birol kimdir? Bu yıl Uluslararası Enerji Ajansı'nın İcra Direktörlüğü'ne seçillen Dr. Fatih Birol daha önce hangi görevlerde bulundu? İşte Dr. Fatih Birol'un özgeçmişi...

Fatih Topal kimdir Haberi

Fatih Topal kimdir

Şanlıurfa son günlerde yaşanan canlı bomba söylentileri ve Suriye’nin kuzeyine yapılması amaçlanan olası bir hareketin bölgedeki yatırımları durduğunu kaydeden Şanlıurfa Tüm Emlak Müşavirleri Odası eski Başkanı Fatih Topal, Suriye’de huzurun sağlanmasıyla  Şanlıurfa’nın İslam coğrafyasının açılacağını kaydetti.

Doğru Haber'den Abdurahman Uğurlu'nun haberine göre; yatırımcıların bir bölgeye yatırım yapılabilmesi için o bölgede herhangi bir sorunun yaşanmaması gerektiğini kaydeden Topal, “Gayrimenkul sektörü puslu havayı sevmez, genelde savaşsız ve olayların olmadığı bir ortamı sever. Dolayısıyla bir bölgeye yatırım yapılabilmesi için o bölgede herhangi bir sorunun yaşanmaması gerekiyor. Son aylarda özellikle canlı bomba haberleri ve Suriye’ye askeri müdahale durumu yatırımları durdurdu. Kentimizde, 2019 yılında konut satışlarımız artmış ama tarıma dayalı herhangi bir yatırım başlamamıştır. Suriye’nin kuzeyin temizlenmesi, savaş ortamının bitmesi ve Türkiye ile Suriye’nin barış...