feraya köşkü irfan usta

feraya köşkü irfan usta

İlk restoranını 2013'te İrfan Usta ismiyle açan İrfan Temel Bulgurlu'da bulunan tarihi Feraye Köşkü'nü Bayram Aydınalp isimli iş insanından 10 yıllığına kiralamış...

 İrfan Temel, tarihi Feraye Köşkü'nü restoran yaptı!

İlk restoranını 2013'te İrfan Usta ismiyle açan İrfan Temel Bulgurlu'da bulunan tarihi Feraye Köşkü'nü Bayram Aydınalp isimli iş insanından 10 yıllığına kiralamış...

Hendek Emlakçılar Derneği, İrfan Püsküllü’yü ziyaret etti!

Hendek Emlakçılar Derneği yeni Başkanı Emel Kasap ve yönetimi, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’yü ziyaret etti. Başkan Emel Kasap, Başkan Püsküllü’ye kendini ve yeni yönetimini tanıtarak, faaliyetleri hakkında bilgilendirdi.

İrfan Püsküllü: Kentsel dönüşüm olmazsa olmazımız!

Hendek Belediyesi 2015 Yılı Nisan ayı olağan toplantısı Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü başkanlığında yapıldı. Toplantıda konuşan Başkan Püsküllü kentsel dönüşümün Hendek için olmazsa olmaz olduğunu söyledi.

1992 yılında Vahdettin Köşkü'nün kamulaştırma bedeli 119 milyar 748 milyon lira!

1990 yılında Cumhurbaşkanı Özal'ın talimatıyla Konukevi olarak kullanılmak üzere 64 milyar liraya kamulaştırılan, 65 dönüm arazi içindeki Vahdettin Köşkü'nün kamulaştırma bedeli 1992 yılında, mahkeme tarafından 119 milyar 748 milyona yükseltilmiş.

1989 yılında Rıdvan Paşa Köşkü ilgi bekliyormuş!

1989 yılında tarihi Rıdvan Paşa Köşkü, Erenköy Kız Lisesi'nin bahçesinde sürünüp dökülüyormuş. Rıdvan Paşa tarafından yaptırılan ve onun adıyla anılan birinci derece tarihi köşk, bakımsızlıktan yok olmak üzereymiş.

Fevzi Çakmak Köşkü müze olacak!

Çankaya Köşkü yerleşkesindeki Mareşal Fevzi Çakmak Köşkü’nün lojman haline getirileceği iddiası üzerine Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alay Komutanlığı, Mimarlar Odası yöneticilerini yerleşkeye davet ederek Fevzi Çakmak Köşkü hakkında bilgi verdi.

Ankara'daki İrfan Şahinbaş Atölye Sahnesi inşaatında çökme meydana geldi!

Ağaçların kesildiği, silahların patladığı ve bir kadın güvenlik görevlisinin kalp krizi geçirdiği Devlet Tiyatroları İrfan Şahinbaş Atölye Sahnesi’nde dün çalışma yapan özel bir firmaya ait kepçe, kafeteryanın çökmesine neden oldu.

1986 yılında Semra Özal, Hüseyin Avni Paşa Köşkü'ne talip olmuş!

1986 yılında Türk Kadınını Güçlendirme ve Tanıtma Vakfı Başkanı Semra Özal, Suadiye'deki Hüseyin Avni Paşa Köşkü'nü kiralamak istemiş. Kadıköy Belediyesi, köşkün aylığını 2 bin liradan 20 yıl süreyle vakfa kiralamayı uygun görmüş.

İşte Huber Köşkü'nün hikâyesi!

Ağustos ayından bu yana 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün ikâmetgâhı konumunda bulunan 108 yıllık Huber Köşkü Boğaziçi’nin en geniş yeşil alanlarından birine sahip. İşte köşkün hikâyesi...

Huber Köşkü restore edilecek mi?

Abdullah Gül görevini devrettikten sonra Huber Köşkü’nün restorasyonu için yeni ödeneğe Cumhurbaşkan-lığı’ndan onay çıkmadı. 1907 yılında Alman Huber kardeşler tarafından yaptırılan köşk için İtalyanlarla imzalanan protokol de askıda kaldı.

1985 yılında Ragıp Paşa Köşkü, Arap milyarderlerine karargah olacakmış!

Bedii Cihaner tarafından 380 milyon liraya satın alınan ve restore edilen Ragıp Paşa Köşkü, ülkemize gelecek Suudi Arabistan Kral ailesine ve petrol milyarderi turistlerin karargahı olacakmış.

Cemil Topuzlu Köşkü 150 milyona kiraya verilecek!

1985 yılında Banker Kastelli'ye ait Cemil Topuzlu Köşkü, 150 milyon liraya kiraya verilecekmiş İşte Emlakkulisi.com tarih araştırmacısı Abdullah Kutalmış Mızrak'ın hazırladığı o özel haber...

1985 yılında Cemil Topuzlu köşkü 150 milyona kiraya verilecekmiş!

1985 yılında Banker Kastelli'ye ait Cemil Topuzlu Köşkü, 150 milyon liraya kiraya verilecekmiş. Çiftehavuzlar'daki 30 dönüm bahçe içindeki, 15 odalı tarihi köşk, restore sonrası Araplara kiralanacakmış.

feraya köşkü irfan usta

feraya köşkü irfan usta feraya köşkü irfan usta

Girişimcilerin gıda sektörüne ilgileri pandemi döneminde de hız kesmiyor. İlk restoranını 2013'te İrfan Usta ismiyle açan İrfan Temel, bu girişimcilerden biri, şu anda Kozyatağı, Pendik, Beşiktaş,Ataşehir ve Ankara'da olmak üzere dört restoranı bulunan İrfan Usta, özellikle lahmacun ve pide çeşitleri ile dikkat çekiyor.

Para'da yer alan habere göre, Temel'in ayrıca Bostancı'da bir şarküterisi, İçerenköy'de de tatlı imalathanesi var. irfan Usta'nın zengin menüsünde cevizli lahmacun başta olmak üzere 8 çeşit lahmacun ve 10 çeşit pide var. Restoran et yemeyenlere de çeşitli seçenekler sunuyor. Firma son dönemde restoran sayısını artırmaya koyulmuş. Para'dan Özbey Men'in edindiği bilgilere göre, genç girişimci Bulgurlu'da bulunan tarihi Feraye Köşkü'nü Bayram Aydınalp isimli iş insanından 10 yıllığına kiralamış. Temel, köşkün tarihi dokusundan çok etkilendiği için burada yatırım yapmaya...