feryapı Kazandıran Kur Sistemi

feryapı Kazandıran Kur Sistemi

Türkiye'de ilk kez gerçekleştirilen ' Kazandıran Kur Sistemi ', FerYapı tarafından geliştirilen Premier Kampüs Ofis projesinde uygulanmaya başladı. Metrekare fiyatlarının 2 bin 800 dolardan başlıyor...

Kur baskısından kurtulan kiracının maliyet hesabı yapması kolaylaştı!

Cumhurbaşkanlığı tebliğiyle kira sözleşmeleri TL cinsinden yapılmaya başlandı. Kur baskısından kurtulan kiracının maliyet hesabı yapması kolaylaştı. Uzmanlar, yabancı yatırımcının Türkiye’ye ilgisinin arttığım söylüyor... 

Faiz oranları kur krizi sonrası en düşük seviyesinde!

Bankaların kredi faiz oranları yaz aylarında gerçekleşen kur krizi sonrası en düşük seviyesine ulaştı. Bankaların faiz oranları 10 Kasım itibarıyla, kurdaki sert yükselişin başladığı 10 Ağustos'a oranla yüzde 8.8 oranında geriledi.

İzmir Termal Tedavi ve Kür Merkezi'nin temeli atılıyor!

İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Valiliğin ortak olduğu İzmir Jeotermal  A.Ş, Doğanbey’de satın alınan 42 dönüm arazide inşa edilecek olan Termal Tedavi ve Kür Merkezi'nin temelini ilkbaharda atıyor.

AVM kiralarında kur kavgası bitmedi!

AVM kiralarında kur tartışması devam ediyor. ATO Başkanı Gürsel Baran, döviz üzerinden kiralamayı yasaklayan son düzenleme sonrası birçok AVM’nin harekete geçtiğini açıkladı.

Avcılar Caddebostan'da 12 ay kur garantisi!

İzmir Bornova'da inşa edilen Avcılar Caddebostan'da 12 ay kur garantisi sunuluyor. Projede 202 adet daire yer alıyor...

Gayrimenkul kiralamada hangi kur esas alınacak?

Türkiye'de gayrimenkul satış ve kiralama bedelleri 30 gün içinde TL'ye dönüştürülecek. Ankara Barosuna üye Av. Serdar Akbulut, bedelin hangi kur üzerinden belirleneceği hakkında açıklamalarda bulundu.

Kazandıran gayrimenkul yatırımı için ipuçları!

27 yıllık çalışma hayatı boyunca farklı sektörlerde uluslararası birçok şirkette Satış & Pazarlama Müdürü ve Genel Müdür koltuğuna oturan Ayşe Fügen Arda, kazandıran gayrimenkul yatırımı için ipuçlarını verdi....

Antalya OSB'de sabit kur uygulamasına geçildi!

Antalya Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müteşebbis Heyeti, sanayicilere ekonomik açıdan büyük destek sağlayacak bir adım attı. OSB katılımcılarının arsa taksit ve borç ödemeleri sabit kur üzerinden yapılacak.

Konut yatırımcısına en çok kazandıran şehir Balıkesir oldu!

Özel bir araştırma şirketi tarafından Emlak Raporu yayımlandı. 2018 yılında büyükşehir kapsamında yatırımcıya en çok kazandıran il Balıkesir oldu.

Konut yatırımcısına en çok kazandıran il İstanbul!

Merkez Bankası verilerine göre, İstanbul'da konut fiyatları 1 yılda yüzde 5.8 artış gösterdi. Böylelikle 15 aydır süren enflasyon oranın altındaki fiyat artışı Haziran ayında da sürdü. 8 yıl içinde yatırımcısına en çok kazandıran il İstanbul oldu..

İnşaat sektöründe sabit kur sabit fiyat politikası işlemeli!

Tona Yapı ve Safe İnşaat Ortaklığı İcra Kurulu Başkanı İlhan Erdal, döviz fiyatlarında yaşanan artış sonrası bazı değerlendirmeler yaptı. İnşaat sektörünün Türkiye ekonomisi için büyük güç olduğunu belirten Erdal “Bütün yatırımcıları sabit kur sabit fiyat politikasını benimsemeye davet ediyorum” diy

Kur-faiz tartışmalarına son verip yatırımlara odaklanmalıyız!

İNTES Yönetim Kurulu Başkanı Celal Koloğlu, Yeni Ekonomi Modeli'ne ilişkin açıklamalar yaptı. Koloğlu, ''Kur-faiz tartışmalarını bir kenara bırakıp yatırımlara odaklanmalıyız" şeklinde konuştu.

AVM sektörü kur sorunu için yasal düzenleme bekliyor!

Kurlardaki oynaklık fiyatlamada sorun yarattı. Hammadde maliyetlerinde öngörülemeyen artışlar ise işletme sermayesini eritiyor. Yabancılardan fiyat indirimi talepleri gelirken, iç piyasada kur sabittensin sesleri duyuluyor... 

feryapı Kazandıran Kur Sistemi Haberi

feryapı Kazandıran Kur Sistemi

FerYapı, Kampüs Ofis projesinde, 'Kazandıran Kur Sistemi'ni hayata geçirdi. Uygulama ile kur yükselişinden alıcılar etkilenmiyor.


Türkiye'de ilk kez gerçekleştirilen 'Kazandıran Kur Sistemi', FerYapı tarafından geliştirilen Premier Kampüs Ofis projesinde uygulanmaya başladı. Bu sistemde, projeden ofis alındığı günkü dolar kuru, tavan kur olarak belirleniyor. Dolar, tavan kurun üzerine çıkarsa ödemeleriniz yükselmiyor, öte yandan kur düşerse ödemeleriniz de düşüyor. Metrekare fiyatlarının 2 bin 800 dolardan başladığı proje, kampüs ofis konseptiyle İstanbul Kağıthane'de hayata geçiriliyor. Google, Microsoft gibi dünyaca ünlü firmaların tercihi, çalışan ve iş verimliliği esasında tasarlanmış kampüs ofisler, geleceğin iş dünyasını da şekillendiriyor. Proje, akıllı ofis sistemleri sayesinde enerji dostu ve yüksek konfor sağlayan mimari çözümler ile iş hayatına yeni bir soluk getiriyor. Premier Kampüs Ofis, birleştirilebilir modüller sayesinde 40 metrekare...