26 / 06 / 2022

Folkart Basmane projesinde neler var

Folkart Basmane projesinde neler var

Konut, iş merkezi ve ticaret merkezinden meydana gelen Folkart Basmane Çukuru projesi 67 ve 48 katlı iki kule şeklinde yükseliyor. Folkart Basmane Çukuru projesi 2016...

Folkart Vega'da anahtar teslimleri başladı!

Folkart Vega projesinde anahtar teslimlerine söz verilen tarihte start verildi. 12 Ekim 2018 tarihinde lansmanı yapılan projeye yatırım yapanlar dolar ve Euro’dan çok daha fazla getiri sağladı...

Folkart Time'da son 15 ofis satışta! 

Folkart Yapı tarafından Bornova'da hayata geçirilen Folkart Time projesinde son 15 ofis alıcılarını bekliyor. 

Folkart Hills Çeşme güncel fiyat 2020!

Folkart Hills Çeşme projesi fiyat bilgisi haberimizde yer alıyor. Folkart Hills Çeşme projesinde 3 blok bulunuyor.

Folkart Vega kazandırıyor!

İzmir’in merkezindeki Folkart’ın Vega projesinde, lansman dönemindeki fiyat avantajları korunuyor. Proje yatırımcılar için huzurlu, güvenli, kazançlı bir gelecek vadediyor...

Basmane Çukuru'nda başa dönüldü!

İzmir’de 20 yıldır yılan hikâyesine dönen ‘Basmane Çukuru’ projesinde yine başa dönüldü. TMSF’nin açtığı ihaleyi 80 milyon dolar bedelle alan Folkart ruhsattaki gecikme nedeniyle başlama süresinin dolması üzerine projeden şimdilik çekildi.

Folkart'tan Basmane açıklaması: Süre doldu Basmane iade edildi!

TMSF’nin ihale sözleşmesinde belirlediği 30 aylık yasal süre tamamlandığı için, Folkart hukuki koşullara uyarak, projeyi geri iade etti...

Folkart Incıty'de teslimler çok yakında!

Bornova Yeni Kent Merkezi Bölgesi’ndeki Folkart Incity projesinde, inşaat çalışmaları devam ediyor. Projenin 2019 yılı içerisinde teslimi planlanıyor.

Folkart Incity'in yüzde 60'ı tamamlandı!

Bornova Yeni Kent Merkezi Bölgesi'nde yükselen Folkart Incity projesinde, inşaat çalışmaları hızla sürüyor. Yüzde 60'ının tamamlandığı proje Folkart Time projesine komşu konumda bulunuyor.

Folkart Incity’de anahtar teslimleri çok yakında!

Bornova Yeni Kent Merkezi Bölgesi’ndeki Folkart Incity projesinde, inşaat çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Yaşama dair tüm ihtiyaçları bir noktada buluşturmayı hedefleyen Folkart Incity projesi 2019 yılın içerisinde teslim edilecek.  

Folkart 0 faiz kampanyası 2019!

Folkart 0 faiz kampanyası 2019 ile ilgili tüm detaylar haberimizde yer alıyor. Kampanya Folkart'ın 4 projesinde geçerli olacak.

Folkart 2019 kampanyası!

Folkart 2019 kampanyası ile ilgili tüm detaylar haberimizde yer alıyor. Kampanya Folkart Yapı'nın 4 projesinde geçerli.

Folkart'tan yılın fırsatı! 48 ay 0 faiz!

4 projesinde yeni bir kampanyaya başlayan Folkart Yapı, 48 ay 0 faiz fırsatıyla ev sahibi olma fırsatı sunuyor.

Folkart Time projesinde ofisler teslime hazır!

Folkart Yapı imzası ile Bornova'da hayata geçirilen Folkart Time projesinde ofisler teslime hazır. Projede yüzde 8 KDV avantajı 31 Aralık'a kadar devam edecek...

Folkart Basmane projesinde neler var Haberi

Folkart Basmane projesinde neler var

Folkart Basmane Çukuru projesi Folkart Yapı imzasıyla hayata geçiriliyor. Projede konut, iş merkezi ve ticaret merkezi yer alıyor. 


Toplam 1.680 adet daire, 170 üniteden oluşan iş merkezi ve 40 üniteden oluşan ticaret merkezi bulunan Folkart Basmane Çukuru projesi 67 ve 48 katlı iki kule şeklinde yükseliyor. 


Arsa alanı 53 bin 930 metrekare olan olkart Basmane Çukuru projesinin 2020 yılında tamamlanması hedefleniyor. Projede 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri sunuluyor.


Folkart Basmane Çukuru projesinin ortak yaşam alanları arasında fitness, sauna, spor alanları, çocuk oyun alanları, otopark gibi sosyal olanaklar bulunuyor. Proje 230 bin 374 metrekare inşaat alanına sahip.


Tel: 444 22 78

Web: http://www.folkart.com.tr/

Pınar...