16 / 08 / 2022

Folkart Vega kazandırıyor!

Folkart Vega kazandırıyor!

İzmir’in merkezindeki Folkart’ın Vega projesinde, lansman dönemindeki fiyat avantajları korunuyor. Proje yatırımcılar için huzurlu, güvenli, kazançlı bir gelecek vadediyor...Folkart’ın yeni projesi Folkart Vega’da çalışmalar tam gaz devam ediyor. Alsancak ile Halkapınar arasında,  İzmir  Körfezi’nin tam karşısında, 843 konut ile 53 ticari alandan meydana gelen Folkart Vega projesinde, konut fiyatlarında lansman avantajları korunuyor.

İnşaat maliyetlerini oluşturan kalemlerin yüzde 60’ı dövizdeki dalgalanmalardan etkilenirken, maliyetler ciddi oranda etkilendi. Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) verilerine göre; 2018'in Ocak ayı ile 2019'un Nisan ayları arasındaki 16 aylık sürede, inşaat maliyetleri yüzde 32 oranında arttı. 

İnşaat maliyetlerindeki bu artışa rağmen Folkart Vega projesinde lansman avantajları konut sahibi olmak isteyenlere sunuluyor. Projede 2018'in sonbaharında açıklanan lansman fiyatlarındaki avantajlar da korunuyor. 

Gelecek için yüksek kazanç vadedilen Folkart Vega’da, zemin iyileştirme çalışmaları yapılırken, genel olarak “O-Cell Testi” olarak bilinen Çift Yönlü Statik Yükleme Testi gerçekleştirildi. İksa Sistemi için de çalışmaların sürdüğü Folkart Vega’da her gün çok sayıda iş makinası çalışıyor. 

İZMİR KÖRFEZİ MANZARALI

Folkart Yapı, 950 milyon TL’lik yatırım değeriyle, adını en parlak yıldız VEGA’dan alan yeni projesini, İzmir’in en merkezi noktasında, Alsancak ile Halkapınar arasında, İzmir Körfezi’nin tam karşısında, her noktada panoramik körfez manzarasına sahip bir konumlanma ile hayata geçiriyor.

ÖZEL PROJE

İzmir Folkart Vega 4 bloktan meydana geliyor. En yüksek blok 136 metre yüksekliğinde ve 38 kattan oluşuyor. Proje 20 bin 715 metrekarelik alanda yükselecek. Projenin 2021 yılının sonunda teslim edilmesi hedefleniyor. 

Projede iki kule 17'nci ve 18'nci katlarda birbirine bağlanıyor. Bağlantı sosyal bir alan olarak değerlendirilirken, kullanıcılara kesintisiz muhteşem bir körfez manzarası sunuyor. 

PLAJ KONSEPTİ 

Proje keyifli aktivitelere ev sahipliği yapabilecek açık dinlenme ve oyun alanları sunarken, mimari ile hem malzeme hem de işlev olarak bütünleşiyor. Özellikle plaj konseptinde kumsala sahip bir açık havuz ve çocuk oyun alanları, kullanıcıların çok özel dikkatini çekecek. Folkart Vega, göz alabildiğine uzanan çok özel panoramik bir körfez manzarasına ve palmiye ağaçlarıyla süslü etkileyici peyzaj alanları ile 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 2 oda 1 salon dubleks, 3 oda 1 salon, 3 oda 1 salon dubleks, 4 oda 1 salon, 4 oda 1 salon dubleks, 5 oda 1 salon dubleks konutlardan oluşuyor.

ŞEHRİN EN ÖZEL HAVUZU

Yenilikçi tasarımı ve zarif siluetiyle öne çıkan Folkart Vega’da, “şehrin en özel havuzu” yer alıyor. Ayrıcalıklı özel bir uygulama ile denizde yüzme hissini bire bir yaşatan ve gerçek plaj kumuyla tasarlanan havuz, denizi ve bir plaj atmosferini Folkart Vega’ya taşıyor. Yine açık ve kapalı havuzları ise tatlı suyun keyfini çıkarabilecek, suların dinginliği ile bütünleşen alanlar yaratıyor. Ayrıca projede, Infınity Pool ile şehir merkezinde denize giriyormuş hissini yaşatılırken, sonsuz bir ufka kulaç atılması hedefleniyor. 

Tel: 444 22 78
Web: https://folkartvega.com/