31 / 01 / 2023

Ford Focus fiyat listesi

Ford Focus fiyat listesi

Türkiye otomobil sektöründe büyük bir pazar payına sahip olan Ford, Focus modeline 13 bin TL indirim yaptı! Peki Ford Focus yenilenen fiyat listesinde son durum ne? İşte Ford Focus güncel fiyat listesi...

Ford Focus 2022 fiyat listesi resmen uçtu!

Ford Focus, şubat ayına özel güncel fiyat listesini açıkladı. Peki Ford Focus şubat 2022 fiyat etiketleri nasıl? İşte Ford Focus güncel fiyat listesi...

Motoru ödüllü Ford Ecosport için acele edin! Ford bayilerinde uygun imkanları kaçırmayın! 13 Ocak 2023 fiyat listesi

Üretim yeri romanya olan araç için fiyat araştırması yapılıyor. Ford Ecosport araçların detaylarını sizler için araştırdık.  indirim, kredi ve faiz avantajlarını kaçırmayın. Özellikleri ve fiyatları için haberimizi okuyun

 Ford Puma'da Yüzde 2 kampanya imkanını kaçırmayın! 12 Ocak 2023 fiyat listesi

Ford Puma araçlarda, satış ve satış sonrası kampanyalarında faydalanmak isterseniz haberimizi okuyun. Binek modellerde Yüzde 4 takas imkanını da kaçırmayın.   Peki Ford Puma fiyatı ne kadar?

Ford Kuga'ya harika indirim! Yüzde 2 kampanya imkanını kaçırmayın! 11 Ocak 2023 fiyat listesi

Ekonominin dalgalı seyrettiği şu dönemde Ford'dan harika bi kampanya başladı. Seçili ford araçlarında yüzde 2 avantajlı fiyatları öğrenmek için haberimizi okuyun. Bu haberimizde Ford Kuga modeli ve kampanya şartları ele alındı. Peki Ford Kuga fiyatı ne kadar? İşte detaylar.

 Ford Fiesta'da harika kampanya! 0 km fırsatını kaçırmayın... İşte 11 Ocak 2023 fiyat listesi

 Aracınızı yenilemek istiyorsanız Ford'un size güzel bir teklifi var. Ford yetkili satıcılarından 0 km Ford Fiesta model binek araç satın alımına  tavsiye edilen perakende satış fiyatına ek %2 peşin alım indirimi desteği sunulacak. Peki Ford Fista 2023 fiyatı ne kadar?

Ford'dan 2023 Ocak ayına özel harika kampanya! 0 km fırsatını kaçırmayın... 5 Ocak fiyat listesi

Ford'dan bu aya özel Binek araçlarda peşin alımlarda indirimi desteği, Ford yetkili satıcılarından satın alınacak 0 km, Fiesta, Puma, Ecosport ve Focus model binek araç alımlarında geçerli.tavsiye edilen anahtar teslim fiyatına ek %2 peşin alım indirimi desteği sağlanacaktır. Peki Ford Fiesta 0 km f

Yeni Ford Tourneo ve Transit Custom fiyatı ne kadar? İşte Ford Tourneo ve Transit Custom 27 Aralık 2022 fiyat listesi

Otomotiv devleri arasında yer alan  Ford'un en popüler ticari araçlarından olan Yeni Ford Tourneo Custom ve Transit Custom fiyatlarına aralık ayında zam geldi. Peki Yeni Ford Tourneo ve Transit Custom fiyatı ne kadar oldu? İşte Ford Tourneo ve Transit Custom 27 Aralık 2022 fiyat listesi.

Ford Connect ve  Ford Connect Active aralık ayında zam geldi! İşte Ford Connect ve Active 26 Aralık 2022 fiyat listesi

Ford Connect ve Ford Connect Active fiyatlarına aralık ayında zam geldi. Peki Ford Connect ve  Ford Connect Active fiyatı bu ay ne kadar? İşte Ford Connect ve  Ford Connect Active 26 Aralık 2022 fiyat listesi.

Ford Transit Van'a aralık ayında 13 bin 500 lira zam geldi! Ford Transit Van kaç lira? 26 Aralık 2022 fiyat listesi

İkonlaşmış tasarım ve yenilenmiş bir görünüm ile sürücülerin karşısına çıkan Ford Transit'e Aralık ayında 13 bin 500 lira zam geldi. Peki Ford Transit Van kaç lira? 26 Aralık 2022 fiyat listesi.

Ford Fiesta’ya 6.000 TL zam geldi! 24 Aralık 2022 Fiyat Listesi

Beğenilen araba modelleri arasında yer alan Ford Fiesta modeline kasım ayında 6.000 TL zam geldi. Peki Ford Fiesta fiyatı ne kadar? Ford Fiesta fiyatı kaç lira? İşte Ford Fiesta 24 Aralık fiyat listesi.

Ford Tourneo Courier ve Transit Courier fiyatı aralık ayında ne kadar oldu? İşte 23 Aralık 2022 fiyat listesi...

Geniş ailelerin en çok tercih ettiği otomobiller arasında yer alan Ford Tourneo  Courier  ve Transit Courier'in fiyat listesi merak ediliyor. Bu otomobiller piyasada bir çok rakibinin olmasına karşılık en çok tercih edilenler arasında. İşte Ford Tourneo Courier ve Transit Courier fiyat listesi.

Ford Transit kamyonet fiyatları 533 bin 500 liradan başlıyor! İşte kampanyalı Ford Transit 21 Aralık 2022 fiyat listesi

İşinize özgü ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere üretilen Ford Transit kamyonet fiyatları 533 bin 500 liradan başlıyor. Peki kampanyalı Ford Transit 21 Aralık 2022 fiyatları ne kadar? İşte kampanyalı Ford Transit 21 Aralık 2022 fiyat listesi.

Ford Transit Minibüs fiyatlarına bu ay zam geldi! Ford Transit Minibüs fiyatı ne kadar? 20 Aralık 2022 fiyat listesi

Yeni bir Ford Transit Minibüsün Aralık ayı fiyat listesi güncellendi. Aralık ayında zam gelen yeni bir Ford Transit Minibüslerin güncel fiyat listesi merak ediliyor Peki Ford Transit Minibüs fiyatı ne kadar oldu? 20 Aralık 2022 fiyat listesi...

Ford Ranger, Stormtrak, Womftrak, Raptor Aralık ayı fiyatları ne kadar? İşte For Ranger 20 Aralık 2022 fiyat listesi

Arazi tutkunlarının en çok tercih ettiği kamyonet modellerinden biri olan  Ford Ranger 3 farklı seçeneği ile satışa sunuluyor. Ford Ranger, Stormtrak, Womftrak, Raptor fiyatları da kendileri kadar çok merak ediliyor.  İşte For Ranger 20 Aralık 2022 fiyat listesi...

Ford Focus fiyat listesi Haberi

Ford Focus fiyat listesi

Ford, otomobil satışlarını arttırmak için, bütün otomobil modellerine indirim yaptı. Göz alcı tasarımı ve üst düzey teknolojisi ile kullanıcılarına üst düzey konforlu bir alan yaratıyor.

Ford, Focus modelinde 6 veya 8 ileri otomatik şanzımanla birlikte yüksek yakıt tasarruflu motor seçeneklerinde bir arada sunuyor. Otomobilin, arka koltuklarının 60/40 oranında veya tamamen katlanabiliyor olması, geniş bagaj alanı yaratıyor.

Ford Focus modeli, Trend X ve Titanium olmak üzere iki farklı donanım paketi ile otomobil severlerin beğenisine sunuluyor. Ayrıca Ford Focus, yüksek güç üretebilen motorları sayesinde yakıt tüketimini en düşük seviyeye indirgiyor.

Peki Ford Focus modelinin fiyat listesinde son durum ne? İşte 2022 Mart fiyat listesi..

Ford Focus Mart fiyat listesi

İndirim 31 Mart tarihine kadar Ford yetkili satıcılarında geçerli...