Forum Sağlık Ürünleri Araştırma Danışmanlık İnşaat

Forum Sağlık Ürünleri Araştırma Danışmanlık İnşaat

Forum Sağlık Ürünleri Araştırma Danışmanlık İnşaat Medikal İthalat ve İhracat Anonim Şirketi, Feridun Kubilay Müdürlüğü'nde 200 bin TL'lik sermaye ile 16 Aralık 2014 tarihinde kuruldu.

İzonil İzolasyon İnşaat Ve Sağlık Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İzonil İzolasyon İnşaat Ve Sağlık Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Beşiktaş'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Süfyan Burak Doğuş tarafından kuruldu.

Him İnşaat Petrol Ürünleri Medikal Sağlık Hizmetleri Oto Yıkama Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Him İnşaat Petrol Ürünleri Medikal Sağlık Hizmetleri Oto Yıkama Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Bakırköy'de 20 bin TL sermaye bedeli ile Hasan Arslan tarafından kuruldu.

TMSF Mevamed Sağlık Ürünleri'nin Samsun'daki gayrimenkulünü satışa çıkardı!

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu, Mevamed Sağlık Ürünleri Tar. Gıda İnş. Mim. İş. Sağ. ve Güv. İlaç Hizm. Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'ne ait gayrimenkulü satışa çıkardı. Gayrimenkulün satış bedeli 2 milyon 600 bin TL olarak belirlendi.

Max Tools İnşaat Otomotiv Sağlık Ürünleri Üretim Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Max Tools İnşaat Otomotiv Sağlık Ürünleri Üretim Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Sinem İzmirlier tarafından kuruldu.

TMSF Mevamed Sağlık Ürünleri'nin 2 gayrimenkulünü satışa çıkardı!

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu, Mevamed Sağlık Ürünleri Tar. Gıda İnş. Mim. İş. Sağ. ve Güv. İlaç Hizm. Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'ne ait 2 gayrimenkulü satışa çıkardı. Gayrimenkullerin satış bedelleri 2 milyon 600 bin TL ve 2 milyon 150 bin TL olarak belirlendi.

Uğursan Teknoloji Kozmetik Sağlık İnşaat ve Deri Ürünleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Uğursan Teknoloji Kozmetik Sağlık İnşaat ve Deri Ürünleri Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 20 bin TL sermaye bedeli ile Fırat İpek tarafından kuruldu.

Reysaş GYO Çayırova Akse'deki deposunu 15 bin TL'ye kiraya verdi!

Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Kocaeli İli Çayırova İlçesi Akse Mahallesi'ndeki deposunu Eurotab Avrasya Ev Bakım ve Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.'ye 15 bin  TL'ye kiraya verdi...

Reysaş GYO Çayırova'daki deposunu 2.5 milyon dolara kiraya verdi!

Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Kocaeli Çayırova Akse Mahallesi'nde bulunan deposunu Eurotab Avrasya Ev Bakım ve Sağlık Ürünleri'ne 2 milyon 500 bin dolara kiraya verdi.

London Medichem Sağlık Ürünleri Limited Şirketi kuruldu!

London Medichem Sağlık Ürünleri Limited Şirketi 20 bin TL sermaye ile bugün Beyoğlu'nda Mustafa Güzel tarafından kuruldu.

İnşaat sektöründe erkekler teknoloji ürünleri alımında öne çıkıyor!

Avansas.com’un gerçekleştirdiği araştırma sonucuna göre sağlık sektöründeki kadınlar, inşaat sektöründe ise erkekler teknoloji ürünleri satın alımında öne çıkıyor.

Hür Yapı İnşaat Emlak Petrol Ürünleri Gıda Sağlık Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti.İst.Ataşehir Şubesi açıldı!

Hür Yapı İnşaat Emlak Petrol Ürünleri Gıda Sağlık Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti.İst.Ataşehir Şubesi 100 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Emin Sağlık Ürünleri Pazarlama Seyahat Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Emin Sağlık Ürünleri Pazarlama Seyahat Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Cemal Sarıdaş tarafından 250 bin TL sermaye ile 16 Şubat'ta Pendik, Kurtköy Mahallesi, Büyükdere Sokak'ta kuruldu.

Natürel Pharma Sağlık ve Sanayi Ürünleri Pazarlama Dış Ticaret Limited Şirketi Başakşehir Şubesi açıldı!

Natürel Pharma Sağlık ve Sanayi Ürünleri Pazarlama Dış Ticaret Limited Şirketi Başakşehir Şubesi, Zekeriya Aydın Şube Müdürlüğü'nde 150 bin TL sermaye ile 5 Kasım'da Başakşehir'de açıldı.

Forum Sağlık Ürünleri Araştırma Danışmanlık İnşaat Haberi

Forum Sağlık Ürünleri Araştırma Danışmanlık İnşaat

Forum Sağlık Ürünleri Araştırma Danışmanlık İnşaat Medikal İthalat ve İhracat Anonim Şirketi, Feridun Kubilay Müdürlüğü'nde 200 bin TL'lik sermaye ile 16 Aralık'ta kuruldu. 


Forum Sağlık Ürünleri Araştırma Danışmanlık İnşaat Medikal İthalat ve İhracat Anonim Şirketi iş konusu;  1-İNŞAAT   a.  Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. b.      Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işleri yapmak ve müstakil konut, iş hanları, fabrikalar, yollar baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek ve kiraya vermek. c.       Türkiye...