Future Yatırım Gayrimenkul

Future Yatırım Gayrimenkul

Future Yatırım Gayrimenkul ve Ticaret Anonim Şirketi, Leon Levi Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Davit Finz Yönetim Kurulu Üyeliğinde 50 bin TL sermaye ile 25 Kasım'da Esenyurt'ta kuruldu.

Hak Yatırım Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Hak Yatırım Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi Üsküdar'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Hamit Alper Köse ve Şeyma Pala ortaklığında açıldı.

Invest Ok Yatırım Gayrimenkul Geliştirme Limited Şirketi kuruldu!

Invest Ok Yatırım Gayrimenkul Geliştirme Limited Şirketi Beyoğlu’nda  100 bin TL sermaye bedeli ile Optylon Krea,Lda tarafından kuruldu.

İkizlerevim Yatırım Gayrimenkul Anonim Şirketi’nin merkez nakli yapıldı!

İkizlerevim Yatırım Gayrimenkul Anonim Şirketi’nin merkez nakli yapıldı. İkizlerevim Yatırım Gayrimenkul Anonim Şirketi’nin merkez nakli Ataşehir’de yapıldı. 

Ego Yatırım Gayrimenkul Anonim Şirketi kuruldu!

Ego Yatırım Gayrimenkul Turizm Anonim Şirketi Üsküdar'da 50 bin TL sermaye bedeli  ile Semih Kahraman tarafından kuruldu.

Dvt Group Yatırım Gayrimenkul Limited Şirketi kuruldu!

Dvt Group Yatırım Gayrimenkul Limited Şirketi Kağıthane’de 100 bin TL sermaye bedeli  ile Dovletmyrat Jumadurdyyev tarafından kuruldu.

Pera 360 İnşaat Yatırım Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Pera 360 İnşaat Yatırım Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi  Kağıthane’de  50 bin TL sermaye bedeli  ile  Selim Bakar tarafından kuruldu.

Ak Grup Yatırım Gayrimenkul Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ak Grup Yatırım Gayrimenkul Sanayi Ticaret  Silivri’de  200 bin TL sermaye bedeli  ile Ahmet Şerafettin Karagöz tarafından kuruldu.

Ege Global Yatırım Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ege Global Yatırım Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi Bakırköy’de  150 bin TL sermaye bedeli  ile Yavuz   Kocaman tarafından kuruldu.

Asia Yatırım Gayrimenkul Danışmanlık Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Asia Yatırım Gayrimenkul Danışmanlık Dış Ticaret Limited Şirketi Beylikdüzü’nde 350 bin TL sermaye ile Mahmoud m. A. Alnourı tarafından kuruldu.

Göcek Yatırım Gayrimenkul Ve Turizm Anonim Şirketi kuruldu!

Göcek Yatırım Gayrimenkul Ve Turizm Anonim Şirketi Ataşehir'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Atila Çağlar tarafından kuruldu.

Onn Yatırım Gayrimenkul Pazarlama Anonim Şirketi kuruldu!

Onn Yatırım Gayrimenkul Pazarlama Anonim Şirketi bugün Büyükçekmece'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Talat Karasu ve Ataman Şenöz ortaklığında kuruldu.

Diyar Yatırım Gayrimenkul Pazarlama Limited Şirketi kuruldu!

Diyar Yatırım Gayrimenkul Pazarlama Limited Şirketi bugün Fatih'te 500 bin TL sermaye bedeli ile Ahmed H.H. Mansour, Ahmed K.A. Alnajjar ve Mohamed A.H. Aboumeghasab ortaklığında kuruldu.

Standart Yatırım Gayrimenkul Danışmanlık İnşaat Taahhüt Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Standart Yatırım Gayrimenkul Danışmanlık İnşaat Taahhüt Ticaret Anonim Şirketi bugün Başakşehir'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Onur Değirmenci tarafından kuruldu.

Future Yatırım Gayrimenkul Haberi

Future Yatırım Gayrimenkul

Future Yatırım Gayrimenkul ve Ticaret Anonim Şirketi, Leon Levi Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Davit Finz Yönetim Kurulu Üyeliğinde 50 bin TL sermaye ile 25 Kasım'da Esenyurt'ta kuruldu.


Future Yatırım Gayrimenkul ve Ticaret Anonim Şirketi iş konusu; 1-) Gayrimenkul yatırımları alanında Yurt içinde ve yurt dışında her türlü gayrimenkulün satın alınması, kiralanması, alınan veya kiralanan gayrimenkuller üzerine bina inşa etmek veya ettirmek. Binaları her türlü kiraya vermek veya her türlü işletmek. 2-) Yurt içinde ve yurt dışında finans, ekonomi, ticari, mali ve idari  alanlarda  danışmanlık yapmak. 3-)T C. hudutları dâhilinde veya haricinde; resmi veya özel kuruluşların, 3.kişilerin Mülkiyetindeki, zilyetliğindeki ve sorumluluğundaki hisseli, hissesiz her türlü gayrimenkulleri alabilir, satabilir, kullanabilir, bunları tamir veya yeniden inşa edebilir, kiralayabilir, mülkiyetindeki ve kiraladığı gayrimenkulleri kiraya...