gap inşaat projeleri

gap inşaat projeleri

Tarlabaşı 360 konutları Gap İnşaat tarafından Taksim'e 450 metre mesafede hayata geçiyor. 48 ay faizsiz projede yer alan konutların teslimi 2016'da yapılacak.

Gap Tarlabaşı 360 adres!

Gap İnşaat tarafından hayata geçirilen Tarlabaşı 360 konutları 20 bin metrelik arsa üzerinde inşa ediliyor. İlk etap satışları devam eden Tarlabaşı 360 konutları 2016 yılında teslim edilecek.

Gap Tarlabaşı 360 telefon!

Gap İnşaat tarafından hayata geçirilen Tarlabaşı 360 konutları Beyoğlu'nda hayata geçiyor. Tarlabaşı 360 projesinde daire fiyatları 434 bin dolardan başlangıç gösteriyor.

Tarlabaşı 360 daire satışları!

Gap İnşaat tarafından hayata geçirilen Tarlabaşı 360 projesinde 47 metrekare ile 355 metrekare arasında değişen daire seçenekleriyle satışa sunuluyor. Tarlabaşı 360 daire satışları devam ediyor.

Tarlabaşı 360'da 2+1 daire 610 bin dolar!

Tarlabaşı 360 kentsel dönüşüm projesi olarak 3 etap halinde inşa ediliyor. 500 milyon lira yatırım bedeliyle hayata geçen Tarlabaşı 360'da 2+1 daire 610 bin dolardan başlıyor...

Tarlabaşı 360'ta 513 bin dolara 1+1 daire!

Tarlabaşı 360 projesi 3 etap halinde hayata geçiyor. Projedeki daireler stüdyo, 1+1, 2+1, 2+1 loft, 4+1 dubleks ve 4+1 penthouse şeklinde dizayn edildi.

Tarlabaşı 360'da daire fiyatları 434 bin dolardan başlıyor!

İlk etabı 97 adet konut ve 96 adet ofisten meydana gelen Tarlabaşı 360 projesinde 48 aya varan vade seçenekleri bulunuyor. Projede 3 etaptan oluşan proje 500 milyon dolar yatırım bedeline sahip.

Aşkabat‘a GAP İnşaat damgası

Çalık Şirketler Grubu'na mensup GAP İnşaat'ın, Türkmenistan'ın başkenti Aşkabat'ta inşa ettiği, Birleşik Arap Emirlikleri Büyükelçilik Kompleksi, hizmete açıldı.

Şehrizar Konakları'nın havadan videosu!

GAP İnşaat tarafından Üsküdar'da konumlandırılan Şehrizar Konakları'nı www.havadanemlakvideo.com ekibi görüntüledi

Şehrizar Konakları'ndan havadan görüntüler!

GAP İnşaat tarafından Üsküdar'da yapılan Şehrizar Konakları'nı www.havadanemlakvideo.com ekibi görüntüledi

Şehrizar Konakları'nın havadan görüntüleri!

GAP İnşaat tarafından yükselen Şehrizar Konakları'nı www.havadanemlakvideo.com ekibi görüntüledi...

Bosna Hersek ile Türkiye arasında inşaat projeleri için anlaşma imzalanacak! 

Bosna Hersek Dışişleri Bakanı Turkovic, Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu ile ortak basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Turkovic, Bosna Hersek ve Türkiye arasında inşaat projeleri için anlaşmaların gündemlerinde yer aldığını dile getirdi.

Libya'da yarım kalan inşaat projeleri tamamlanacak!

Libya Dış Basın İdaresi Genel Müdürü Muhammed Tavil, Libya'da yarım kalan inşaat projelerin Türk şirketlerinin desteği ile tamamlanacağını dile getirdi.

ABD, Afganistan ve Türkmenistan ortak inşaat projeleri hayata geçirecek!

ABD, Afganistan ve Türkmenistan arasındaki ticari, ekonomik ve ikili ilişkilerin de geliştirilmesi adına ortak çalışmaların başlatılacağı belirtilirken, bu konuda lojistik, inşaat ve enerji alanında kapsamlı projelerin hayata geçirileceği bildirildi.

Selim Akın: Yeni inşaat projeleri için bakınıyoruz!

Akfen İnşaat'ın Loft projeleri hakkında bazı bilgiler veren Akfen İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Selim Akın, "Yeni inşaat projeleri için bakınıyoruz" dedi.

Ode Yalıtım'dan inşaat projelerinde su yalıtımı çözümleri sistemi!

ODE Yalıtım tarafından, inşaat projeleri için en uygun su yalıtımı çözümlerini dakikalar içerisinde bulan ODE Select sistemi geliştirildi...

Gap İnşaat ve Workindo'dan iş birliği!

Yapı-inşaat sektörüne özel kariyer sitesi olan Workindocom, Gap İnşaat’ın projelerine de insan kaynağı sağlıyor.

Miran Sosyal İnşaat Projeleri Tekstil Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu! 

Miran Sosyal İnşaat Projeleri Tekstil Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Bağcılar'da 2 milyon TL sermaye bedeli ile Edip Aktar tarafından kuruldu.

Bayreyn'de bazı inşaat projeleri yeniden gözden geçirilecek!

2020 yılı genel giderler bütçesi çerçevesinde salgınla mücadele kapsamında acil harcamaları karşılamak amacıyla Bahreyn'de bazı inşaat ve danışmanlık projelerinin yeniden gözden geçirilmesini onayladığı belirtildi.

Amerikalılar inşaat projeleri için Filistin'i mi feda edecek?

İran Dışişleri Bakanı Muhammed Cevad Zarif, "Yüzyılın Anlaşması" kapsamında değerlendirmelerde bulundu. Zarif, "Amerikalılar, Filistin halkının temel haklarını ve isteklerini kendi inşaat projeleri için feda etmeyi düşünecek bir konumda değildi" dedi...

Aryap Mimarlık ve İnşaat Projeleri Petrokimya İthalat İhracaat Limited Şirketi kuruldu!

Aryap Mimarlık ve İnşaat Projeleri Petrokimya İthalat İhracaat Limited Şirketi bugün Şişli'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Amır Rahalı tarafından kuruldu.

Yozgat’ın yarım kalan inşaat projeleri TBMM'de!

CHP Yozgat Milletvekili Ali Keven, Yozgat’ın yarım kalan inşaat projelerini TBMM gündemine taşıdı.

GAP İnşaat, Hizmet İhracatçısı Araştırması'nda 2'inci sırada!

Türkiye'nin 500 Büyük Hizmet İhracatçısı Ödül Töreni, Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımlarıyla gerçekleşti. GAP İnşaat, Hizmet İhracatçısı Araştırması'nda 2'inci sırada yer aldı.

İnşaat projeleri için yeni peyzaj uygulamaları Flower Show İstanbul’da!

Avrasya’nın en büyük bitki ve peyzaj fuarı Eurasia Plant Fair / Flower Show İstanbul, 10. kez kapılarını açıyor. İnşaat projeleri için yeni peyzaj uygulamaları Flower Show İstanbul’da sergileniyor.

gap inşaat projeleri Haberi

gap inşaat projeleri

20 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde hayata geçen Tarlabaşı 360 konutları stüdyo, 1 oda 1 salon, 1 oda 1 salon loft dubleks, 2 oda 1 salon, 2 oda 1 salon loft dubleks, 4 oda 1 salon dubleks ve 4 oda 1 salon penthouse dubleks olarak yükseliyor.


Gap Tarlabaşı 360 konutları 500 milyon dolar yatırım bedeliyle hayata geçiyor. Tarlabaşı 360 projesinin inşaat alanı 150 bin metrekare. 


Dairelerin alanlarının 47 metrekare ile 355 metrekare arasında değiştiği projede ofislerin alanları 63 metrekare ile 588 metrekare arasında farklılık gösteriyor. 


Gap Tarlabaşı projesinde yer alan konular 48 aya varan faizsiz taksit imkanları yer alıyor. Projede yer alan daireler lansmana özel yüzde 5 + yüzde 5 indirim yapılıyor.


Tarlabaşı 360 satış ofisi iletişim

Tel: 0212 293 93 10

Web: