garanti konut kredisi faiz oranları 2020

garanti konut kredisi faiz oranları 2020

Garanti BBVA geçtiğimiz hafta kurda ve ekonomide yaşanan dalgalanma sonrasında konut kredisi faizlerini arttırdıktan sonra  bu hafta başı itibariyle yeniden düşürdü.

Garanti BBVA konut kredisi faizleri düştü!

Konut kredisi faizlerinde bir indirim haberi de Garanti BBVA’dan geldi. Banka kredi faiz oranlarında tek seferde 9 puan indirim gerçekleştirdi.

Garanti BBVA konut kredisi erteleme nasıl yapılır?

Garanti BBVA kredi erteleme faizleri ne kadar? Garanti Bankası'ndan konut kredisi erteleme nasıl yapılır?

Garanti Bankası konut kredisi erteleme faizi!

Garanti Bankası konut kredisi erteleme faizi ne kadar? Banka kredi kartı taksitlerinde erteliyor mu?

Garanti BBVA konut kredisi faizleri yükseldi!

Garanti BBVA konut kredisi faizlerinde artışa gitti. Bankanın konut için kredi faiz oranları 4 puan yükseldi

Garanti BBVA konut kredisi faizlerini yüzde 0,99'a indirdi!

Garanti BBVA geçtiğimiz hafta kurda ve ekonomide yaşanan dalgalanma sonrasında konut kredisi faizlerini arttırdıktan sonra  bu hafta başı itibariyle yeniden düşürdü.

Garanti BBVA'dan lojman alımına özel konut kredisi!

Garanti BBVA konut kredisi ürünlerine bir yenisini daha ekledi. Banka aylık yüzde 0.95 faiz oranı ile kamu lojmanı almak isteyen tüketiciye konut kredisi kullandırıyor...

Garanti BBVA konut kredisi faiz oranları düştü!

Garanti BBVA konut kredisi faiz oranlarında bir indirim daha gerçekleştirdi. Banka faiz oranlarını 4 puan daha indirerek 10 yıl vadeye kadar yüzde 0.96’ ya çekti...

Garanti BBVA'dan konut kredisi faiz indirimi!

Garanti BBVA konut kredisi faiz oranlarında indirim uygulayarak 120 aya kadar tüm vadelerde ve 500.000 TL’ye kadar olan tüm taleplerde yüzde 1’in altına çekti...

Garanti BBVA konut kredisi faizleri yüzde 1’in altına indi!

Garanti BBVA bugün itibariyle geçerli olarak konut kredisi faiz oranlarını yüzde 1’in altına kadar çekti...

Garanti BBVA konut kredisi faiz oranları ne kadar Kasım 2019?

Garanti BBVA konut kredisi faiz oranları ne kadar? Banka konut kredisi ürünlerine ne kadar masraf uyguluyor? Garanti BBVA örnek konut kredisi hesaplama ne kadar?

Garanti BBVA konut kredisi nasıl hesaplanır?

Garanti BBVA farklı plan ve bütçelere uygun birçok konut kredisi ürünü sunuyor. Bankanın konut kredisi faiz oranları yüzde 1.2’den başlıyor. Garanti konut kredisi hesaplama ne kadar yapıyor?

Garanti BBVA konut kredisi faiz indirimi Eylül 2019!

Garanti BBVA konut kredisi faiz oranlarında bir indirim daha uyguladı. Bankanın konut kredisi faizleri yüzde 1.2’ye kadar düştü.

Garanti BBVA konut kredisi faizlerinde indirim!

Garanti BBVA konut kredisi faiz oranlarında indirim uyguladı. Bankanın konut kredisi faizleri yüzde 1.26’ya kadar düştü...

garanti konut kredisi faiz oranları 2020

garanti konut kredisi faiz oranları 2020 garanti konut kredisi faiz oranları 2020


Garanti BBVA, Merkez Bankası’nın politika faiz indirimler sonrasında konut kredisi faizlerini yüzde 0.99’a düşürmüştü. Kredipazarı'nda yer alan habere göre, banka geçtiğimiz hafta Suriye'deki politik gerilimler ve uluslararası salgın hastalık riskle yükselen kura bağlı olarak konut kredisi faizlerini yüzde 1’in üstüne çıkarmıştı. Banka dengelenen kur ile faizleri yeniden yüzde 0.99’a çekti.

Garanti BBVA güncel olarak 10 yıl vadeye ve 500.000 liraya kadar yüzde 0.99 faiz oranı ile kredi kullandırmaya başladı. Banka 10 ile 15 yıl arası vadelerde ise yüzde 1.17 faiz oranı sunuyor.

Garanti Konut Kredisi Hesaplama

Garanti BBVA’dan 100.000 TL tutarda konut kredisi hesaplama yapıldığında kredinin aylık taksitler 10 yıl vade için 1.500 TL oluyor. Krediye yapılan toplam geri ödeme ise 171.00 TL’ ye denk...