26 / 05 / 2022

Gayrimenkul danışmanlıkları

Gayrimenkul danışmanlıkları

ERA Türkiye gayrimenkul bünyesinde çalışmak üzere girişimci ruhlu,motivasyonu yüksek, en az lise mezunu, sorumluluk sahibi ve performansa bağlı kazanç sistemine inanan çalışma arkadaşlarını arıyor.

Gayrimenkul danışmanlığı nedir?

Emlakçılık terimi ilk zamanlardan günümüze oldukça değişti. Böylece emlakçıların yaptıkları işler de değişti. Mülk alım-satımı dijital ve teknolojik çağa ayak uydurarak, aracı ve komisyoncu gibi terimlerden sıyrılarak gayrimenkul danışmanlığı ismini aldı. Peki gayrimenkul danışmanlığı nedir?

Sonsuz Olasılıklar Gayrimenkul Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

Sonsuz Olasılıklar Gayrimenkul Danışmanlık Limited Şirketi bugün Sarıyer'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Hongxiang Zhao tarafından kuruldu.

Gayrimenkul danışmanlığı geleceğin mesleği olacak!

Gayrimenkul danışmanlık sertifikası sektöre yeni bir soluk getirecek. RE/MAX Türkiye Bölge Direktörü Goldştayn, Gayrimenkul danışmanlığına olan ilginin bu düzenlemeyle daha da artacağına inandıklarını söyledi...

Tuşba Gayrimenkul Danışmanlık ve İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Tuşba Gayrimenkul Danışmanlık ve İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi, Ömer Yürük Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 200 bin TL'lik sermaye ile 27 Mart 2015 tarihinde kuruldu.

Filiz Konaklama ve Otel Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi kuruldu!

Filiz Konaklama ve Otel Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi, Ayşegül Hüdür, Hashim Hamoud M Alsharif tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 27 Mart'ta kuruldu.

Mortaş Gayrimenkul Danışmanlık İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mortaş Gayrimenkul Danışmanlık İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Mustafa Çakmakçı, Elçin Balcı tarafından 100 bin TL'lik sermaye ile 25 Mart'ta Beyoğlu, Hüseyinağa Mahallesi'nde kuruldu.

Maxlife Gayrimenkul Danışmanlığı ve Bilişim Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Maxlife Gayrimenkul Danışmanlığı ve Bilişim Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Müzeyyen Salğar tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 24 Mart'ta Teknik Yapı Deluxia Cevizli'de kuruldu.

Baraka Gayrimenkul Danışmanlık İnşaat Turizm Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Baraka Gayrimenkul Danışmanlık İnşaat Turizm Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Abdullah Koçyiğit tarafından 400 bin TL'lik sermaye ile 23 Mart'ta Esenyurt Akkoza Evleri'nde kuruldu.

AA Karadeniz İnşaat Taahhüt Gayrimenkul Danışmanlığı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

AA Karadeniz İnşaat Taahhüt Gayrimenkul Danışmanlığı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Ali Yılmaz, Aziz Kapıcıoğlu tarafından 100 bin TL'lik sermaye ile 19 Mart'ta kuruldu.

Altın Adamlar Yatırım Gayrimenkul Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Altın Adamlar Yatırım Gayrimenkul Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi 16 Mart 2015'te, 100 bin TL sermaye bedeli ile Beylikdüzü'nde, Hasan Övün Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda kuruldu.

Arbaelo Gayrimenkul Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

Arbaelo Gayrimenkul Danışmanlık Limited Şirketi 13 Mart 2015'te, 20 bin TL sermaye bedeli ile Başakşehir Bahçeşehir 2.Kısım 'da, Duygu Oral Müdürlüğü 'nde kuruldu.

BCK Gayrimenkul Danışmanlık Turizm Anonim Şirketi kuruldu!

BCK Gayrimenkul Danışmanlık Turizm Anonim Şirketi 12 Mart 2015'te, 50 bin TL sermaye bedeli ile Şişli'de Mustafa Hakkı Kınacı Yönetim Kurulu Başkanlığı 'nda kuruldu.

Hakkıoğlu Gayrimenkul Danışmanlığı Gıda Otomotiv Kuyumculuk İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Hakkıoğlu Gayrimenkul Danışmanlığı Gıda Otomotiv Kuyumculuk İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 12 Mart 2015'te, 10 bin TL sermaye bedeli ile Ataşehir'de Samet Kaymakçı, Muhammet Kadir Kaymakçı ortaklığında kuruldu.

Gayrimenkul danışmanlıkları Haberi

Gayrimenkul danışmanlıkları


ERA Türkiye; bünyesinde çalışmak üzere girişimci ruhlu,motivasyonu yüksek,mesai değil,sorumluluk bilinciyle çalışacak gayrimenkul danışmanları arıyor.Aranan Nitelikler: 

En az lise mezunu,

Girişimci ruhlu,

motivasyonu yüksek,

Performansa bağlı kazanç sistemine inanan,

Mesai değil sorumluluk bilinciyle çalşacak.ERA Türkiye bünyesinde yer almak istiyorsanız detaylı özgeçmişlerinizi [email protected] adresine göndermelisiniz.


ERA Türkiye iletişim

Bağdat Caddesi No:240/A Kadıköy/İstanbul

Tel: 0216 407 13 72

Faks:0216 407 14 14 

Öznur...