Gaziantep Karataş yeni yol

Gaziantep Karataş yeni yol

Karataş bölgesinde imarlı yol ve asfaltlama çalışmalarını sürdüren Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, bu bölgede son 2,5 yılda 37 kilometre imarlı yol yaptı.

TOKİ Gaziantep Şehitkamil 100 bin yeni konut başvuruları 2020!

TOKİ Gaziantep Şehitkamil 100 bin yeni konut başvuruları 2020 detayları haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Şehitkamil 100 bin konut projesi başvuru detayları...

TOKİ 100 bin yeni konut Gaziantep Nurdağı 2020 başvuruları!

TOKİ 100 bin yeni konut Gaziantep Nurdağı 2020 başvuruları ile ilgili detaylar haberimizde yer alıyor. TOKİ Gaziantep Nurdağı 2020 projesinde 140 adet 2+1 konut, 60 adet 3+1 konut bulunuyor.

TOKİ'den Gaziantep'e 1503 yeni konut!

Yeni konut üretim çalışmalarına hız kesmeden devam eden Toplu Konut İdaresi Gaziantep Şehitkamil'de 1503 yeni konut inşa edecek.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Gaziantep'te 10 bin 830 yeni derslik inşa ettik!

Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, Gaziantep'te eğitimde yaklaşık 3 milyar liralık yatırımla 10 bin 830 yeni derslik inşa ettiklerini söyledi...

Gaziantep'e yeni şehir hastanesi müjdesi!

Gaziantep'te düzenlenen mitingde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gaziantep'e yeni şehir hastanesi müjdesi verdi.

Türkiye Finans Gaziantep'te şube açtı!

2018 yılında 20 yeni şube açılışı yapan Türkiye Finans Katılım Bankası, Türkiye’nin en büyük sanayi, ticaret ve turizm şehiri olan Gaziantep'te yeni bir kurumsal şube açtı. 

Gaziantep Geneyik'e 35 bin yeni konut müjdesi!

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, 31 Mart yerel seçimlerde seçildiği takdirde hayata geçireceği projeleri anlattı. Şahin, Geneyik bölgesine 35 bin yeni konutun da müjdesini verdi.

Gaziantep'te planlanan yeni bir havaalanı mecliste!

Gaziantep Havaalanına kış aylarında uçak inememesine ve aynı bölgeye yeni bir havaalanı yapılmasına ilişkin soru önergesi hazırlandı...

Gaziantep Geneyik'e yeni şehir inşa edilecek!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum yaptığı açıklamada Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’yle birlikte Geneyik bölgesinde 4 milyon metrekare alana yeni bir şehir inşa etmeyi planladıklarını müjdeledi.

Gaziantep Emlak, Konut Projeleri ve Finansman Fuarı 4 Ekim'de başlıyor!

GSO ve TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Gaziantep Şubesi ve AKORT Fuarcılık tarafından Gaziantep'te yeni bir fuara imza atılıyor. Gaziantep Emlak, Konut Projeleri ve Finansman Fuarı 4 Ekim'de başlayacak.

Gaziantep Şahinbey yeni tesisine kavuşuyor!

Gaziantep Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Cumhuriyet Mahallesi’nde inşa edilen taziye evinin yapımını inceledi. Tahmazoğlu, yeni tesisin yakın zamanda açılacağını söyledi.

Gaziantep'e yeni sanayi sitesi kuruluyor!

Gaziantep'in Taşlıca bölgesinde “Yeni Sanayi Sitesi' projesi hayata geçiyor. Projenin şehir ekonomisine katkı sağlanması planlanıyor. 

Babacan Yapı Gaziantep projesi yolda! Yeni proje!

Babacan Yapı yeni projesini Gaziantep Şehitkamil'de hayata geçirecek. Arsa alımı yapılan projede 147 daire yer alacak. 

Gaziantep Karataş yeni yol

Gaziantep Karataş yeni yol Gaziantep Karataş yeni yol


Karataş bölgesinde imarlı yol ve asfaltlama çalışmalarını sürdüren Gaziantep Büyükşehir Belediyesi,  bu bölgede son 2,5 yılda 37 kilometre imarlı yol yaptı.


Karataş bölgesinde oluşturulan Akkent, İbni Sina, Bülbülzade, Ertuğrul Gazi, Abdülhamithan, Şahintepe ve Mavikent mahallelerinde 29 caddede toplam 27 km yol trafiğe açan Büyükşehir Belediyesi, bölgenin trafik yükünü azalttı. 


Bu çalışmalarda toplamda 101 bin ton sıcak asfalt serimi kullanan Büyükşehir Belediyesi ekipleri, 11 cadde ise 10 km’lik imar yolu açma ve asfaltlama çalışmalarını da sürdürüyor. 


7 mahallede 29 caddede imarlı yol açan Büyükşehir Belediyesi ekipleri, bu mahallelerde hem trafik akışını rahatlattı hem de bölgedeki vatandaşların beklentisini karşıladı. Gaziantep Büyükşehir...