Gaziantep Köy Hizmetleri arazisi

Gaziantep Köy Hizmetleri arazisi

2013 yılında satılarak gelirinin Milli Eğitim’e verilmesi kararı alınan Köy Hizmetleri arazisinde bugüne kadar 2 parsel satılabildi. Milli Eğitim’e de henüz hiçbir gelir aktarılamadı.

Gaziantep Köy Hizmetleri arazisi 21 Eylül'de satışta!

Gaziantep Köy Hizmetleri arazisi, dokuz parçaya bölünerek 21 Eylül'de satışa çıkarılıyor. Yeni yapılan imar düzenlemeleriyle yatırımcıların ilgisini çekmesi beklenen araziyle ilgili son gelişmeleri Gaziantep 27 yazarı Yaşar Erkent yazdı...

Gaziantep Büyükşehir'den 9.1 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Gaziantep ili, Şehitkamil ilçesi, Taşlıca Mahallesi'nde yer alan gayrimenkulü 9 milyon 100 bin 357,50 TL'ye satıyor.

Gaziantep Büyükşehir'den 19.2 milyon TL'ye arsa karşılığında hasılat paylaşımı ihalesi!

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Gaziantep ili, Şahinbey ilçesi, Küçükkızılhisar Mahallesi'nde yer alan gayrimenkulün, arsa satışı karşılığı hasılat paylaşımı yöntemiyle satılması işi kapalı teklif usulü ile 19 milyon 252 bin 497 TL'ye ihale edilecek.

Gaziantep Büyükşehir'den Şahinbey'de satılık 2 arsa!

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Gaziantep ili, Şahinbey ilçesi, Beştepe Mahallesi'nde yer alan 2 arsayı satıyor...

Gaziantep Büyükşehir'den 65.4 milyon TL'ye satılık arsa!

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Şehitkâmil İlçesi, Güvenevler Mahallesi'nde bulunan arsayı 65 milyon 490 bin 387 TL'ye satıyor. Gayrimenkulün ihalesi 14 Nisan 2021 günü gerçekleşecek.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'nden Gaziray için anket!

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, GAZİRAY metrosunun model ve rengi için anket başlattı. Kent sakinleri 31 Mart'a kadar Gaziray'ın modeli ve rengi için oy verebilecek. 

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'nden kira indirimi müjdesi!

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, koronavirüsle mücadele kapsamında belediyeye ait kiracıların Nisan ve Mayıs ayları kiralarında yüzde 50 indirim yaptı. 

Gaziantep Büyükşehir'den 20.4 milyon TL'ye satılık 3 arsa!

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Gaziantep ili, Şahinbey ilçesi, Bülbülzade Mahallesi'nde yer alan 3 arsayı 20 milyon 414 bin 451 TL'ye satıyor...

Niğde Yeşilyurt Köyünde Arazi Toplulaştırması ve Tarla İçi Geliştirme Hizmetleri Yapılmasına İlişkin Karar!

Niğde İli, Altunhisar İlçesi, Yeşilyurt Köyünde Arazi Toplulaştırması ve Tarla İçi Geliştirme Hizmetleri Yapılmasına İlişkin Karar, 3460 sayılı Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlandı. 

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'nden kira indirimi müjdesi!

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Ocak, Şubat ve Mart Ayı tüm kiracılarının ödemelerinde yüzde 50 indirim uygulayacak. 

Gaziantep Büyükşehir'den 22.5 milyon TL'ye satılık 4 gayrimenkul!

Gaziantep Büyükşehir, Gaziantep ili, Şahinbey ilçesi K.Kızılhisar ve Abdulhamidhan Mahallelerinde yer alan 4 gayrimenkulü 22 milyon 469 bin 704 TL'ye satıyor...

Gaziantep Büyükşehir Belediyesinden esnafa 1500 TL destek!

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında iş yerini kapatan esnafa destek olmak için 1500 lira yardımda bulunacağını belirtti.

Aslan Global İnşaat Otomotiv Taşımacılık Reklam Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Aslan Global İnşaat Otomotiv Taşımacılık Reklam Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Çekmeköy'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Aslan tarafından kuruldu.

Gaziantep Büyükşehir'den 20.3 milyon TL'ye satılık 5 gayrimenkul!

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından Şahinbey ilçesinde bulunan 5 arsayı satışa çıkardı. Söz konusu konut alanının satış bedeli 20 milyon 353 bin TL olarak belirlendi.

Gaziantep Köy Hizmetleri arazisi Haberi

Gaziantep Köy Hizmetleri arazisi

2013 yılında satılarak gelirinin Milli Eğitim’e verilmesi kararı alınan Köy Hizmetleri arazisinde bugüne kadar 2 parsel satılabildi.


Milli Eğitim’e de henüz hiçbir gelir aktarılamadı. Halbuki, eski Milli Eğitim Müdürü Abdullah Şenyüz’ün “Eğitim Kampüsü” önerisi uygulansa, belki de şimdiye kadar büyük mesafe kat edilmiş olacak, birkaç okul arazide eğitime başlamış olacaktı.


CHP Büyükşehir Belediye meclis üyesi Ömer Şahin, mecliste gündem dışı söz alarak, kamuoyunda Köy Hizmetleri arazisi olarak bilinen alanın akıbetini sordu. Şahin;"2013 yılında dönemin Valisi Erdal Ata Köy Hizmetleri’nin yerini maliyeden tahsisli olarak alıp, bu yerin satılarak gelirinin Milli Eğitime verilmesini istemişti. Bizde karara İl Özel İdaresi Meclisi’nde destek vermiştik. Köy Hizmetleri’nin yeri  113 bin  dönümdü. Arazinin akıbeti nedir? 13 yıldır Gaziantep'in eğitimi ile ilgili konuşmalar duyuyoruz. 9 bin 333 tane...