25 / 06 / 2022

gaziantep yeni sosyal tesis yatırımları

gaziantep yeni sosyal tesis yatırımları

Şehitkamil Belediyesi tarafından Değirmiçem Mahallesine yapılan içerisinde 1 bay, 1 bayan taziye evinin yer aldığı sosyal tesisin kaba inşaatı tamamlandı. 

Yeşilyaka Su projesinin sosyal tesisi açıldı!

Yeşilyaka Su projesinin geçtiğimiz pazar günü gerçekleştirilen Bahar Şenliği’nde yeni sosyal tesisinin açılışı yapıldı. 

TOKİ 100 bin sosyal konut yapacak! TOKİ sosyal konut başvurusu başladı mı? 2022 TOKİ sosyal konut başvuruları ne zaman?

Bakan Murat Kurum, 100 bin yeni sosyal konutun müjdesini verdi! Peki, 2022 yılı TOKİ sosyal konut başvuruları ne zaman? TOKİ sosyal konut başvuruları başladı mı?

Başakşehir Belediyesi yeni sosyal konut projesi için düğmeye bastı!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Başakşehir Belediyesi tarafından Kayabaşı’nda inşa edilecek sosyal konut projesi için ilk adım atılıyor. 39 dönüm arazi üzerinde hayata geçirilecek olan projede, kat sayısı 12’yi geçmeyecek 6 blokta toplam 503 daire bulunacak.

Vatandaşlar 100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi için TOKİ'yi soru yağmuruna tuttu!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın sosyal medya hesaplarına geçen yıl gelen sorulardan en çok merak edilen konu 100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi oldu.

TOKİ 100 bin yeni sosyal konut için hazırlıklar başladı!

TOKİ her sene dar gelirliye yönelik sosyal konut projeleri inşa ediyor. Resmi Gazete’de yayımlanan 2021 Yılı Cumhurbaşkanlığı Yıllık Programı’na göre TOKİ 2021’de de 100 bin sosyal konut hayata geçirecek. Ancak başvuru tarihi henüz belli değil.

Gaziantep Cerityeniyapan Sosyal Tesisi için geri sayım başladı!

Şehitkamil Belediyesi, geçtiğimiz aylarda Cerityeniyapan Mahallesi’nde yapımına başladığı sosyal tesisin inşaat çalışmalarını tamamlıyor. Tesis önümüzdeki günlerde hizmete açılacak.

Rize'de 100 bin sosyal konut için acele kamulaştırma kararı!

Rize İli, Merkez İlçe, Muradiye Beldesi sınırları içerisinde bulunan ve ekli harita ile listede sınır ve koordinatları gösterilen taşınmazların ''Her yıl 100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi'' kapsamında karar verildi. 

TOKİ'nin '100 bin Sosyal Konut Projesi'nde hak sahipleri belirlendi!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığının "100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi"nin kura çekimleri tamamanarak projedeki hak sahipleri belirlendi.

TOKİ'den Batman Merkez'e 908 yeni sosyal konut müjdesi!

Ak Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir, Batman'ın Merkez ilçesinde TOKİ öncülüğünde 908 yeni sosyal konut inşa edileceğini, açıkladı.

TOKİ 100 bin sosyal konut kura çekilişleri başladı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın hayata geçireceği 100 bin yeni sosyal konut projesi için kura çekilişleri başladı.

100 bin yeni sosyal konutun temeli Haziran'da atılacak!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum yaptığı açıklamada 100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi'ne ilişkin, konutların temellerinin haziran ayı sonunda atılacağını söyledi.

TOKİ'nin 100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi'nde kuralar ertelendi!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında 100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi'nde kura çekilişlerini erteledi.

TOKİ İzmir Karabağlar 2020 kurası çekildi!

100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi kapsamında İzmir Karabağlar ilçesine yapılacak 750 konut için noter huzurunda çekiliş gerçekleştirildi...

gaziantep yeni sosyal tesis yatırımları Haberi

gaziantep yeni sosyal tesis yatırımları

Benimsediği ‘doğumdan ölüme hizmet’ anlayışı ile kentteki çalışmalarına devam eden Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, vatandaşın talebini gerçekleştirmeye devam ediyor. 

Şehitkamil Belediyesi'nde yer alan habere göre, Başkan Rıdvan Fadıloğlu, kırsal alanda bulunan mahalleler de dahil tüm mahallelerde yapımının sözünü verdiği sosyal tesis sayısına bir yenisini daha ekliyor. 2019'da tüm mahallelerin sosyal tesislerine kavuşacağını her fırsatta belirten Başkan Fadıloğlu, halka bu yönde verdikleri sözü tutmaya çok yakın olduklarını söyledi.

Değirmiçem Mahallesinde 640 metrekare alan üzerine 2 katlı olarak hayata geçirilen sosyal tesis içerisinde; 1 bay 1 bayan taziye evi, mescit, mutfak, lavabolar ve otopark alanı yer alıyor. Sosyal tesisin yapılması yönünde mahallelinin yoğun bir talebi olduğunu belirten Değirmiçem Mahalle Muhtarı Muhammed Şinasi Yılmaz, yapımı kısa süre sonra tamamlanacak sosyal tesisin mahalleli çok...