27 / 06 / 2022

gaziemir kentsel dönüşüm projeleri

gaziemir kentsel dönüşüm projeleri

İzmir’in en büyük kentsel dönüşüm projesi olan Gaziemir Aktepe-Emrez’de yerinde dönüşümün uygulanacağı kentsel dönüşüm projesi, Fuar İzmir D Holü’nde gerçekleştirilen görkemli bir törenle tanıtıldı.

İzmir Gaziemir Aktepe-Emrez Kentsel Dönüşüm projesinde 2. etap için start verildi! Dev proje ihaleye çıkıyor!

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Aktepe-Emrez Kentsel Dönüşüm Alanı 2. Etap projesinin ihale tarihini açıkladı. İşte bugünkü Resmi Gazete'de yayımlanan o ihale ilanı...

İzmir Uzundere kentsel dönüşüm projesinde son durum ne?

Gaziemir Belediyesi Meclis Üyesi ve Kentsel Dönüşüm Komisyonu Başkanı Necati Kırmaz, Uzundere kentsel dönüşüm projesine ilişkin dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Kırmaz, projenin en hızlı şekilde tamamlanarak teslim edilmesi için çalışmaların yapıldığını belirtti.

İzmir Gaziemir'de 12 bin konutluk kentsel dönüşüm!

Gaziemir’de Aktepe ve Emrez mahallelerinde kentsel dönüşüm çalışmalarına start verildiğinin altını çizen Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda, "Mevcut 5 bin 500 konut yıkılıp 12 bin konutluk bir mahalle yaratılacak" dedi.

İzmir Gaziemir kentsel dönüşüm projesinde ilk imzalar atıldı!

İzmir'in Gaziemir ilçesinde hayata geçirilecek kentsel dönüşüm çalışmaları için birinci etap protokolü yapıldı. 

İzmir Gaziemir'de kentsel dönüşüm için düğmeye basıldı! 

Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda, ilçede hayata geçecek kentsel dönüşüm projesi için müjdeyi verdi. Arda kentsel dönüşümün İzmir Büyükşehir Belediye şirketi İZBETON tarafından yapılacağını dile getirdi.

İzmir Gaziemir'de kentsel dönüşüm başlıyor!

İzmir Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda, ilçede hayata geçecek kentsel dönüşüm çalışmaları hakkında bilgi verdi. Milliyet Gazetesi köşe yazarlarından Onur Çakır bugünkü köşe yazısında söz konusu çalışmaları kaleme aldı.

İzmir Gaziemir'e kentsel dönüşüm müjdesi!

İzmir Büyükşehir Belediyesi Gaziemir ilçesi için kentsel dönüşüm sürecini başlattı. İZBETON’un ihale sürecine dâhil olmasıyla birlikte hız kazanan kentsel dönüşüm çalışmaları ilçe mahallelerinde heyecan yarattı. 

Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda'dan kentsel dönüşüm çağrısı!

Ege Bölgesi'ndeki CHP'li belediye başkanları Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun da katılımıyla online toplantı düzenledi. Toplantıda İzmir Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda kentsel dönüşüm için destek istedi. 

İzmir Gaziemir Aktepe dönüşüm projesinin detayları belli oldu!

İzmir Gaziemir Aktepe kentsel dönüşüm projesinin detayları belli oldu, proje 169 milyon 742 bin 204 TL yatırım bedeliyle hayata geçirilecek.

İzmir Gaziemir'de kentsel dönüşüm başlıyor!

İzmir’deki en büyük dönüşüm uygulaması olacak olan Gaziemir Sosyal Konutlardaki kentsel dönüşüm projesi içinde düğmeye basıldı.

İzmir Gaziemir'de kentsel dönüşüm projesi uygulanacak!

İzmir Gaziemir'de 122 hektarlık alanda 'en büyük kentsel dönüşüm projesi' için düzenlenen yarışmada 5 eş değer proje kamuoyuna sunuldu.

Aktepe ve Emrez kentsel dönüşüm mimari proje yarışması sonuçları!

İzmir Büyükşehir Belediyesi, 122 hektarla üzerinde çalıştığı en büyük kentsel dönüşüm alanı olan Gaziemir’deki Aktepe ve Emrez bölgeleri için düzenlediği 500 bin TL ödüllü “Kentsel Tasarım ve Mimari Fikir Projesi Yarışması”nı sonuçlandırdı.

Gaziemir kentsel dönüşüm yarışmasının sonuçları açıklandı!

Gaziemir Aktepe ve Emrez Mahalleleri Kentsel Dönüşüm Alanı Mimari Proje Yarışması sonuçlandı. İşte sonuçlar...

gaziemir kentsel dönüşüm projeleri Haberi

gaziemir kentsel dönüşüm projeleri

İzmir Büyükşehir Belediyesi, yüzde 100 uzlaşma ile hayata geçireceği Gaziemir Aktepe-Emrez kentsel dönüşüm projesi için tanıtım toplantısı gerçekleştirdi. Gaziemir Aktepe-Emrez Kentsel Dönüşüm projesi, 1 milyon 220 bin metrekare üzerinde hayata geçirilecek. Alanda yaklaşık bin 836 yapı, 4 bin 966 bağımsız birimde 2 bin 820 hak sahibi yer alıyor.

Ege Postası'nda yer alan habere göre, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Aktepe-Emrez kentsel dönüşüm projesiyle ilgili bilgi verdiği konuşmasında, projede tüm rantın, o bölgenin, çamurunun kahrını çeken konut sahiplerinin olacağını belirtti.

Başkan Kocaoğlu, törende yaptığı açıklamada kentsel dönüşümün uzun sürdüğünü dile getirerek, “İlk kentsel dönüşümü başlatmak önemliydi. Bize inanan, güvenen ve ilk kentsel dönüşümü gerçekleştirdiğimiz Uzundere’nin bugün evlerinde oturan sakinlerine sonsuz teşekkür ediyorum. Onlar ilk adımı attılar. Bize inandılar, güvendiler, ilk güzel...