05 / 07 / 2022

gençler yapı Panorama Konsept

gençler yapı Panorama Konsept

Panorama Konsept 'te fiyatlar 450 bin liradan başlıyor, projede tripleks villalar bulunuyor...

Kripto para bağımlılık mı? Gençler neden kaybetmesine rağmen yatırıma devam ediyor?

Kripto para piyasaları yaşanan dalgalanmalar ile sarsılırken, Z kuşağı olarak adlandırılan gençlerin en çok takip ettiği yatırım aracı kripto paralar ve NFT’ler oldu. Öte yandan birçok genç piyasada kaybetmesine rağmen kendini kripto paranın cazibesinden alamıyor.

Üçgen Kg Yapı İnşaat Sanayi Anonim Şirketi kuruldu!

Üçgen Kg Yapı İnşaat Sanayi Anonim Şirketi bugün Kadıköy'de Süren Filiz Sağlam tarafından kuruldu.

İş arayan gençler dikkat! Şartları taşıyıp başvuran herkese İŞKUR’dan 4 bin 678 lira maaş…

İşbaşı eğitim programına katılanlara İŞKUR'dan günlük 80,80 Türk lirası ile 179,95 Türk lirası arasında harçlık veriliyor. Gençler, işbaşı eğitim programı döneminde hem çalışarak deneyim ediniyor hem de aylık 4 bin 678 Türk lirasına varan ödeme alıyor.

Bankanın mobil uygulamasındaki açığı fark eden pompacı kardeşler 16 milyar TL'yi cebe indirdi

Samsun'da bir benzin istasyonunda pompa görevlisi olarak çalışan kardeşler bir bankada açtıkları maaş hesabıyla milyarlarca lirayı cebe indirdi. Mobil uygulamadaki açığı fark eden gençler iki günde inanılmaz bir servet yaptı.

Evlenmek isteyen gençler dikkat! Devletten 16 bin Türk Lirası karşılıksız çeyiz desteği!

Evlenmeyi düşünen fakat maddi sebepler dolayısıyla zorlanan gençlere devletten sevindici haber geldi. Devlet tarafından toplam 16 bin lira karşılıksız ödeme yapılıyor. Süre ve yaş kısıtlaması bulunurken paralar hak sahibi vatandaşların banka hesaplarına 30 gün içerisinde yatırılıyor.

Park Joven Bilkent'te 4+1'ler 3.9 milyon TL'den başlayan fiyatlarla!

Genç Marina Yapı imzasıyla hayata geçirilen Park Joven Bilkent'te 4+1 konutlar 3 milyon 940 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu...

Öz İşler Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Öz İşler Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited  Şirketi Bağcılar’da  100 bin TL sermaye bedeli ile Ekrem İşler tarafından kuruldu.

Acar Kardeşler Yapı Denetim Limited Şirketi kuruldu!

Acar Kardeşler Yapı Denetim İnşaat Şirketi Küçükçekmece’de   50 bin  TL sermaye bedeli ile Uğur Acar tarafından kuruldu.

Dorçe Prefabrik çevreci modüler yapılar inşa ediyor!

Dorçe Prefabrik ve İnşaat, pratik kurulumu be avantajlı özellikleriyle dikkat çeken çevreci yapı tasarlamaya devam ediyor. 

Volumetrik modüler yapılar yeni trend oldu!

Modüler inşaatın türleri arasında yer alan volumetrik modüler yapı, yeni trend haline geldi.

Modüler prefabrik çelik yapılar yatırımda daha avantajlı!

Prefabrik modüler yapılar geleneksel inşaata oranla daha kısa sürede tamamlanması nedeniyle yatırımcısına daha büyük kazanç sağlıyor. 

Gençlere müjde! Aylık 2.445 lira ödeme!

İŞKUR gençlere çeşitli imkanlar sunuyor. Bunlardan biri iş tecrübesi ile birlikte harçlık kazandırma imkanı. Gençler iş tecrübesi, kazanmak isterken aynı zamanda harçlıklarını da ceplerine koyacak.

Öz Erol Kardeşler Yapı İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Öz Erol Kardeşler Yapı İnşaat Ticaret Limited Şirketi Çekmeköy’de  1 milyon TL sermaye bedeli ile Mehmet Nuri Erol Ve Sıddık Erol tarafından kuruldu.

gençler yapı Panorama Konsept Haberi

gençler yapı Panorama Konsept


Gençler Yapı imzası ile yaşama geçirilen Panorama Konsept Evleri 'nde 60 adet tripleks villa bulunuyor, projedeki konutların Ağustos 2013'te teslim edilmesi planlanıyor.


Panorama Konsept Villaları 'nda yer alan konutlar 280 metrekare alana sahip olarak tasarlandı. 60 bin metrekarelik alan üzerine yayılan projenin satışları sürüyor.


4 oda 1 salon villaların bulunduğu Panorama Konsept 'te fiyatlar 450 bin lira ile 650 bin lira arasında değişiyor. Projeden banka kredisi ile konut sahibi olunabiliyor.


Güzelbahçe Panorama Konsept Evleri 'nde; tenis kortu ve basketbol sahası, yerden ısı pompalı ısıtma sistemi, oyun parkı, yüzme havuzu, kafe ve otopark bulunuyor.


Telefon: 0 232 373 55 96 

Web Adresi: http://www.gencleryapi.com

Ceren...