George Jauttze

George Jauttze

Son yıllarda Corio başta olmak üzere Hollandalı gayrimenkul yatırım şirketlerinin göz bebeği olan Türkiye'ye bir yeni şirket daha geliyor.

Propoınt Gayrimenkul Danışmanlık Turizm Limited Şirketi kuruldu!

Propoınt Gayrimenkul Danışmanlık Turizm Limited Şirketi bugün Sarıyer'de 300 bin TL sermaye bedeli ile Adnan Süvari, George Tounousian ve Saher Abdülkadiroğlu ortaklığında kuruldu.

Hadise, dünya yıldızlarına komşu oluyor!

Şarkıcı Hadise, George Clooney ve Madonna gibi dünya yıldızlarının oturduğu Como Gölü’nden konut satın almak için 20 milyon lirayı gözden çıkardı.

George Lap Wah Lee: İstanbul, finans merkezi olma yolunda niş rol oynamalı!

Cumhurbaşkanlığı Finans Ofisi ana desteği ve Borsa İstanbul ve CFA Institute ana sponsorluğu ile "Sürdürülebilir Büyümenin Sermaye Piyasaları Yoluyla Finansmanı” konferansı gerçekleştirildi…

Kalfasan Orman Ürünleri İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kalfasan Orman Ürünleri İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 20 bin TL sermaye bedeli ile George Fanous, Ulfat Odeh ve Yousef Atıa ortaklığında kuruldu...

Wizer Solutions Danışmanlık  Limited Şirketi kuruldu!

Wizer Solutions Danışmanlık  Limited Şirketi bugün Başakşehşir'de 150 bin TL sermaye bedeli ile George Fanous, Ulfat Odeh ve Yousef Atıa ortaklığında kuruldu...

Hollywood yıldızlarının adaları!

Leonardo DiCaprio, George Clooney, Johnny Depp gibi dünyaca ünlü Hollywood yıldızlarının kendilerine ait adaları bulunuyor. Bu adaların fiyatları dudak uçuklatıyor.

White Akar Gayrimenkul Danışmanlık İnşaat Turizm Gıda Mobilya Sağlık Tekstil Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

White Akar Gayrimenkul Danışmanlık İnşaat Turizm Gıda Mobilya Sağlık Tekstil Ticaret Limited Şirketi bugün Sarıyer'de 100 bin TL sermaye bedeli ile George Tounousıan tarafından kuruldu. 

George ve Amal Clooney mülteciler için okul açacak!

George Clooney ve eşi Amal Clooney, Suriye’deki savaştan kaçan mülteci çocuklar için 7 okul açmayı planlıyor.

George ve Amal Clooney İngiltere'deki evinden taşınıyor!

George ve Amal Clooney çifti, İngiltere'de Berkshire bölgesinde 20 milyon sterlin değerindeki evden güvenlik gerekçesiyle taşınmaya karar verdiler.

Amal-George Clooney çifti ikizleri için taşınıyor!

İngiltere’de 20 milyon sterline aldıkları malikaneden güvenlik nedeniyle ayrılma kararı alan Amal-George Clooney çifti, yeniden ABD’nin Los Angeles kentine taşınmayı kararlaştırdı.

Clooney çiftinin İngiltere'deki evinin tadilatı bitmek bilmiyor!

George Clooney ile Amal Clooney çiftinin İngiltere'deki evlerinin tadilatı 2015’ten bu yana devam ediyor. Çiftin komşuları inşaat seslerden rahatsız oldu.

George Michael, mirasını vaftiz çocuklarına bıraktı!

Kalp yetmezliğinden dolayı pazar günü 53 yaşında hayatını kaybeden İngiliz şarkıcı, söz yazarı ve müzisyen George Michael'ın mirasını kime bırakacağı belli oldu.

ABD'deki 1 dolarlık ev, 2.4 milyon dolarlık malikaneye çevrildi!

ABD’de yaşayan George ve Nancy Corbett çifti, terk edilmiş bir evi bir dolara satın alıp piyasa değeri 2.4 milyon dolar (8 milyon TL) olan bir malikaneye çevirdi.

George Jauttze

George Jauttze George Jauttze

Hollandalı Ing Real Estate'in CEO'su George Jauttze Türkiye ve Hindistan'a yatırım yapacaklarını açıkladı. İki ülkeye yapılacak yatırımın toplamının 500 milyon dolar ile 1 milyar dolar arasında olduğunu ifade eden Jauttze Batı Avrupa ve Kuzey Amerika'da yıllık karlarının yüzde 4 ile 7 arasında olduğunu, Türkiye ve Hindistan'da daha yüksek getiri beklediklerini vurguladı.

Türkiye'de Hollanda kökenli Multi Türkmall ve Corio ve Redevco faaliyet gösteriyor. Bu şirketlerden Redevco Belçika merkezli. Ama merkezi Hollanda'da...