Gerede Belediyesi Kent Ormanına kafeterya

Gerede Belediyesi Kent Ormanına kafeterya

Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, Kavacuğun Düzü olarak bilinen Kent Ormanı'na, yaz aylarında 50 metre karelik çay ocağı yapılacak. Vatandaşlara, Gerede'de yeşili ve çam ormanları semaverde çay vermeye hazırlanıyor.

Ankara Büyükşehir Belediyesi taşınmazlarını öğrencilere tahsis edecek!

Ankara Büyükşehir Belediyesi kent genelinde öğrencilere verdiği desteğe devam ediyor. Belediye mülkiyeti kendilerine ait taşınmazlarını öğrencilerine tahsis etti. 

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nden kentsel dönüşüm toplantısı!

Antalya Büyükşehir Belediyesi, kent genelinde hayata geçecek kentsel dönüşüm çalışmalarına bütüncül yaklaşmak adına kentsel dönüşüm toplantısı düzenledi.

Kırıkkale Belediyesi, 11 metruk binanın yıkımını gerçekleştirdi!

Kırıkkale Belediyesi, kent genelinde çevre halkı için tehlike arz eden ve görüntü kirliliğine neden olan yapıları ortadan kaldırıyor. Belediye ekipleri ilde, 11 metruk binanın yıkımını gerçekleştirdi. 

İzmir Büyükşehir Belediyesi yapı stoku için çalışmalara başlıyor!

İzmir Büyükşehir Belediyesi, kent genelinde bulunan yapıların envanterini çıkarmak için çalışmalara başladı.

Aydın Büyükşehir Belediyesi depreme karşı binaları güçlendirecek!

Aydın Büyükşehir Belediyesi, kent genelinde bulunan binaları depreme karşı güçlendirme çalışmaları yapmak için çalışmalara başladı. 

Gerede Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu'na ek bina yapılacak!

Gerede Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, fakülteye dönüştürüldü. Gerede Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'nce fakülte ek binasının yapım işi için ihale düzenlendi.

Bursa'da Kent Meydanı’ndaki plansız yapılar yıkılıyor!

Bursa Büyükşehir Belediyesi, Kent Meydanı’nın doğu cephesinde plansız yapılaşma sebebiyle görüntü kirliliğine neden olan ve ağırlıklı olarak telefoncuların olduğu alanda yıkım çalışmalarına başladı. 

Gerede Belediyesi'nden 'imar' açıklaması!

Gerede Belediye Başkanlığı tarafından yapılan basın açıklamasında, Seviller ve Hacıveli mevkileriyle ilgili Cumhurbaşkanı Kararı ile ilgili açıklama yaptı.

İstanbul Kent Konseyi açıldı!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Kent Konseyi'ni hayat geçirdi. Konseyin ilk başkanı Mimar Tülin Hadi oldu. Konseyin açılışında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu konuşma yaptı...

Bolu Gerede'ye yeni spor tesisi inşaatı!

Gerede Belediyesi tarafından halkın spor ihtiyacını karşılamak için adım atılıyor. Belediye, bölgede yeni bir spor tesisi inşaatına başladı.

Bolu Gerede'de yeni spor tesisi için imzalar atıldı!

Bolu Gerede Belediyesi tarafından, Bahçelievler Mahallesi’nde yapılacak spor tesisi projesi için imzalar atıldı. 16 odalı tesis binasının 450 günde bitirilmesi planlanıyor. 

Gerede Belediyesi kat karşılığı işyeri ve otel yaptırıyor!

Gerede Belediyesi, Kitirler Mahallesi'nde kat karşılığı işyeri ve otel binası yapımı işi ihale ediyor. İhale 12 Temmuz'da gerçekleşecek..

Kocaeli Kent Meydanı'nda tabliye çalışmaları yapılıyor!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, kent meydanı ve otopark projesindeki çalışmalara hız kesmeden devam ediyor.

Gerede Belediyesi Kent Ormanına kafeterya Haberi

Gerede Belediyesi Kent Ormanına kafeterya

Gerede Belediyesi'nin 2014 yılının sonbahar aylarında yaptığı hummalı çalışmalar neticesinde 13 kamelya, 4 adet seyir tepesi, 12 metre boyunda 3 katlı ahşap kule, 2 adet çocuklar için oyun grubu, 1 adet mescit, 1 adet güvenlik kulesi, 1100 metre ahşaptan yapılan yürüyüş patikası yapmıştı. 2015 yaz ayında ise bu çalışmalara birde 50 metre karelik çay ocağı eklenecek. 


Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Kent Ormanı Kavacuğun Düzü Orman ve Su şleri Bakanlığı'ndan bütçe alınarak daha önceki çalışmalarda 100 bin TL'nin üzerinde bir çalışma yapıldığını hatırlattı. 


AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü'nün destekleri ile 100 Bin TL daha ödenek alındığını kaydeden Allar, "Orman Bakanımızdan 100 Bin TL daha ödenek aktarıldı. Orada yapılan ödeneklerle teras, mescit, çardak ve bekçi kulesi yaptık....