gıda yardımı kimlere verilir

gıda yardımı kimlere verilir

İstanbul Valisi Yerlikaya, "65 yaş ve üstü maddi durumu iyi olmayan yaklaşık 50 bin vatandaşımıza, 6 hafta boyunca gıda kolisi ulaştıracağız." dedi.

Hayırsever Ali Şeker, Tekman'da 22 Kur'an kursu yaptırdı!

Erzurumlu hayırsever Ali Şeker, Tekman ilçesi ve 21 mahalleye 22 Kur'an kursu yaptırdı. Şeker, ilk olarak bölgede gıda yardımı dağıttığını, daha sonra bin 500 çocuk için toplu sünnet şöleni düzenlediğini söyledi.

Kentsel dönüşüm kira yardımı kimlere verilir?

Kentsel dönüşüm projesi kapsamında ev veya işyeri yıkılan kimseler, devletin sağladığı finansal desteklerden yararlanabiliyor. Kira yardımı da, bu destekler arasında yer alıyor. Peki, kentsel dönüşüm kira yardımı kimlere verilir? işte yanıtı..

Kiracıya kentsel dönüşüm kira yardımı verilir mi?

Kira yardımı başvurusunda bulunmak için hak sahiplerinin riskli yapı onay tarihinden önce riskli yapıda oturuyor olması gerekiyor. Peki, kira yardımı kimlere verilir? Kiracıya kentsel dönüşüm kira yardımı verilir mi?

Rize'de cami inşaatında 3 işçi mahsur kaldı!

Rize'nin Güneysu ilçesi Kıbledağı mevkisinde cami inşaatında çalışan ve üç gündür yoğun kar yağışı nedeniyle bölgede mahsur kalan işçilere helikopterle yakacak ve gıda yardımı yapıldı.

Bayraklı Belediyesi nakdi para ve eşya yardımı yaptı!

Bayraklı Belediyesi geçtiğimiz yıl engelli, öğrenci, yaşlı, hasta, yatalak ve maddi durumu iyi olmayan toplam 7 bin 953 kişiye nakdi para, gıda, erzak, giysi ve eşya yardımı yaptı.

KEY ödemeleri kimlere verilmez?

KEY ödemeleri; memur, işçi ve emeklilerine yapılan konut edindirme yardımı olarak karşımıza çıkıyor. Yardım, memur, işçi ve emeklilerine yapılıyor. Peki, KEY mevzuatı gereğince KEY ödemeleri kimlere verilmez?

KEY ödemeleri kimlere verilir?

KEY yardımı alan bir kimse ikinci kez KEY yardımı alamıyor. KEY yardımının süresi 180 ay olup; Yardımdan yararlanma şartlarını kaybedenlere, yardım yapılması durduruluyor. Peki, KEY ödemeleri kimlere verilir?

KEY yardımı nedir?

KEY yardımı diğer ifade ile konut edindirme yardımı ile ilgili esaslar, 1986 yılında kabul edilen 3320 sayılı kanun kapsamında yer alıyor. Peki KEY yardımı nedir? KEY yardımı kimlere yapılır?

Kira yardımı kimlere yapılır?

Kentsel dönüşüm projesinden faydalanarak evini yıktıran vatandaşlara devlet kira yardımında bulunuyor. Peki, kira yardımı kimlere yapılır? İşte kentsel dönüşümde kira yardımı ile ilgili bilgiler...

Kentsel dönüşüm kira yardımı başvurusu!

Kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında kimlere kira yardımı yapılıyor? Kira yardımı almak için aranan şartlar nelerdir? İşte kentsel dönüşüm kira yardımı ile ilgili kentsel dönüşüm kanunu kapsamında yer alan esaslar...

NCN Turizm Tekstil ve Gıda Limited Şirketi kuruldu!

NCN Turizm Tekstil ve Gıda Limited Şirketi, Ali Öztürkmen ve Nilgün Öztürkmen tarafından 10 bin TL'lik sermaye bedeli ile 22 Temmuz 2013 tarihinde Kumkapı'da kuruldu

Depinvest İnşaat Gıda ve Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Depinvest İnşaat Gıda ve Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi, İrfan Barut, Abdulmelik Yıldız, Ahmet Batuk, Aydın Polat, Enes Demirel,Hatice Arslan, Kadir Çiçek, Levent Demirkıran, Selman Alimoğlu tarafından kuruldu.

ESR İnşaat Otomotiv ve Gıda Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

ESR İnşaat Otomotiv ve Gıda Sanayi Ticaret Anonim Şirketi, Esra Çıldır tarafından 200 bin TL'lik sermaye bedeli ile 18 Temmuz 2013 tarihinde Ümraniye Atakent'te kuruldu

gıda yardımı kimlere verilir

gıda yardımı kimlere verilir gıda yardımı kimlere verilir

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, 65 yaş ve üstü maddi durumu iyi olmayan yaklaşık 50 bin vatandaşa, 6 hafta boyunca gıda yardımında bulunacağını aktardı.

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşı yürütülen çalışmalar hakkında açıklamalarda bulundu.

Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre; İstanbul Valisi Yerlikaya, "65 yaş ve üstü maddi durumu iyi olmayan yaklaşık 50 bin vatandaşımıza, 6 hafta boyunca gıda kolisi ulaştıracağız." ifadelerini kullandı.

Yerlikaya, şöyle devam etti: "22 Mart'tan bugüne Vefa çalışmaları kapsamında İstanbul genelinde toplam 39 bin 614 vatandaşın çağrısına cevap...