Göögle İstanbul Turizm iletişim

Göögle İstanbul Turizm iletişim

Göögle İstanbul Turizm ve Seyahat Acenteliği İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Eyüpsultan'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Mohammed T. Mohammad Dawada tarafından kuruldu...

Seven Days İstanbul Turizm Seyahat İnşaat Sanati ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Seven Days İstanbul Turizm Seyahat İnşaat Sanati ve Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 300 bin TL sermaye bedeli ile Selami Erkan tarafından kuruldu. 

Golden Dream İstanbul Turizm İşletmeciliği Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Golden Dream İstanbul Turizm İşletmeciliği Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Maltepe'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Savaş Ercan ve Selim Bağcı tarafından kuruldu.

Burj İstanbul Turizm Taşımacılık ve Ticaret Limited Şirketi Beyoğlu Şubesi açıldı!

Burj İstanbul  Turizm Taşımacılık ve Ticaret Limited Şirketi Beyoğlu Şubesi Beyoğlu'nda 50 bin TL sermaye bedeli ile açıldı.

Galata İstanbul Turizm Limited Şirketi kuruldu!

Galata İstanbul Turizm Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 10 bin TL sermaye bedeli ile Fahri Sadıkoğlu tarafından kuruldu.

Manar İstanbul Turizm ve Emlak Limited Şirketi kuruldu!

Manar İstanbul Turizm ve Emlak Limited Şirketi bugün Avcılar'da 100 bin TL sermaye bedeli Issam Eref H. Alkayyalı tarafından kuruldu. 

Göögle İstanbul Turizm ve Seyahat Acenteliği İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Göögle İstanbul Turizm ve Seyahat Acenteliği İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Eyüpsultan'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Mohammed T. Mohammad Dawada tarafından kuruldu...

Emir İstanbul Turizm Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

Emir İstanbul Turizm Danışmanlık Limited Şirketi bugün Fatih'te 100 bin TL sermaye bedeli ile Fıras Alnemr tarafından kuruldu...

Pera İstanbul Turizm Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Pera İstanbul Turizm Ticaret Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 100 bin TL sermaye bedeli ile Bayram Çağlayan tarafından kuruldu...

Kunuz İstanbul Turizm Seyahat Acentesi Limited Şirketi kuruldu!

Kunuz İstanbul Turizm Seyahat Acentesi Limited Şirketi bugün Şişli'de1 milyon TL sermaye bedeli ile Fawaz Daoud ve Yüksel Tekin ortaklığında kuruldu. 

ILT İstanbul Turizm Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

ILT İstanbul Turizm Ticaret Limited Şirketi Arnavutköy'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Latif Eseler tarafından kuruldu. 

Remedy İstanbul Turizm Sağlık İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Remedy İstanbul Turizm Sağlık İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Zeytinburnu'nda 100 bin TL sermaye bedeli ile Çağdaş Karahan, Mine Kaya ve Selda Günarslan ortaklığında kuruldu. 

Blue Sky İstanbul Turizm Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Blue Sky İstanbul Turizm Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 100 bin TL sermaye bedeli ile  A.Fouad Elsayed Abdelrahım Eldawy tarafından kuruldu. 

Hat İstanbul Turizm Ve Genel Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Hat İstanbul Turizm Ve Genel Ticaret Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 250 bin TL sermaye bedeli ile Husamettin Alkan tarafından kuruldu. 

Göögle İstanbul Turizm iletişim

Göögle İstanbul Turizm iletişim Göögle İstanbul Turizm iletişim

Göögle İstanbul Turizm ve Seyahat Acenteliği İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Eyüpsultan'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Mohammed T. Mohammad Dawada tarafından kuruldu.

Göögle İstanbul Turizm ve Seyahat Acenteliği İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi konusu: a. Yurt içinde ve yurt dışında turistik amaçlı geziler ve turlar düzenlemek. Yerli ve yabancı turistlerin yurt içinde ve yurt dışında konaklama, seyahat taşıma, rehberlik hizmetlerini yürütmek. b. Her türlü seyahat acenteleri kurmak, kurulmuş acentelere ortak olmak. c. Uçak, otobüs, gemi gibi tüm ulaşım araçları için her türlü bileti satmak ve bu maksatla bilet satış yerleri açmak. d. Her türlü gemi ve yat işletmeciliği yapmak, gemi ve yat kiralamak. e. Ticari amaçlı her türlü motorlu araç kiralama hizmetleri verebilir. f. Hava araçları...