07 / 12 / 2022

gratis son bahar indirimi

gratis son bahar indirimi

Kozmetiğin devi Gratis mağazalarında Eylül ayında raflar indirimli ürünlerle dolup taştı. En beğenilen eyeliner, maskara ve kapatıcılar  Gratis indirimlerinin gözdesi oldu. İşte Gratis 24 Eylül 2022 fiyat listesi…

Gratis’te son fırsatlar! Neutrogena krem 250 TL’den 120 TL’ye düştü! İşte 25 Ekim 2022 fiyat listesi…

Sevilen kozmetik mağazası Gratis’te Neutrogena krem fiyatı 250 TL’den 120 TL’ye düştü! İşte 25 Ekim 2022 fiyat listesi…

Gratis’te Ekim’e özel büyük indirim! Fiyatı 35,50 TL’ye indi! İşte 11 Ekim 2022 fiyat listesi…

Gratis, kozmetik meraklılarını Ekim ayında da unutmadı ve büyük son bahar indirimine devam etti. Peki, Gratis’in bu büyük indiriminde hangi ürünler var? İşte 11 Ekim 2022 fiyat listesi…

Gratis’te büyük son bahar indirimi! Fiyatı 43,50 TL’ye indi! İşte 10 Ekim 2022 fiyat listesi…

Kozmetiğin sevilen adresi Gratis mağazalarında sonbahar indirimi devam ediyor. Gratis kadınların severek kullandığı bir çok kozmetik ürünü Gratis kart ile yüzde 50 indirimle satışa sundu. İşte Gratis 10 Ekim 2022 fiyat listesi…

Gratis indirimleri bitiyor! Fırsatı kaçırmayın İşte 30 Eylül 2022 fiyat listesi…

Kadınların uğrak adresi olan Gratis’in yüzde 50 indirim fırsatında son günler. Müşterilerini büyük sonbahar kampanyasıyla karşılayan Gratis, en sevilen markalarında eylül ayı indirime gitti Eyüp Sabri Tuncer frambuazlı sirke fiyatı 40 TL oldu. İşte 30 Eylül 2022 fiyat listesi…

Gratis’te raflar son bahar indirimleriyle doldu taştı! İşte 7 Eylül 2022 fiyat listesi…

Gratis mağazalarında bu ay raflar indirimli ürünlerle dolup taştı. Çok sevilen fön makinesi ve epilasyon aleti ve pratik el ütüsü Gratis indirimlerinin gözdesi oldu. İşte Gratis 7 Eylül 2022 fiyat listesi…

Duru Beytepe'de Son‘BAHAR’ kampanyası!

Tona Yapı ve Safe İnşaat İcra Kurulu Başkanı İhan Erdal, kefilsiz ve bankasız firma bünyesinde ödeme planı oluşturulmasının alıcı için çok önemli ve kaçmaz bir fırsat olduğu söyledi..

Bu bahar emlak sektörü coşacak!

Hakan Erinkun emlakta son dönemde yapılan devlet teşvikleri ile baharda konut satışlarının geçtiğimiz yılın bahar döneminin en az yüzde 20 üzerine çıkacağını ifade etti.

Keleşoğlu Holding’in PR ajansı Bahar Ünal İletişim Danışmanlığı oldu!

Bahar Ünal İletişim Danışmanlığı, bünyesine kattığı markalara bir yenisini daha ekledi. Bahar Ünal İletişim Danışmanlığı son olarak Keleşoğlu Holding’i müşteri portföyüne kattı.

Başyazıcı Grubu'nun PR ajansı Bahar Ünal İletişim Danışmanlığı oldu!

Kurulduğu günden bu yana kalitesinden ödün vermeyen ve markaların beklentisi olan özel hizmet anlayışını benimseyen danışman kadrosu ile çalışan Bahar Ünal İletişim Danışmanlığı, son olarak Başyazıcı Grubu'nu müşteri portföyüne kattı.

Gül Proje'nin PR ajansı Bahar Ünal İletişim Danışmanlığı oldu!

Son zamanlarda gerçekleştirdiği başarılı lansmanlarla adından sıklıkla söz ettiren Bahar Ünal İletişim Danışmanlığı, bünyesine kattığı markalara bir yenisini daha ekledi. Bahar Ünal, son olarak Gül Proje'yi müşteri portföyüne kattı.

Evimiz Kocaeli’de son daireler için kampanya!

Pekdemir İnşaat, Evimiz Kocaeli’de ev sahibi olmak isteyenlere yönelik son kez çok özel ödeme fırsatlarının olduğu bir bahar kampanyası başlattı.

TOKİ Emekliye İkinci Bahar Kampanyası başvuruları için son gün!

TOKİ Emekliye İkinci Bahar Kampanyası kapsamında emekli vatandaşlar için başvuru dönemi bugün sona eriyor. Uygun taksit ve fiyat avantajının bulunduğu kampanya 17 ili kapsıyor.

TOKİ Emekliye İkinci Bahar Kampanyası'nda son başvurular yarın!

TOKİ Emekliye İkinci Bahar Kampanyası kapsamında başvuru dönemi yarın sona erecek. Toplamda 17 ilde emekliye özel olarak satışa sunulacak projeler için kura tarihleri farklılık gösteriyor.

gratis son bahar indirimi Haberi

gratis son bahar indirimi

Kozmetik malzemeler denince herkesin aklına ilk olarak Gratis geliyor. Gratis kadınların ve erkeklerin ihtiyacı olan tüm kişisel bakım ürünlerine mağazalarında yer vermekte. Ayrıca Gratis mağazalarında kozmetik ürünler dışında elektronik ürünlerde bulabilirsiniz.

Geniş ürün yelpazesiyle çok sevilen kozmetik devi Gratis, yüzlerce üründe muhteşem son bahar kampanyalarıyla göz doldurdu.

Kozmetiğin devi Gratis mağazalarında satılan bu indirimli kozmetik ürünlere sahip olmak için tek gereken şey ise mağazalardan ücretsiz alabileceğiniz Gratis Kart. Gratis’in Eylül ayı için özel olarak uyguladığı sonbahar kampanyasında her ihtiyaca yönelik kozmetik ürün bulmak mümkün.

Bu ürünlerden bazıları, eyeliner, maskara, kapatıcı, aydınlatıcı… İşte 24 Eylül 2022 fiyat listesi…

İŞTE GRATİS İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! 24 EYLÜL 2022 FİYAT LİSTESİ

Beaulis Drag It Inkpen Keçe Uçlu Eyeliner: 76,00 TL

Gratis Kart ile: 44,50 TL

Beaulis Fake It...