28 / 09 / 2022

gratis son bahar indirimi

gratis son bahar indirimi

Kozmetiğin devi Gratis mağazalarında Eylül ayında raflar indirimli ürünlerle dolup taştı. En beğenilen eyeliner, maskara ve kapatıcılar  Gratis indirimlerinin gözdesi oldu. İşte Gratis 24 Eylül 2022 fiyat listesi…

Gratis’te raflar son bahar indirimleriyle doldu taştı! İşte 7 Eylül 2022 fiyat listesi…

Gratis mağazalarında bu ay raflar indirimli ürünlerle dolup taştı. Çok sevilen fön makinesi ve epilasyon aleti ve pratik el ütüsü Gratis indirimlerinin gözdesi oldu. İşte Gratis 7 Eylül 2022 fiyat listesi…

Duru Beytepe'de Son‘BAHAR’ kampanyası!

Tona Yapı ve Safe İnşaat İcra Kurulu Başkanı İhan Erdal, kefilsiz ve bankasız firma bünyesinde ödeme planı oluşturulmasının alıcı için çok önemli ve kaçmaz bir fırsat olduğu söyledi..

Bu bahar emlak sektörü coşacak!

Hakan Erinkun emlakta son dönemde yapılan devlet teşvikleri ile baharda konut satışlarının geçtiğimiz yılın bahar döneminin en az yüzde 20 üzerine çıkacağını ifade etti.

Keleşoğlu Holding’in PR ajansı Bahar Ünal İletişim Danışmanlığı oldu!

Bahar Ünal İletişim Danışmanlığı, bünyesine kattığı markalara bir yenisini daha ekledi. Bahar Ünal İletişim Danışmanlığı son olarak Keleşoğlu Holding’i müşteri portföyüne kattı.

Başyazıcı Grubu'nun PR ajansı Bahar Ünal İletişim Danışmanlığı oldu!

Kurulduğu günden bu yana kalitesinden ödün vermeyen ve markaların beklentisi olan özel hizmet anlayışını benimseyen danışman kadrosu ile çalışan Bahar Ünal İletişim Danışmanlığı, son olarak Başyazıcı Grubu'nu müşteri portföyüne kattı.

Gül Proje'nin PR ajansı Bahar Ünal İletişim Danışmanlığı oldu!

Son zamanlarda gerçekleştirdiği başarılı lansmanlarla adından sıklıkla söz ettiren Bahar Ünal İletişim Danışmanlığı, bünyesine kattığı markalara bir yenisini daha ekledi. Bahar Ünal, son olarak Gül Proje'yi müşteri portföyüne kattı.

Evimiz Kocaeli’de son daireler için kampanya!

Pekdemir İnşaat, Evimiz Kocaeli’de ev sahibi olmak isteyenlere yönelik son kez çok özel ödeme fırsatlarının olduğu bir bahar kampanyası başlattı.

TOKİ Emekliye İkinci Bahar Kampanyası başvuruları için son gün!

TOKİ Emekliye İkinci Bahar Kampanyası kapsamında emekli vatandaşlar için başvuru dönemi bugün sona eriyor. Uygun taksit ve fiyat avantajının bulunduğu kampanya 17 ili kapsıyor.

TOKİ Emekliye İkinci Bahar Kampanyası'nda son başvurular yarın!

TOKİ Emekliye İkinci Bahar Kampanyası kapsamında başvuru dönemi yarın sona erecek. Toplamda 17 ilde emekliye özel olarak satışa sunulacak projeler için kura tarihleri farklılık gösteriyor.

TOKİ Emekliye İkinci Bahar başvuruları için bugün son gün!

TOKİ, 'Emekliye ikinci Bahar Projesi' kapsamında ilk aşamada 17 ilde 4 bin 354 konut için düğmeye bastı. 9 Aralıkla başlayan başvuru süresi, bugün itibariyle doluyor.

TOKİ Emekliye İkinci Bahar başvuruları için son iki gün!

Ev sahibi olmak isteyen emekliler elini çabuk tutsun: TOKİ’nin 250 taksitle ‘Emekliye ikinci bahar’ projesi kapsamında; 17 ilde 4 bin 354 konut için ön talep toplama süreci 30 Aralık itibarıyla sona erecek.

Nurol Park bahar fırsatı için son gün 4 Mayıs!

Satış süreci devam eden Nurol Park bahar fırsatı için son gün 4 Mayıs. Daire fiyatlarının 381 bin TL'den başladığı proje İstanbul Avrupa Yakası Güneşli'de inşa ediliyor.

Son 2 ayda yatırım değeri 8.5 milyarı aşan 20 bin konut ve ofis satışa çıktı!

Nisan ve Mayıs aylarında konut sektörü ayağını gazdan çekmedi. Bahar bereketi yaşanan sektörde son 2 ayda yaklaşık 20 bin konut ve ofisi kapsayan markalı proje görücüye çıktı. Projelerin yatırım değeri 8.5 milyarı aştı...

gratis son bahar indirimi Haberi

gratis son bahar indirimi

Kozmetik malzemeler denince herkesin aklına ilk olarak Gratis geliyor. Gratis kadınların ve erkeklerin ihtiyacı olan tüm kişisel bakım ürünlerine mağazalarında yer vermekte. Ayrıca Gratis mağazalarında kozmetik ürünler dışında elektronik ürünlerde bulabilirsiniz.

Geniş ürün yelpazesiyle çok sevilen kozmetik devi Gratis, yüzlerce üründe muhteşem son bahar kampanyalarıyla göz doldurdu.

Kozmetiğin devi Gratis mağazalarında satılan bu indirimli kozmetik ürünlere sahip olmak için tek gereken şey ise mağazalardan ücretsiz alabileceğiniz Gratis Kart. Gratis’in Eylül ayı için özel olarak uyguladığı sonbahar kampanyasında her ihtiyaca yönelik kozmetik ürün bulmak mümkün.

Bu ürünlerden bazıları, eyeliner, maskara, kapatıcı, aydınlatıcı… İşte 24 Eylül 2022 fiyat listesi…

İŞTE GRATİS İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! 24 EYLÜL 2022 FİYAT LİSTESİ

Beaulis Drag It Inkpen Keçe Uçlu Eyeliner: 76,00 TL

Gratis Kart ile: 44,50 TL

Beaulis Fake It...