01 / 12 / 2022

gümüş fiyatları güncel

gümüş fiyatları güncel

Gümüş fiyatkarındaki son dakika gelişmeleri takip ediliyor. Gümüş fiyatları resmen kan kaybediyor. Gümüşte günlük kayıp yüzde 3'ü geçti. Elinde gümüş olanlar çabuk bakın! Gümüş fiyatlarında son dakika 16 Ağusutos 2022...

Benzin ve motorin ne kadar oldu? İşte 9 Kasım Çarşamba güncel benzin, motorin ve LPG fiyatları!

Benzin ne kadar, LPG kaç TL oldu, motorine zam geldi mi? İşte 9 Kasım Çarşamba güncel benzin, motorin ve LPG fiyatları!

Hurda fiyatları rekor kırdı! İşte 9 Kasım 2022 güncel hurda fiyat listesi

Hurda fiyatları dün gelen 3,00 liralık zamdan sonra rekor kırdı. Hurda fiyatlarında son zamanlarda dalgalanmalar yaşanırken, son gelen zamla beraber fiyatlar resmen uçtu. Peki güncel hurda fiyatları ne kadar oldu? İşte Güncel hurda fiyat listesi...

Akaryakıt fiyatı ne kadar oldu? İşte 8 Kasım Salı güncel benzin, motorin ve LPG fiyatları!

Benzin ne kadar, motorin kaç TL oldu, akaryakıta yeni bir zam gelecek mi? İşte 8 Kasım Salı güncel benzin, motorin ve LPG fiyatları!

Gümüş gaza bastı! Gümüşün hızına kimse yetişemiyor! İşte son dakika gümüş fiyatları

Cuma günü dolardaki sert düşüşle birlikte gümüş fiyatları yüzde 5’ten fazla değer kazanarak son ayların en hızlı günlük atağını gösterdi. Peki bugün gümüş fiyatları ne kadar oldu? İşte güncel gümüş fiyatları.

Çimento fiyatları cep yakıyor! Güncel beyaz ve gri çimento fiyatları ne kadar? İşte 7 Kasım 2022 çimento fiyat listesi

İnşaat sektörünün en temel yapı malzemesi olan çimento fiyatları araştırılıyor. Güncel çimento fiyatlarındaki yükseliş sektörü etkilemeye devam ediyor. Çimento fiyatları resmen cep yakıyor. Peki çimento fiyatları ne kadar oldu? 50 kg torba çimento fiyatı ne kadar? İşte 7 Kasım 2022 çimento fiyat lis

Şu anda akaryakıt fiyatı ne kadar? İşte 6 Kasım Pazar güncel benzin, motorin ve LPG fiyatları!

Benzin fiyatlarında indirim ya da zam var mı, Akaryakıt ne kadar oldu, Şu anda akaryakıt fiyatı ne kadar? İşte 6 Kasım Pazar güncel benzin, motorin ve LPG fiyatları!

Benzin ve motorine zam mı gelecek? İşte 5 Kasım Cumartesi güncel benzin, motorin ve LPG fiyatları!

Benzin kaç TL, Motorine zam mı geldi? Akaryakıt fiyatlarına indirim mi gelecek? İşte 5 Kasım Cumartesi güncel benzin, motorin ve LPG fiyatları!

İnşat demir fiyatları ne kadar oldu? Güncel demir fiyatları kaç lira oldu? 5 Kasım 2022 demir fiyat listesi

İnşaat demir fiyatlarına dün 100 lira indirim geldi. Gelen indirim ile birlikte demir fiyatları düşerken bugünkü güncel demir fiyatları merak edilmeye başladı. Peki bugün inşat demir fiyatları ne kadar oldu? Güncel demir fiyatları kaç lira oldu? 5 Kasım 2022 demir fiyat listesi.

Gümüş fiyatları alev aldı! Çılgın rakam görüldü! Gözlüklerinizi takıp hemen bakın! Gümüş resmen bu kadar oldu

Güncel gümüş fiyatları, dün açıklanan ABD tarım dışı istihdam verilerinden sonra alev aldı. Gümüş fiyatları hızla yükselişe geçerken yatırımcılar gümüşteki o çılgın rakamı gördü. Gözlüklerinizi takıp hemen güncel gümüş fiyatlarına bakın. İşte gümüş bu kadar oldu!

Benzin ve motorine zam mı gelecek? İşte 4 Kasım Cuma güncel benzin, motorin ve LPG fiyatları!

Benzin ne kadar oldu, Motorine zam mı geldi? Akaryakıt fiyatlarına indirim mi gelecek? İşte 4 Kasım Cuma güncel benzin, motorin ve LPG fiyatları!

Güncel 14,18 ve 22 ayar altın bilezik fiyatları ne kadar? Altın bilezik fiyatları fırladı

Altın fiyatları 7 aydır düşüş serüvenine devam ederken bugün yükselişe geçti. Altın fiyatları yükselirken 14,18 ve 22 ayar altın bilezik fiyatları fırladı. Peki bugün güncel altın bilezik fiyatları ne kadar? İşte 14,18 ve 22 ayar altın bilezik fiyatları 4 Kasım 2022.

Altın sahalara geri dönüyor! Elinde 1 gram bile altını olan acilen göz atsın! Güncel canlı altın fiyatları 4 Kasım 2022

Altın fiyatları son dakika gelişmeler, altın alıp satmak isteyen yatırımcılar tarafından takip ediyor.  Altın fiyatları haftanın son işlem gününde yükselerek sahalara geri döndü. Elinde 1 gram bile altını olan hemen göz atsın! İşte güncel 4 Kasım 2022 altın alış satış fiyatı.  

Benzin ve motorine fiyatları şok edecek! İşte 3 Kasım Perşembe güncel benzin, motorin ve LPG fiyatları!

Benzin ne kadar oldu, Motorin kaç TL oldu, LPG litre fiyatı ne kadar? İşte 3 Kasım Perşembe güncel benzin, motorin ve LPG fiyatları!

gümüş fiyatları güncel Haberi

gümüş fiyatları güncel

Gümüş fiyatları için 2022 senesi kötü  bir yıl olurken bundan sonraki seyrinin nasıl olacağı merak ediliyor. Gümüşte günlük kayıp yüzde 3'ü geçti.

Gümüş fiyatları bu sene içinde yurt içi piyasalarda 10 lira ve 12 lira seviyelerini gördü. Pakat ons gümüş fiyatı dünya genelinde en düşük zamanını geçirdi. Peki gümüş fiyatları ne olacak? Gümüş yükselecek mi, düşecek mi? Gümüş fiyatları bugün ne kadar? Gümüş yükseliyor mu yoksa düşüyor mu? İşte 16 Ağustos 2022 gümüş fiyatları...

Altın ile birlikte son zamanlarda gündeme gelen gümüş yurt içi piyasalarda 12 lira seviyelerine kadar yükseldiğini görüyoruz. Gümüşü olanlar ya da gümüş almak isteyen vatandaşlar bugün gümüş fiyatlarındaki son durumu merak ediyor.

Peki, gümüş fiyatlarında son durum ne? Gümüş yükseliyor mu yoksa düşüyor mu? Gümüş bugün ne kadar?...