02 / 12 / 2022

gümüş ne olacak

gümüş ne olacak

Altın ve piyasa uzmanı İslam Memiş, altın ve dolar yorumları ile karşımıza gelirken, şimdi öyle bir açıklama yaptı ki görenler şok oldu, ''şimdi herkes yatırımını buna yapıyor'' diyen Memiş, yatırımcıları uyardı...

Altın alamayanlar için büyük fırsat: Gümüş... Gümüş fiyatları ne oldu, bu hafta ne olacak?

Bu hafta gümüş fiyatları düşüşe geçti. Altın fiyatlarında yaşanan düşüş gümüş fiyatlarını aşağı çekti. Bu hafta gümüş değer kaybetti peki bu hafta ne olur? Gümüş fiyatları ne olacak? Gümüş yükselecek mi, düşecek mi? İşte merak edilenler...

Altın ve gümüşte kritik hamle! Yatırımcılara şok haber!

Milyonlarca yatırımcının yakından takip ettiği altın ve gümüş piyasasında son dakika gelişmeleri yaşanıyor. Gündemde yer alan Ukrayna ve Rusya arasındaki gerilim piyasalar üzerinde etkili olmaya devam ediyor. Peki bu süreç altın ve gümüş fiyatlarını nasıl etkileyecek?

Dikkat! Altın ve gümüşü olanlara 'sakın satmayın' ikazı!

Yatırımcısı tarafından sıkı takip edilen altın fiyatları inişli çıkışlı seyriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Altın fiyatları gelecek günlerde nasıl olacağı yatırımcılar tarafından merak ediliyor...

Gümüş fiyatlarının 1 ay sonra ne kadar olacağı resmen belli oldu! Elinde gümüş olanlar hemen baksın! 

Son dakika gümüş fiyatlarını yakından talip eden yatırımcılar gümüş fiyatlarının ne kadar olacağını merak ediyor. Altın ve piyasa uzmanı İslam Memiş, gümüş fiyatlarının 1 ay sonra ne kadar olacağını resmen açıkladı.

Altın ve piyasa uzmanı İslam Memiş gümüş fiyatlarının ne zaman yükseleceğini açıkladı ve rakam verdi! 

Gümüş yatırımcıları gümüş fiyatları için ''yükselecek mi, düşecek mi?'' sorusunun yanıtını araştırırken Altın ve piyasa uzmanı İslam Memiş, fiyatlarının ne zaman yükseleceğini açıkladı ve rakam verdi! 

Gümüş fiyatlarının 30 gün sonra ne kadar olacağı belli oldu! Altın Kahini İslam Memiş üstüne bastıra bastıra söyledi

Altın Kahini İslam Memiş, gümüş fiyatlarının 30 gün sonra ne kadar olacağını üstüne bastıra bastıra söyledi. Gümüş yatırımcıları dikkatli olun, resmen rakam paylaşıldı. İşte gümüş fiyatlarının geleceği o seviye...

Gümüş fiyatlarının 1 ay sonra ne kadar olacağı belli oldu! Elinde gümüşü olanlar hemen bakın!

Gümüş fiyatlarının ne kadar olacağını merak eden yatırımcılar için açıklama geldi. Gümüş fiyatlarının 1 ay sonra ne kadar olacağı resmen belli oldu. Elinde gümüş olanlar hemen bakın!

İslam Memiş'ten gümüş için yeni açıklama geldi! Gümüş fiyatları ne olacak? Elinde gümüş olanlar ters köşe olmayın

Altın ve Piyasa uzmanı İslam Memiş'ten gümüş fiyatları için yeni bir açıklama geldi. Elinde gümüş olan yatırımcılara seslenen Memiş, dikkatli olmaları konusunda uyardı.

Altın ve piyasa uzmanı İslam Memiş'ten kritik açıklama: Gümüşte düzeltmeler yaşanacak!

Altın ve piyasa uzmanı İslam Memiş'ten gümüş yatırımcıları için kritik bir açıklama geldi. İslam Memiş, ons gümüşte bir miktar geri çekilmeler yaşanacağını söyledi. Peki gümüş fiyatları ne kadar olacak?

Gümüşün geleceği en yüksek rakam resmen belli oldu! Gümüş 51 kuruş birden yükselecek! Gümüş yatırımcıları dikkat!

Gümüş yatırımcıları gümüş fiyatlarının ne kadar olacağını merak ediyor. Gümüş için en yüksek rakam resmen belli oldu. Gümüş fiyatları 51 kuruş birden yükselecek ve o rakam olacak. İşte gümüşte son dakika gelişmeler...

Gümüş fiyatları dalgalanıyor! Bugün gümüş fiyatları ne kadar oldu? İşte güncel gümüş fiyatları

13,50 TL sınırına kadar yükselen gümüş fiyatları bugün dalgalanıyor. Gümüş fiyatlarında son dakika gelişmeleri merak eden yatırımcılar güncel gümüş fiyatlarını araştırıyor. Peki bugün gümüş fiyatları ne kadar oldu? Son dakika güncel gümüş fiyatları.

Gümüşün 2 ay sonra ne kadar olacağı belli oldu! Analistler rakamı açıkladı! Küçük dilinizi yutacaksınız

Gümüş fiyatlarının ne kadar olacağını merak eden yatırımcılar için Analistler açıklama yaptı. Gümüşün ne kadar olacğaı resmen belli oldu. Bu rakamı görenler küçük dilini yyutacak.

Gümüş fiyatlarının ne zaman yükseleceği belli oldu! Yatırımcılar o gün geliyor, hazır olun

Gümüş yatırımcıları, gümüş fiyatlarındaki son dakika gelişmeleri yakından takip ediyor. Ani iniş çıkışlar sergileyen gümüş için yatırımcılar gümüş fiyatlarının ne zaman yükseleceğini merak ediyor. Analistler gümüş fiyatlarının ne zaman yükselişe geçeceğini açıkladı. Yatırımcılar hazır olun!

Gümüş fiyatları ne kadar? Gümüş fiyatları ne olur? Son dakika gümüş yorum

Gümüş fiyatları dün doların değer kaybetmesi ile yükselişe geçti. 12,20 TL seviyelerine kadar yükselen gümüş fiyatları bugün ne kadar? Gümüşün onsu kaç dolar oldu? İşte 27 Ekim 2022 gümüş fiyatları.

12,20 TL'yi geçen gümüşün ne kadar olacağı resmen belli oldu! İslam Memiş rakam verdi! O gün geliyor...

Altın ve piyasa uzmanı İslam Memiş, gümüş fiyatlarının ne kadar olacağını açıkladı. Rakam vererek beklentisini söyleyen Memiş, yatırımcıları uyardı.

Gümüş yatırımcıları dikkat! Gümüş fiyatlarının ne kadar olacağı belli oldu

Gümüş fiyatlarındaki son dakika gelişmeler yatırımcılar tarafından merak ediliyor. Yatırımcılar gümüş fiyatları ne kadar olacak? sorusunun net yanıtı İslam Memiş'ten geldi. İslam Memiş gümüş fiyatlarının ne kadar olacağını açıkladı.

gümüş ne olacak Haberi

gümüş ne olacak

Milyonlarca yatırımcı altın ve dolara yatırım yaparken Altın ve piyasa uzmanı İslam Memiş'ten çarpıcı açıklama geldi. Türkiye'de de fazlasıyla olan  o yatırım aracını yönelmelerin artacağını söyledi. ''Herkes yatırımını şimdi ona yapıyor'' diyen İslam Memiş, yatırımcılara uyarılarda bulundu. 

HERKES YATIRIMINI ŞİMDİ ONA YAPIYOR

Altın ve piyasa uzmanı İslam Memiş, binlerce kişinin artık yatırımını gümüşe yaptığını söyledi. Yatırımcıları sabretmeleri konusunda uyaran Memiş şunları söyledi:“Gümüş yatırımcısı sabrederse bu sabrının karşılığını alabilir” diyerek konuşmasına şöyle devam etti: “Bundan 2 yıl önce gümüşün fiyatı 2,5 liraydı. Bugün 12 liraya yakın bir seviyede. Bir yıldır merkez bankalarının politikalarından dolayı gümüş baskılanıyor. Yükselişi altına kıyasla daha hızlı oluyor. Sabrı seven bir emtia. Uzun vadede yatırımcı olmak gerekiyor”...