26 / 03 / 2023

güneşli Mirage Rezidans iletişim

güneşli Mirage Rezidans iletişim

Toplam 342 konut ve 60 adet mağazadan oluşan Marige Residance 73 bin metrekare inşaat alanı üzerinde konumlanıyor. Proje 17 katlı 3 blok halinde yükseliyor.

Güneşli Mirage Rezidans'ta fiyatlar 276 bin TL'den başlıyor!

Sur Yapı tarafından hayata geçirilen Mirage Rezidans Tem Otoyolu'na, Atatürk Havaalanı'na, metroya, metrobüse yakın bir bölgede inşa ediliyor. Proje Güneşli lokasyonunda yükseliyor.

Güneşli Mirage Rezidans ödeme planı!

Teslimlerin 2017 yılı Kasım ayında gerçekleşeceği projede daireler 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor. Güneşli Mirage Rezidans ödeme planı kapsamında yüzde 10+ yüzde 10 indirim yapılıyor.

Güneşli Mirage Rezidans fiyat!

Güneşli Mirage Rezidans fiyat bilgileri kapsamında projede yer alan dairelerin fiyatları 276 bin TL’den başlıyor. Satış sürece hala devam eden projede lansmana özel yüzde 10 indirim uygulanıyor.

Güneşli Mirage Rezidans ulaşım!

300 milyon yatırım bedeliyle Sur Yapı tarafında hayata geçirilen Mirage Rezidans Sur Yapı projesi İstanbul Avrupa Yakası’nda inşa ediliyor. Güneşli Mirage Rezidans ulaşım bilgileri haberimizin içinde yer alıyor.

Güneşli Mirage Rezidans iletişim bilgileri!

Güneşli Mirage Rezidans iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 0216 422 65 14 olarak belirlendi. Sur Yapı imzası taşıyan Mirage Rezidans projesi İstanbul Avrupa Yakası Güneşli’de inşa ediliyor.

Güneşli Mirage Rezidans ulaşım bilgileri!

Güneşli Mirage Rezidans ulaşım bilgilerine göre proje Tem Otoyolu'na,Bağcılar Konutları Atatürk Havaalanı'na, metrobüse yakın mesafede yükseliyor. 3 blok şeklinde yükselen projede toplam 342 adet daire bulunuyor.

Güneşli Mirage Rezidans satılık!

Güneşli Mirage Rezidans satılık dairelerin tipleri 1+1'den 4+1'e kadar farklı seçenekte bulunuyor. Toplam 342 adet rezidans daire ve 60 mağazanın yer aldığı projede lansmana özel yüzde 10 indirim uygulanıyor.

Sur Yapı Mirage Rezidans projesi!

Sur Yapı Mirage Rezidans 17 katlı 3 blok halinde inşa ediliyor. Tem Otoyolu'na ve Atatürk Havaalanı'na yakın bir bölgede bulunan projede 1+1'den 4+1 dairelere kadar farklı seçenekler sunuluyor.

Güneşli Mirage Rezidans iletişim!

Güneşli Mirage Rezidans iletişim için 0216 422 65 14 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Lansmana özel yüzde 10 indirim fırsatı sunana proje 17 katlı 3 blok halinde hayata geçiriliyor.

Mirage Rezidans Sur Yapı satılık!

Mirage Rezidans Sur Yapı satılık daire alanları 58 metrekareden başlıyor, 234 metrekareye kadar ulaşıyor. Toplam 342 adet rezidans dairenin yer alacağı proje 300 milyon TL yatırım bedeli ile yükseliyor.

güneşli Mirage Rezidans iletişim Haberi

güneşli Mirage Rezidans iletişim

Sur Yapı imzasıyla hayata geçirilen Mirage Rezidans metroya, metrobüse, Tem Otoyolu'na ve Atatürk Havaalanı'na yakın bir bölgede inşa ediliyor.


300 milyon yatırım bedeliyle inşa edilen Mirage Rezidans'ın fiyatları 276 bin TL'den başlıyor.Daire tipleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon şeklinde dizayn edildi.


Güneşli'de hayata geçirilen Mirage Rezidans'ta yüzme havuzu, yürüyüş ve bisiklet parkurları, açık hava ve fitness alanı,çocuk havuzu, güneşlenme ve gölgelik alanlar gibi sosyal imkanlar sunuyor.


Fiyatları konutların metrekare büyüklüklerine bağlı olarak farklılık gösteren Mirage Rezidans'ta peşin veya peşin+banka kredili ödemelerde de yüzde 10 indirim sağlanıyor.Ödeme planları arasında lansmana özel yüzde 10 imkanı da sunuluyor.


Tel: 0216 422 65 14

Web: www.suryapi.com.tr

Meryem...