hafele mobilya ürünleri

hafele mobilya ürünleri

Häfele’nin, özellikle öğrencilerin ve tek başına yaşayanların son zamanlarda tercih ettiği stüdyo daireler için sunduğu kayar kapak sistemi ile, evler ferahlıyor, rahat yaşanır hale geliyor...

Orhanlar Mühendislik Mimarlık İnş. Orman Ürünleri Hırdavat Mobilya Gıda Hay.Oto.San.Ve Tic.Ltd.Şti. kuruldu!

Orhanlar Mühendislik Mimarlık İnş. Orman Ürünleri Hırdavat Mobilya Gıda Hay.Oto.San.Ve Tic.Ltd.Şti. bugün Pendik'te 50 bin TL sermaye bedeli ile Orhan Orhan tarafından kuruldu.

Laçin Metal İnşaat Mobilya Oto Gıda Orman Ürünleri Petrol Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Laçin Metal İnşaat Mobilya Oto Gıda Orman Ürünleri Petrol Sanayi Ticaret Limited Şirketi Sultanbeyli'de 750 bin TL sermaye bedeli ile Yılmaz Laçin tarafından kuruldu.

Maktu İnşaat Metal Elektrik Mobilya Otomotiv Petrol Ürünleri Taşımacılık Sanayi Ticaret Ltd.Şti. kuruldu!

Maktu İnşaat Metal Elektrik Mobilya Otomotiv Petrol Ürünleri Taşımacılık Sanayi Ticaret Ltd.Şti. bugün Bağcılar'da 1 milyon TL sermaye bedeli ile İbrahim Kaya tarafından kuruldu.

Sungar İnşaat Metal Elektrik Mobilya Otomotiv Petrol Ürünleri Taşımacılık Sanayi Ticaret Ltd.Şti. kuruldu!

Sungar İnşaat Metal Elektrik Mobilya Otomotiv Petrol Ürünleri Taşımacılık Sanayi Ticaret Ltd.Şti. bugün Kağıthane'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Süleyman Saat tarafından kuruldu.

Forza İnşaat Mobilya Orman Ürünleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Forza İnşaat Mobilya Orman Ürünleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 400 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Şerif Ali Özgan tarafından kuruldu.

Tmn İnşaat Metal Elektrik Mobilya Otomotiv Petrol Ürünleri Taşımacılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Tmn İnşaat Metal Elektrik Mobilya Otomotiv Petrol Ürünleri Taşımacılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi Beşiktaş’ta 1 milyon TL sermaye bedeli ile Seydivakkas Aydın tarafından kuruldu.

Cebeci 2000 İnşaat Elektrik Elektronik Mobilya Petrol Ürünleri Oto Nakliyat Sanayi Ticaret kuruldu!

Cebeci 2000 İnşaat Elektrik Elektronik Mobilya Petrol Ürünleri Oto Nakliyat Sanayi Ticaret bugün Çekmeköy'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Yılmaz Güler tarafından kuruldu.

GMKA 2020 İnşaat Malzemeleri Mobilya Reklam Tekstil Orman Ürünleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

GMKA 2020 İnşaat Malzemeleri Mobilya Reklam Tekstil Orman Ürünleri Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 400 bin TL sermaye bedeli ile Elif Beyaz tarafından kuruldu. 

Keserci Yapı İnşaat Mobilya Nakliyat ve Orman Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Keserci Yapı İnşaat Mobilya Nakliyat ve Orman Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi Ataşehir'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Sabır Keserci tarafından kuruldu.

Özyaşar Grup İnşaat Metal Mobilya Orman Ürünleri Limited Şirketi kuruldu!

Özyaşar Grup İnşaat Metal Mobilya Orman Ürünleri Limited Şirketi Büyükçekmece'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Yaşar Yapıcı tarafından kuruldu.

Özkoyuncu İnşaat Gıda Otomotiv Mobilya Nakliyat Nargile Ürünleri Limited Şirketi kuruldu!

Özkoyuncu İnşaat Gıda Otomotiv Mobilya Nakliyat Nargile Ürünleri Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 200 bin TL sermaye bedeli ile Neşet Özkoyuncu tarafından kuruldu...

Karaburun Yapı Malzemeleri Orman Ürünleri Mobilya  Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Karaburun Yapı Malzemeleri Orman Ürünleri Mobilya  Sanayi Ticaret Limited Şirketi Kartal'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Sobay tarafından kuruldu. 

Lotus Orman Ürünleri Mobilya İnşaat Taahhüt Limited Şirketi kuruldu!

Lotus Orman Ürünleri Mobilya İnşaat Taahhüt Limited Şirketi bugün Pendik'te 100 bin TL sermaye bedeli ile Tuğba Karakaya tarafından kuruldu. 

hafele mobilya ürünleri Haberi

hafele mobilya ürünleri


Tek kişilik yaşamlar o evlerdeki kocaman yaşamı tek odaya sığdırdı. Değişen dünya ve çalışma koşulları nedeniyle neredeyse standartlaşan ihtiyaçlar, belki de bu evlere sığabilmenin ipucunu veriyor. Yaşamlar standartlaştıkça stüdyo evlere ya da diğer adıyla tek oda evlere sığmak da kolaylaşıyor. Çünkü eşyalar da gerçekleşen aktivitelere paralel olarak azalıyor. Tek kişi kişinin daha rahat yaşaması için, bu evleri ferahlatabilmenin bazı yolları var. 


Häfele ile alan kazanmak

Stüdyo dairelerde alan kazanmanın püf noktalarından biri, kullandıktan sonra ortada dağınıklık bırakmayan mobilyalar kullanmak; kapanınca mutfağı tamamen saklayan ve büyükçe bir dolap gibi gösteren kayar kapak sistemi, küçük metrekareler için üretilen en iyi fikirlerden biri. 


İçte veya önde kayan kapaklar yerden kazandırıyor, pratik bir kullanım ve derli toplu bir görünüm vaat ediyor. Mutfak ölçülerine göre üretilen kayar...