hangi şirketler hisselerini geri alıyor

hangi şirketler hisselerini geri alıyor

BIST'te işlem gören bazı şirketler hisse geri alım kararı açıklamaya devam ediyor. Şirketlerden yapılan açıklamaya göre GSD Denizcilik Gayrimenkul İnşaat 611 bin 817,9 lira, Enka İnşaat 113 bin 230,8 lira tutarında hisse geri alımı gerçekleştirdi.

Türkiye'nin en büyük 21 özel inşaat şirketi!

Capital Dergisi tarafından yayınlanan listeyle Türkiye'nin en büyük 500 özel şirketi belli oldu. Peki listede inşaat sektöründen hangi şirketler var? İşte inşaat sektörünün en büyük şirketleri...

Kripto para piyasasına hangi şirketler yön veriyor?

Kripto paralara yatırım yapan ve piyasayıetkileyen şirketler milyonlarca dolarlık kripto yatırımı gerçekleştirdi. 2021 yılında kripto para piyasasında meydana gelen ve herkesin bu piyasayla yakından ilgilenmesine sebep olan hızlı artış, gücünü çoğunlukla büyük şirketlerden kazandı. 

En beğenilen inşaat şirketleri 2020!

"En Beğenilen Şirketler" araştırması iş dünyasının 20 kriterde en iyi olmayı başaran şirketlerini belirliyor. Peki araştırmada inşaat sektöründen hangi şirketler yer alıyor? 

Türkiye'deki cezaevlerini hangi şirketler inşa ediyor?

Türkiye'de cezaevi ihtiyacını karşılamak için pek çok ilde cezaevleri inşa ediliyor. İki yıl içinde Türkiye'de 13 milyar lira yatırımla 91 yeni cezaevi açılması bekleniyor. 

Beyanname verirken hangi indirimlerden yararlanabilirsiniz?

Limited ve anonim şirketler için nisan, 2018 yılı kazançlarını, kurumlar vergisi beyannamesi ile beyan etmeleri bakımından önemli bir ay. Peki, beyanname verirken hangi indirimlerden faydalanılabilecek?

Emlak Konut'un kampanyasına hangi şirketler katılacak?

Kendi projelerine yönelik bir kampanya başlatacak olan Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı kampanyaya yüklenicilerinin dışındaki şirketlerin dahil edilmesi gibi bir planlarının bulunmadığını açıkladı.

Manavgat HES ihalesine hangi şirketler katılacak?

Manavgat Hidroelektrik Santrali ile santral tarafından kullanılan taşınmazların özelleştirme ihalesine katılacak şirketler belirlendi. ÖİB'den yapılan açıklamaya göre, ihaleye önyeterlilik ve teklif için şu şirketler başvurdu.

Özelleştirme İdaresinin 4 ildeki gayrimenkulleri için hangi şirketler teklif verdi?

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı Antalya Muratpaşa, Karaman Merkez, Kocaeli Kandıra ve İstanbul Çatalca'da yer alan gayrimenkullerini satışa çıkardı. Özelleştirme İdaresi Başkanlığı'nın gayrimenkulleri için hangi şirketler teklif verdi?...

Özelleştirme İdaresi Antalya turizm tesis alanı ihalesi için hangi şirketler teklif verdi?

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı, Antalya Aksu Kemerağzı Mahallesi'nde yer alan iki adet turizm tesis alanı imarlı arsa için 5 Ağustos 2014 tarihine kadar teklif aldı. İşte teklif veren firmalar...

İSO 500'de ilk 100'e hangi şirketler girdi?

İstanbul Sanayi Odası'nın ''Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu" 2013 yılı araştırması sonuçlarında ilk sırayı geçmiş yıllarda olduğu gibi yine TÜPRAŞ aldı. İSO 500'de ilk 100'e hangi şirketler girdi?

İkitelli Şehir Hastanesi projesini hangi şirketler gerçekleştirecek?

İkitelli Şehir Hastanesi hangi şirketler tarafından hayata geçirilecek? İkitelli Şehir Hastanesi için kurulan konsorsiyumda hangi şirketler var? İkitelli Şehir Hastanesi projesini hangi şirketler gerçekleştirecek? İşte cevaplar...

Riskli bina tespiti için yetkili şirketler Antalya 2014!

Antalya'da riskli bina tespiti için lisanslı kuruluşlar hangileridir? Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Antalya'da riskli bina tespiti için hangi şirketlere yetki vermiştir? İşte riskli bina tespiti için yetkili şirketler Antalya 2014 listesi...

Riskli bina tespiti için Bursa'daki yetkili şirketler hangileri?

Kentsel dönüşümde riskli bina tespiti için Bursa'da yetki verilen şirketler hangileridir? Bursa'da riskli bina tespitini özel firmalara yaptırmak isteyen vatandaş hangi numaraları aramalıdır? Riskli bina tespiti için Bursa'da yetkili şirketlerin listesi..

hangi şirketler hisselerini geri alıyor Haberi

hangi şirketler hisselerini geri alıyor

Sermaye Piyasası Kurulu'nun (SPK) hisse geri alımıyla ilgili duyurusunun ardından Borsa İstanbul'da işlem gören bazı şirketler hisse geri alım kararı açıklamaya devam ediyor.


Şirketlerin bugün gerçekleştirdikleri hisse geri alımına ilişkin Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yaptıkları açıklamaya göre, Bakanlar Medya AŞ 14,76 lira, Prizma Pres Matbaacılık Yayıncılık Sanayi ve Ticaret AŞ 32 bin 200 lira, Dagi Giyim Sanayi ve Ticaret AŞ 142 bin 750 lira, GSD Denizcilik Gayrimenkul İnşaat Sanayi ve Ticaret AŞ 611 bin 817,9 lira, Ulusoy Un Sanayi ve Ticaret AŞ 11 bin 467,24 lira, GSD Holding AŞ 400 bin lira, Senkron Güvenlik ve İletişim Sistemleri AŞ 8 bin 450 lira, Net Holding AŞ 321 bin 466,49 lira, Enka İnşaat ve Sanayi AŞ 113 bin 230,8 lira tutarında hisse...