Has Grup Yapı iletişim

Has Grup Yapı iletişim

Has Grup Yapı Malzemeleri Hafriyat Elektrik Matbaa Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Büyükçekmece’de 10 bin TL sermaye bedeli ile Yavuz Şele tarafından kuruldu.

3k Grup Yapı Otomotiv Ve Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

3k Grup Yapı Otomotiv Ve Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Çekmeköy'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Taner Gökcan tarafından kuruldu.

Erk Grup Yapı İnşaat Dekorasyon Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Erk Grup Yapı İnşaat Dekorasyon Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Erhan Sağlam tarafından kuruldu.

Eyk Grup Yapı Anonim Şirketi kuruldu!

Eyk Grup Yapı Anonim Şirketi bugün Bakırköy'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Süheyla Kaytaş tarafından kuruldu.

Mfa Grup Yapı Limited Şirketi kuruldu!

Mfa Grup Yapı Limited Şirketi bugün Fatih'te 50 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Fatih Arslantürk tarafından kuruldu.

Köyüm Grup Yapı Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Köyüm Grup Yapı Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Sultangazi2de 100 bin TL sermaye bedeli ile Salim Yılmaz tarafından kuruldu.

Adg Grup Yapı İnşaat Nakliye Gıda Tarım Hayvancılık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Adg Grup Yapı İnşaat Nakliye Gıda Tarım Hayvancılık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 300 bin TL sermaye bedeli ile Özcan Adıgüzel tarafından kuruldu.

Karakuş Grup Yapı Denetim Limited Şirketi kuruldu!

Karakuş Grup Yapı Denetim Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Rojat Karakuş tarafından kuruldu.

Destan Grup Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Destan Grup Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 500 bin TL sermaye bedeli ile Erkan Karakaş ve Sinan Karakaş ortaklığında kuruldu.

Altek Grup Yapı İnşaat Otomotiv Sanayi Ticaret Ve Teknik Kontrol Hizmetleri Limited Şirketi kuruldu!

Altek Grup Yapı İnşaat Otomotiv Sanayi Ticaret Ve Teknik Kontrol Hizmetleri Limited Şirketi bugün Esenler'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Ali Tekbaş tarafından kuruldu.

Jineps Grup Yapı İnşaat Turizm Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Jineps Grup Yapı İnşaat Turizm Ticaret Anonim Şirketi bugün Maltepe'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Metin Yılmaz tarafından kuruldu.

Roza Grup Yapı Anonim Şirketi kuruldu!

Roza Grup Yapı Anonim Şirketi bugün Güngören'de 4 milyon TL sermaye bedeli ile Mehmet Emin Baltaş, Gülan Baltaş ve Şirvan Baltaş ortaklığında kuruldu.

Şahinbaş Grup Yapı İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

Şahinbaş Grup Yapı İnşaat Limited Şirketi bugün Bakırköy'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Alaybey Şahinbaş tarafından kuruldu.

İnceler Grup Yapı Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İnceler Grup Yapı Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Doğan İnce ve Fatih İnce ortqaklığında kuruldu.

Has Grup Yapı iletişim Haberi

Has Grup Yapı iletişim


Has Grup Yapı Malzemeleri Hafriyat Elektrik Matbaa Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Büyükçekmece’de 10 bin TL sermaye bedeli ile Yavuz Şele tarafından kuruldu.


Has Grup Yapı Malzemeleri Hafriyat Elektrik Matbaa Sanayi Ticaret Limited Şirketi konusu:

a. Her türlü inşaat ve yapı malzemesinin alımının,satımının, imalatının, ithalat, ihracatının yapılması ve yaptırılması. b. Her türlü inşaat taahhüt işleri, müteahhitlik işleri, konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendihesabına arsa ve araziler almak, bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı inşaatlar yapmak ve ana sözlşemesinde yazılı olan diğer işler,


Has Grup Yapı Malzemeleri Hafriyat Elektrik Matbaa Sanayi Ticaret Limited Şirketi adres: Celaliye Mah.D-100 Karayolu Cad.No.281 B/9...